Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mentem hozzá egy muszlimho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem hozzá egy muszlimhoz, azt hiszem helyesen cselekedtem, de mégis rossz érzés. Velem van a gond, hogy a lenti dolgok nálam nem fértek bele?

Figyelt kérdés

Pár hónap "randizás" (ágyig nem jutottunk, nagyon vallásos) után konkrét tények elé állított, némelyekkel egyet is értettem, a többiről megpróbált meggyőzni, hogy az a helyes út.

amikkel nem teljesen értettem egyet:

nem eszek húst, csak néhanapján bacont, de erről le kellett volna mondanom (mert ők nem esznek disznót)

egy focicsapatnyi gyereket akar

bikini helyett teljes testet elfedő úszódressz, mert más nem láthatja a testem.

a barátaimmal csak napközben találkozhatok, éjszakára nem maradhatok ki (nem buliról volt szó, hanem pl. barátnőnél alvás, mert otthon a helyem)

és bár európában lakunk, de azt mondta hogy még nem tudja hol akar élni (szülei iránban, testvérei uae), szóval mintha ezt ő döntené el és nekem beleszólásom se lenne.


ezekkel a tudnivalókkal pár hónap után - együttélés nélkül - elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni. Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele, meg a szüleivel (akiknek skypeon megmutatott, persze lefedve). és most elég rossz érzésem van, mert nagyon nagyon kedvelem, szóval nyugtassatok meg hogy reálisan látom a dolgokat, és egy ilyen házasság nem való nekem, aki európai szellemben nevelkedett. Persze semmi bajom a muzulmánokkal, tisztelem az iszlámot, csak nem gondolom úgy hogy egy ilyen radikális változást könnyűszerrel fogadnék.


2014. nov. 3. 02:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, tetszett az írásod, és a pasi reakciója :)


Pedig semmi rosszat nem mondtál, csak amennyit egy nőnél természetesnek vesznek fordított helyzetben.

2014. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
9%

"Ciganyokkal mi a helyzet, akik hangoskodnak, "


Én a VIII. kerületben lakom, immár 3 éve, egy olyan házban, ahol a lakók bő fele cigány. És NINCS velük gond, NEM hangosak. Igaz, a kontaktot nem keresem velük, de panaszkodni sem tudok rájuk.

2014. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
70%
Többnejűség a háborúk miatt. Na ne röhögtess akkor az egész világon ez lenne az elfogadott. Képzeld Európában is voltak nagy háborúk amikor a férfi lakosság nagy része nem jött haza. Tudod ez is csak a férfiaknak jó, de ezt úgy sem fogod megérteni 16 éves kisfiúként... Ne próbálkozz tovább mert egyre jobban belesüllyedsz a hülyeségedbe. Hogy jönnek ide a cigányok? Nem is értem, semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. A cigány egy népcsoport míg a muszlim egy vallás. Á mindegy.
2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
100%

Nagyom kevés százalékos "muszlim",

ezt a dalt üzenem neked, ez talán elmond neked valamit az európaiságról: https://www.youtube.com/watch?v=DVg2EJvvlF8

2014. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
77%
És ha kérdezed, Yoko miért van háttérben, a válasz egyszerű, ez nem az ő dala, hanem Lenonné, Yokónak is sok saját produkciója volt, van.
2014. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
11%
En kifejezetten magasrol le is szarom milyen irasok szuletnek itt. Persze mindenhol vannak kivetelek, a muszlimoknal nincsenek. Mindegyik az utcan ALLAH u ekber zakkant, minden noi jarokelot szembe kopnek, verik a feleseguket, teve eleteert koveznek. Hogyne, persze, Csakmert hogy enis tegyek ra egy lapattal. Mindennap tanul valamit az ember, en itt peldaulazt hogyha rad soznak valami szart, azt hirdetik a nepnek, akkor tundi-bundi toleransnak kell lenni, ugyanolyan szepen beszelni veluk, 100-adik azonos kerdesre is. Pff. De meg lenezes. Akkor egy agressziv ferfi ezek szerint az embertarsait is lenezi, mikor o is ember? Nem tudom arrafele majdnem mindenkibarlangba lakott? Nem is kell foglalkoznod a romakrol szolo kerdessel, de ha mi kulfoldiek azt latjuk, hogy a tobbseguk az utcan meg elo faba is belekot, hat tudod kinek meseld be. Majd mi akkor ezen jokat rohogunk... hogy hehhh egy ujabb meghunyaszkodo magyar. Napi szinten. En mar itt befejeztem. Mondom, nem nektek valo ez a vallas, csak azt nem ertem sok fanatikus vallasgyulolo akkor mi a turonak foglalkozik ezzel? A kutya fog veletek tovabb beszelni, az legalabb nem farad bele az ugatasba.
2014. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
87%

Mielőtt le akarod osztani az embereket, tanulj meg írni. Egyre kevésbé érthető a zagyválásod. Ebből az utolsóból már konkrétan egy mondatot sem sikerült teljes egészében megfejtenem.

Elég kétségbeejtő, hogy 16 évesen tele vagy lenézéssel és utálkozással.

2014. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
100%

97 - es, ők ilyenek. Kár is említeni, nem veszik észre magukat. Sajnos én is ezt tapasztaltam. Nem vagyok előítéletes, a tapasztalataim alapján ítélek meg mindenkit és bizony ezek tények.


Számomra az az elszomorító, hogy van egy barátnőm, aki meg odavan értük. Na, őt szívesen elküldeném egy olyan országba, aztán meglátjuk hogyan jönne haza - mert ő nagyon szeret önálló lenni és élni a kis életét a barátaival (fiúk-lányok vegyesen). :) A stílus maga az ember és én eddig ha muszlimmal találkoztam, csak a bunkó, lenéző, "én vagyok a bölcs" szöveggel találkoztam. (Na jó, írt ide egy nő is, ő volt eddig az egyetlen, akin nem éreztem ezt.) Ez nekem bőven elég ahhoz hogy meglegyen a véleményem.

2014. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
92%
Én már csak azt nem értem, ha Európa ilyen szar hely, miért nem veszel egy repülőjegyet, és mész oda, ahol jól érzed magad?
2014. nov. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 mi a fene ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem vállaltad fel.Addig lehet hogy nem is lett volna probléma, amig Eu-ban maradtok, de lehet hogy rávett volna hogy menjetek ki a hazájába, Ott aztán, ki tudja mi lett volna. meg a gyerekek, gondold el hogy neveltétek volna őket.Kétféleképpen ? Nekik is rossz lett volna. Ne görcsölj, jól cselekedtél !
2014. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!