Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mentem hozzá egy muszlimho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem hozzá egy muszlimhoz, azt hiszem helyesen cselekedtem, de mégis rossz érzés. Velem van a gond, hogy a lenti dolgok nálam nem fértek bele?

Figyelt kérdés

Pár hónap "randizás" (ágyig nem jutottunk, nagyon vallásos) után konkrét tények elé állított, némelyekkel egyet is értettem, a többiről megpróbált meggyőzni, hogy az a helyes út.

amikkel nem teljesen értettem egyet:

nem eszek húst, csak néhanapján bacont, de erről le kellett volna mondanom (mert ők nem esznek disznót)

egy focicsapatnyi gyereket akar

bikini helyett teljes testet elfedő úszódressz, mert más nem láthatja a testem.

a barátaimmal csak napközben találkozhatok, éjszakára nem maradhatok ki (nem buliról volt szó, hanem pl. barátnőnél alvás, mert otthon a helyem)

és bár európában lakunk, de azt mondta hogy még nem tudja hol akar élni (szülei iránban, testvérei uae), szóval mintha ezt ő döntené el és nekem beleszólásom se lenne.


ezekkel a tudnivalókkal pár hónap után - együttélés nélkül - elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni. Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele, meg a szüleivel (akiknek skypeon megmutatott, persze lefedve). és most elég rossz érzésem van, mert nagyon nagyon kedvelem, szóval nyugtassatok meg hogy reálisan látom a dolgokat, és egy ilyen házasság nem való nekem, aki európai szellemben nevelkedett. Persze semmi bajom a muzulmánokkal, tisztelem az iszlámot, csak nem gondolom úgy hogy egy ilyen radikális változást könnyűszerrel fogadnék.


2014. nov. 3. 02:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
13%

Minden a nézőpont kérdése. A lényeg, hogy boldog életük van, kapják a pénzt még munka nélkül a férjüktől, kimehetnek a városba, mikor mások dolgoznak keményen, és többségük magasról tesz rá, hogy az európai embernek mi elnyomás és mi nem. Ha az szolgaság, hogy a nő takarít, főz, mos neveli a gyereket, és otthon van... akkor férfi is szolga, mert dolgozik, hogy fenntarthassa a családját. Ennyi.

Szerinted a muszlimok foglalkoznak ennyit az európaiakkal, magyarokkal? Nem hinném.


"Ha ez neki nem felel meg, akkor vegyen magának szolgaságra nevelt feleséget három tevéért."


Köszönjük, "kedves" magyar híradó. Nem vagyok véletlenül se provokátor, de amúgy te voltál szemtanúja ilyennek? Vagy ez vicc vagy mi? Mondjuk nem véletlenül írtam az első mondatot, az előző bejegyzésemnél.

2014. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
7%
És ennyi befejeztem... Nem fogok birkanéppel vitázni, akik nem képesek egymástól független válaszokat adni, véleményt kinyilvánítani. Szia(sztok).
2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
12%
Ui: Azért kell a férfinek döntenie, mert tudod, ha a nő beszél, dönt a férfi helyett, azt eléggé "kicikizik"/kiröhögik. Üdv.
2014. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy kicikiznék érte!! Így már teljesen világos. Nézd engem nem érdekel hogyha valaki a saját hazájában a saját szokásai szerint él. Sőt teljesen rendben van. De ne várja el, hogyha elmegy egy idegen országba, ahol teljesen eltérő az élet, hogy majd hozzá alkalmazkodjanak. Mert ez a vicc kategória. Csak sajnos ebből óriási probléma van, lásd bevándorlók. Eljönnek ide a jobb élet reményében és ugyan úgy élnek mint otthon, sőt a pofátlanság netovábbjaként még ők követelőznek. Na ez nincs rendben.
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
12%

Igen a bevándorlók nagy probléma...persze

De mikor az van, hogy az ISIS elfogott egy kisgyereket és a család küzd a gyerek életéért, akkor meg az a baj, hogy mért nem mentek el onnan.

Nézd én nem fogok egy 7 milliós népet manipulálni, meg az iszlámról mondani dolgokat, hadd éljenek így, ilyen "magasfokú" műveltséggel. Azoknak meg főleg nem fogok magyarázni, akik ilyen terrorszervezetek alapján ítélik meg az iszlámot. Szóval én legelőször a teveeladást se értettem, de nem is igazán érdekel, hogy az igazat megmondjam. Nem él itt még 20 ezer muszlim se, tökéletes lehetőség a médiának, hogy hülyítse a népet, és tudod ezt teszik, csak a többség nem veszi észre. PL. a jobbik mióta kedveli az iszlámot? "Semióta". Ellenségem-ellensége alapon alapoz az iszlámra, tudod. És én muszlimként magasról szrom le, hogy valaki ateista vagy más vallású csak legyen pacifista. És ha a nő dolgozik, akkor ki fog főzni, bevásárolni, nevelni a gyereket, takarítani? A jóisten? Hozzátenném: nekem semmi bajom úgy a magyarokkal, a nagy büdös általánosításukkal van a bajom. Bár gondolom itt nem az orvosok meg mérnökök gyülekezési helye, úgyhogy túlzottan nem lepődök meg ezen sem...

2014. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
93%

"Ui: Azért kell a férfinek döntenie, mert tudod, ha a nő beszél, dönt a férfi helyett, azt eléggé "kicikizik"/kiröhögik. Üdv."


Szánalmas vagy, de nagyon :D

2014. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
83%

"És ha a nő dolgozik, akkor ki fog főzni, bevásárolni, nevelni a gyereket, takarítani? "


Talán te is kiveszed a részed otthon a munkából, de ez neked nyilván túl magas. Tudod, a nő nem háztartási alkalmazott otthon.


AMúgy pont minél magasabb végzettségű egy nő, annál kevésbé megy bele egy ilyen megalázó szerepbe.


Nyugodtan haza is mehetsz, ott legalább természetesnek veszi ezt a középkori felfogást.

2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 0%-os gondolom te férfi vagy :D. Tényleg fantasztikus lehet ott a nőknek, ha nem akar a "tökéletes" házasságban maradni akkor halálra kövezik. Tiszta "civilizáció" a XXI. században. Azért megkérdeznék egy iszlám nőt is erről.
2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
87%
Ja képzeld mi mosunk, főzünk, takarítunk, gyereket nevelünk KÖZÖSEN, és mellette dolgozunk.
2014. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
92%

"csak legyen pacifista"


Igen, amíg férfiakról van szó, de a nőket simán másodrangúnak sorolod.

2014. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!