Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mentem hozzá egy muszlimho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem hozzá egy muszlimhoz, azt hiszem helyesen cselekedtem, de mégis rossz érzés. Velem van a gond, hogy a lenti dolgok nálam nem fértek bele?

Figyelt kérdés

Pár hónap "randizás" (ágyig nem jutottunk, nagyon vallásos) után konkrét tények elé állított, némelyekkel egyet is értettem, a többiről megpróbált meggyőzni, hogy az a helyes út.

amikkel nem teljesen értettem egyet:

nem eszek húst, csak néhanapján bacont, de erről le kellett volna mondanom (mert ők nem esznek disznót)

egy focicsapatnyi gyereket akar

bikini helyett teljes testet elfedő úszódressz, mert más nem láthatja a testem.

a barátaimmal csak napközben találkozhatok, éjszakára nem maradhatok ki (nem buliról volt szó, hanem pl. barátnőnél alvás, mert otthon a helyem)

és bár európában lakunk, de azt mondta hogy még nem tudja hol akar élni (szülei iránban, testvérei uae), szóval mintha ezt ő döntené el és nekem beleszólásom se lenne.


ezekkel a tudnivalókkal pár hónap után - együttélés nélkül - elvárta hogy döntsek a jövőmről, hozzámegyek, vagy szabadelvű európai akarok maradni aki nem akar megállapodni. Mivel már mondtam neki hogy szeretem, és ő is nekem, így azt hitte igent mondok, és amikor mondtam hogy nem vagyok benne biztos, akkor azt mondta hogy átvágtam és végig csak játszottam vele, meg a szüleivel (akiknek skypeon megmutatott, persze lefedve). és most elég rossz érzésem van, mert nagyon nagyon kedvelem, szóval nyugtassatok meg hogy reálisan látom a dolgokat, és egy ilyen házasság nem való nekem, aki európai szellemben nevelkedett. Persze semmi bajom a muzulmánokkal, tisztelem az iszlámot, csak nem gondolom úgy hogy egy ilyen radikális változást könnyűszerrel fogadnék.


2014. nov. 3. 02:30
 71/102 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként én is kétlem, hogy ő igazi muszlim, akkor eleve nem állna le itt vitatkozni fehér nőkkel :D
2014. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
0%

Eu-ban szulettem igynem erdekel a nok elnyomasa, mint mondtam. Ez korulbelul a 100. noi elnyomas mondatot irom, nemtudom feltunt-e. Ja es europid, negrid, mongolid ember.

Feher meg fekete nincs. Azt mocskos nacik meg budos rassisztak mondjak...

2014. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
95%

"Allaah tudja a legjobban."


Na ne már!


Amúgy tényleg érdekel, és legjobban az a rész, hogy nők hogy mennek bele egy ilyen szituba, és miért tartják természetesnek. Persze a válasz egyszerű, mert kicsi koruktól ezt nevelték beléjük, ez nekik a természetes.


Valamilyen szinten működik is, amíg a nő képes alárendelni magát és kiszolgáló személyzet lenni.


Én az "élni és élni hagyni"elvét vallom, és ez nőre, férfira, mindenkire igaz.

2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
88%

"Feher meg fekete nincs."


De van, csak szem kell hozzá, de egyik sem több vagy kevesebb, mint a másik.Én pl. nagy rajongója vagyok a fekete zenének.

2014. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarom eldönteni, hogy egy vallásos muszlima hogyan élje az életét.


AMit nem ismersz, az nem hiányzik. Bocsánat a nagyon hülye példáért, de ha kiskorodtól kezdve azt nevelik beléd, hogy nőként nem strandolhatsz, nem vezethetsz autót, akkor természetesnek fogod venni, pedig nem az.

Nem mondom, hogy egy muszlima nem boldog a saját keretein belül, de soha nem fogja megtudni, hogy igazából mire képes.

2014. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
100%

És ez csak tényleg egy kérdés, egy muszlim nő olvashat világirodalmat? Úgy értem európai, amerikai könyveket is?


Engem nagyon érdekel ez a téma. legyen szó a te vallásodról, vagy a nácikról, ha már felemlegetted, a közös benne az, hogy bizonyos embercsoportok kritika nélkül fejet hajtanak az erőszaknak, amit megpróbálnak pozitív formába csomagolni.

2014. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
84%

Na egy napja nem néztem fel ide és, de semmi nem változott :D

Szóval először is a muszlim nőnek üzenem, hogy az az óriási különbség van európai és muszlim nő között, hogy míg nekünk megadatott a választás lehetősége addig nekik nem. Azt sem tudják miről mondanak le.Az apjuk kezéből átvándorolnak a férjük kezébe és mosnak, főznek takarítanak, gyereket nevelnek. Tudod mindezt mi is megtudjuk csinálni, de mellette van lehetőségünk dolgozni is, kiteljesíteni önmagunkat. Sok európai nő választja később a háztartásbeli szerepet a gyerekei mellett, de tudja miről mond le. Ez ugyanolyan mintha nekem gyerekkorom óta azt mondogatta volna apám, hogy a mosógép egy szar dolog, hülyeség, én meg elhiszem mindaddig amíg ki nem próbálom és rájövök, hogy nekem ez tetszik és veszek magamnak egyet. De ha meg tiltanák hogy kipróbáljam akkor nyilván életem végéig abban a hitben élnék, hogy az szar. Hülye példa de másképp nem tudom megfogalmazni.

A "kedves " muszlim férfinak meg üzenem, hogy hiába győzködsz itt bárkit arról, hogy nem úgy bántok a nőkkel ahogy mi látjuk amikor süt a hozzászólásaidból a lenézés. Biztos van muszlim aki rendes apa és férj, de a kivétel erősíti a szabályt. Hiába próbálna bárki meggyőzni arról hogy az oroszlán egy édes házi kedvenc azt sem hinném el. Szóval kár is egymásra fecsérelni az időt hisz a szent meggyőződésed, hogy azért mondunk ilyeneket, mert buta nők vagyunk. De tudod míg engem ész érvekkel meglehet győzni sok mindenről, addig téged sohasem. Amúgy meg valakinek írtad hogy ha itt válaszolgat a kérdésidre akkor hogyan vezeti a háztartást és nevel gyereket. Tudod nem egy nagy ördöngösség az, nekem is van időm mindenre sőt unatkozni is szoktam és hiányzik a munkám is, mert itthon vagyok a kislányommal, mindez úgy hogy nevelem, vezetem a háztartást sőt még a férjemre is marad időm bőven. Szóval nekem nem életcélom hogy ezt csináljam életem végéig és kuncsorogjak a zsebpénzért a férjemnek. És-gondolom ezt el sem hiszed- a férjem sem ezt szeretné.

Mondjuk azt mesélje már nekem el valaki, hogy mi a szart csinálnak otthon egész nap a muszlim feleségek, főleg, hogy egy háztartásra többen is vannak.

Ja igen és azt sem tudják hogy milyen amikor egy férfin nem kell osztozni más nőkkel. Majd ha egyszer ezt is kipróbálnák akkor elmesélhetné nekem az egyik, hogy melyik a jobb.

2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
78%
#77-nek respect
2014. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
7%

Ferfi? Mar bocs de meg csak 16 eves vagyok, de erettebb vagyok szoval majdnem eltalaltad. 78%-os no sozta ram hogy lenezem a noket, mikor semmi ilyesmit nem mondtam, annyit mondtam hogy lszrom ha valaki ateista. Erre o azt mondta hogy addig amig nem no. Pedig en egy szot sem ejtettem a nokrol. De ezt elmeseltem itt vagy 3x, es mintha misem tortent.. Lapozz kicsit vissza es megtudod.

Igazabol mondtam hogy nem tudom mi az a lenezes es a vita kezd nagyon nevetseges lenni. ES MINT MONDTAM A LEGELSO BEJEGYZESEMBEN A MAGYARSAGNAK KOZE NINCS AZ ISZLAMHOZ, es az ilyen agysorvadasos emberekkel kezd a vernyomasom 290 lenni :@@

Minden muszlim veri a feleseget, meg lenezi oket...persze

Nem is gyozkodom tovabb irni, te jo eg, hadd eljenek ilyen nagy tudassal.

Es csak ovatosan az eletben, nehogy nevetseg targyai legyetek. Ez mondjuk csak egy tanacs volt. Mert volt itt olyan aki megkerdezte mit gondolnak az iszlamrol valaki meg spontan bemondta hogy Tv hirado, isis. Csak nehogy igy jarjatok. Bar a media persze felelos ezekert is mert egy ilyen orszagban ahol keves muszlim van pillanatok alatt valami kozel -keleti hulye sztorival be lehet etetni a nepet. Bar Mo-n nem kovetelmeny hogy kituno legyen vallasbol. Kavarni a szrt...cmon fck yeah!

2014. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
95%

"ilyen agysorvadasos emberekkel kezd a vérnyomásom 290 lenni" na itt egy lenéző mondatod. Meg még ezer meg egy a hozzászólásaidban. És tudod az a baj hogy még csak 16 éves vagy lázadó, de már itt osztod az észt olyan embereknek akik sokkal többet megtapasztaltak már az életben. Nem baj 16 évesen én is azt hittem mindent tudok a világról, de rá kellett jönnöm hogy nagyon nem. De nem akartam az embereket meggyőzni a saját igazamról. Most sem teszem, csak leírtam a véleményem. Te pedig jobb ha élsz még egy kicsit tanulsz a világból, megismersz új embereket és majd 10-20 év múlva lehet kicsit másképp fogsz gondolkodni(már ha nem mész vissza a kis zárt világotokba, mert ott nyilvánvalóan az az elfogadott ahogy most gondolkozol) Utolsó előtti voltam.

Ja igen és még annyit hogy nem tudom minek idegeskedsz? Hidd el nem jó ha az érzelmeid vezérelnek lehet nyugodtam is vitázni sok jó dolgot lehet tanulni mások véleményéből (már ha értelmes vitapartnerrel van dolgod)

2014. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!