Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl nagy elvárás, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás, hogy ne kelljen házimunkát végeznem?

Figyelt kérdés
32éves vagyok, feleségem pedig 29, és 3éve vagyunk házasok. Ketten élünk saját lakásban, és csak én dolgozok. Nincs is ezzel semmi gond, mert szerencsére keresek annyit, hogy szépen megélünk belőle. A problémám azzal van, hogy elvárja tőlem, hogy munka után még segitseg neki takaritani, és a pofámba vágja, hogy miért nem mosogatok néha. 50órát dolgozok hetente, és őszintén semmi kedvem sincs munka után még otthol is ilyen xarságokkal bibelődni. A kinti munkákat persze elvégzem, favágás, fünyirás stb. Feleségem egész nap ottholvan, bőven ráérne ilyesmire.

2016. júl. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Írja a kérdező hogy ketten élnek.

Nekem továbbra is az a kérdésem, hogy mit csinál a feleséged úgy általában egész nap?

2016. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
29%
Fú, a pontozásokból ítélve megérkeztek a nők az 50-es évekből... :D
2016. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Főz, bevásárol, vezeti a háztartást. Néha lemegy a szüleihez, bárátnőivel találkozik, ilyesmi. Azért mondtam, hogy maradjon inkább otthol, mert kb 200forintos órabére volt, és elég fáradtan is jött mindig haza, ezért mondtam, hogy annyiért nem éri meg.
2016. júl. 26. 10:31
 14/46 anonim ***** válasza:
83%
#13 Az csak valami teljesítménybéres meló lehet, ahol ráadásul a teljesítmény nem is csak tőled függ, mert kb sehol nem fizetnek ilyen keveset. Mit dolgozott? Biztosítási ügynök volt, vagy mi?
2016. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
El van kényeztetve. Ennyi.
2016. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
93%

A helyében én visszamennék dolgozni. Nagyon le tudja húzni az önbecsülést, ha felnőtt, egészséges ember létére mástól függsz anyagilag. Ő meg unja is az otthoni munkát. Kicsit próbáld meg a helyzetébe képzelni magad, egyből nem tűnik olyan okos dolognak otthon maradnia.

Ez, már meg ne haragudj, úgy vettem észre, a férfiak heppje, hogy otthon tartsák a párjukat, mert majd milyen jó lesz neki. Csak éppen nem gondolják át ezt mindsn oldalról. A barátnőd akkor volt hülye, amikor rád hallgatott ebben a kérdésben. De mindegy, most már tudja, hogy neki ez nem jön be. (Van, aki jól érzk magát így, de kevesebben vannak, mint azt gondolnád.) Keressen munkát.

2016. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
valami kozmetikumokkal kereskedett
2016. júl. 26. 10:43
 18/46 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Azt írod:

"Főz, bevásárol, vezeti a háztartást."


Nem pont azt írod hogy nem csinálja?


Ketten vagytok, amiből gyakorlatilag te nem vagy otthon csak este. Ok, vásárol, főz, mos. De gyakorlatilag minden nap... beszélünk napi 2-3 max 4 óráról.. ebbe a kvázi vacsi utáni mosogatás részéről nem fér bele...

Esküszöm nem értem hogy itt milyen elvárásai vannak veled szemben.


Amikor elmondtad neki hogy te hogy látod mit válaszolt?

2016. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagy elvárás sőt szó nélkül kéne csinálnia de idővel vissza fog ütni hogy tőled függ és nincs saját keresete. Anyám is fellázadt 20év után pedig abban a generációban ez megszokottabb volt.
2016. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
mindezt csinálja ő egyedül is, de néha elvárja, hogy besegitsek
2016. júl. 26. 11:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!