Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl nagy elvárás, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás, hogy ne kelljen házimunkát végeznem?

Figyelt kérdés
32éves vagyok, feleségem pedig 29, és 3éve vagyunk házasok. Ketten élünk saját lakásban, és csak én dolgozok. Nincs is ezzel semmi gond, mert szerencsére keresek annyit, hogy szépen megélünk belőle. A problémám azzal van, hogy elvárja tőlem, hogy munka után még segitseg neki takaritani, és a pofámba vágja, hogy miért nem mosogatok néha. 50órát dolgozok hetente, és őszintén semmi kedvem sincs munka után még otthol is ilyen xarságokkal bibelődni. A kinti munkákat persze elvégzem, favágás, fünyirás stb. Feleségem egész nap ottholvan, bőven ráérne ilyesmire.

2016. júl. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor kellene besegítened, ha terhes lesz. Utána pedig a gyerek körüli teendőkben is. Így nekem nem lenne képem segítséget kérni, bár ha 300nmen laktok ketten, akkor azért más a helyzet, azt már kemény munka rendben tartani. Szerintem szerezzen részmunkaidős állást, akármennyi pénzért, te pedig vállalj be cserébe 2 házimunkát. Így nem fogja azt érezni, hogy utánad takarít.
2016. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
talán énis kicsit elvagyok kényeztetve, mert annakidején anyám mindent megcsinált, sose mosogattam meg ilyesmi. Nővérem besegitett a konyhában, énmeg apámnak inaskodtam. Szóval távol áll tőlem minden ilyesmi
2016. júl. 26. 11:28
 23/46 anonim ***** válasza:
67%
Jó azért ha csinálja és néha elvárja hogy te is csináld, az nem olyan extra nagy dolog. Meg neked se esik e agyűrű az ujjadról ha néha néha elmosogatod kettőtök után a tányérokat... Tulajdonképp nem olyan eget rengető dolog sem az ő sem a te elvárásod. Csináljátok közösen, sokkal egyszerűbb és még jó móka is lehet :)
2016. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ebben az esetben neked van igazad, ha ő otthon van, akkor az ő dolga lenne a házimunka elvégzése, nem a tiéd. Ebben az esetben nem elvárható, hogy te munka után még nekiállj házimunkát csinálni úgy, hogy ő meg otthon van egész nap. Még gyerek sincs. Mi volna, ha gyerekkel lenne otthon???
2016. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha ő otthon van akkor nem elvárható, hogy kérje a segítséged. Mit csinál egész nap, ha nincs ideje a házimunkára?
2016. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mi a végzettsége, de próbáljon meg valahogy ahhoz közeli munkát találni, és akkor helyreáll a dolog. Én biztos megőrülnék, ha egész nap otthon kellene lennem...lehet, hogy ő sem erre vágyott.
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező elárulod mit dolgozol hogy ilyen jól keresel? Egyébként kètoldalú a kérdés mert mivel nem dolgozik ezért elvárható hogy megcsinálja a házimunkát. De te miattad hagyta ott a munkát. Lehet hogy inkább dolgozna. Beszéljétek meg.
2016. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

nem jogosan várja el tőled. Ha neki nincs munkahelye, akkor van ideje otthon egész nap elvégezni a házimunkát.

HA ezt nem teszi, akkor mégis mit csinál egész nap?

Ha ő is eljárna dolgozni, akkor jogos kérés/ elvárás lenne a részéről, de így nem és ne is menj bele sztem

2016. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
37%
Megkérted, hogy mondjon fel, és ő meg is csinálta? Ájj, cselédet csináltál az egyébként dolgozó feleségedből, aztán csodálkozol, hogy öntudatára ébredt? Ez bőven kimeríti a ciki fogalmát, barátom.
2016. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Avon-os tanácsadó volt előtte? Óh, az komoly hivatás. :)
2016. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!