Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez milyen beszélgetés? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszélgetés? Nekem ez nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Üzenetet írtam neki napközben, mert nézegettem esküvői képeket másokról és annyira vágyom én is rá.


bárcsak nekem is lehetne egy szép esküvőm 😞


ő: Hát lehet

én: hát te nem akarsz, meg nem érdekel 😞


ő: Jóvan maki

Mit mondjak akkor?


én: akkor miért mondtad ezt nekem tavaly?


ő: Hát miért?

Mert ezt gondolom


én: nem, azt modntad hogy te is ezt szeretnéd


ő: Esküvőt?

Vagy mi ?


én:igen


ő: Akkor miért irtad az előbb,hogy én nem akarok?


én: miért akarsz?


ő: te mondtad,hogy nem akarok

nem?


én: nem ez volt a kérdés


ő: nem igazán


én: akkor miért nem válaszolsz?


ő: összezavartál


én: feleségül akarsz venni valamikor, vagy csak hülyítesz a dolgokkal? 😞


Ő: ?

te normális vagy?

nekemesel ilyenekkel,minden bevezetés vagy előzmény nélkül?

vagy mi?

ez mi?

itt akarsz megint ilyeneket megbeszélni,mikor elmondtam,hogy itt nem vagyok hajlandó?

meg ilyenkor?

mi van veled?


én: csak egyszerűen szerettem volna tudni 😞


ő: akkor kérdezd meg itthon


2017. máj. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
csak ez nekem nagyon szarul esik, mert én nagyon szeretnék esküvőt. nekem anélkül nem kapcsolat. engem így neveltek, hogy összeházasodunk, gyerekünk lesz, aztán együtt élünk.
2017. máj. 29. 13:22
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mindenféle mögöttes tartalmat nélkülöző, értelmezhetetlen katyvasz.
2017. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
ő azt mondja, hogy én nekem az a dolgom, hogy várjak a gyűrűre. de én nem fogok éveket feleslegesen várni, hogy egyszer talán méltóztasson elvenni, vagy kiderül, hogy ő végig nem is akarta, csak hülyített.
2017. máj. 29. 13:25
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

- Nem érek oda időben kicsit kések de igyekszem -

erre jó az SMS!


De ilyen volumenű kéréseket nem üzenetben tárgyalunk meg. Nagyon otromba dolog. És ha a villamoson csüng vagy a kasszánál fizet te meg ilyen kérdésekkel traktálod? :) Meg van az ideje és a módja hol mit mikor kérdezünk ne haragudj.

Ráadásul olyan kierőszakolósan nyomod ami nekem sem tetszene.

Tipik buta liba :)

2017. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, férfiként,

én is hasonlóan reagáltam volna.

Ez NEM chat/sms/skype/brüttyflitty téma!!!

Hogy lehet ilyet chat-en megbeszélni?

Egyáltalán, én SEMMIféle komoly témát nem vagyok hajlandó írásban "megbeszélni".

Pontosan azért ami a fenti példában is tökéletesen látszik.

Szerencsétlen srác azt sem tudja honnan jött hirtelen a téma, lehet hogy mással volt elfoglalva.

Na meg hogy írásban mennyire félre lehet érteni egymást, hihetetlen... Mert nincsenek benne a gesztusok, mimika, tekintet, stb.


Pl. ha közeli hozzátartozóm próbál pl. lelkizős dolgot sms-ben vagy emailen kezdeményezni, én nem válaszolok hanem felhívom hogy beszéljük meg úgy. Telefonon sem olyan mint szemtől-szemben, de még mindig jobb mint irkálni, félreérteni, magyarázkodni, megsértődni feleslegesen, mikor nem is az lett volna a cél...

2017. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

a srácot nagyon tudom sajnálni, hogy ilyen bnője van.....


Úgy látszik sok szabadidőd van, begépeled az egész beszélgetést ide.

Ezek nem chat és sms témák nem gondolod?

Személyesen otthon kérdezd meg tőle.

2017. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

... jaja, 14-essel egyetértek, hidd el, a nyomulásoddal egy dolgot fogsz elérni, esze ágában sem lesz elvenni.

Erőszak, nyomulás, elvárás, hiszti... legrondább eszközök hidd el, amitől férfiember menekülőre fogja.

2017. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de amit itt végigrinyáltál a párodnak.. az finoman szólva is: ultragáz.
2017. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

miért? nem az az elvárt, normális, hogy két ember évekig együtt van, akkor összeházasodnak?

ez nem egy kegy, hogy én örülhetek ha elvesznek...

közösen nem lehet megbeszélni, hogy boldogok vagyunk együtt, házasodjuk össze? én valami ilyesmire vágyom. nem arra, hogy mint egy hülye, várok , hogy esetleg elvesz...

most ezen vannak egyesek fennakadva, hogy üzenetben írtam. ő is egész nap gép előtt ül, keveset dolgozik, ráér. én is.

másrészt. szóban ugyanez lett volna a lefolyása a dolgoknak, mert már úgy is próbáltam.

a gyerek témával is régen ezt csinálta.

mostmár teljesen másképp áll hozzá. régen a gyerek dolgot is ha felhoztam neki, ugyanez a reakció, a hagyjam békén, most neki jó kedve van, miért hoztam fel ilyesmit...

2017. máj. 29. 13:35
 20/57 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy így reagál? Nem tűnik fel, hogy egyre jobban ellököd magadtól?
2017. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!