Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez milyen beszélgetés? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszélgetés? Nekem ez nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Üzenetet írtam neki napközben, mert nézegettem esküvői képeket másokról és annyira vágyom én is rá.


bárcsak nekem is lehetne egy szép esküvőm 😞


ő: Hát lehet

én: hát te nem akarsz, meg nem érdekel 😞


ő: Jóvan maki

Mit mondjak akkor?


én: akkor miért mondtad ezt nekem tavaly?


ő: Hát miért?

Mert ezt gondolom


én: nem, azt modntad hogy te is ezt szeretnéd


ő: Esküvőt?

Vagy mi ?


én:igen


ő: Akkor miért irtad az előbb,hogy én nem akarok?


én: miért akarsz?


ő: te mondtad,hogy nem akarok

nem?


én: nem ez volt a kérdés


ő: nem igazán


én: akkor miért nem válaszolsz?


ő: összezavartál


én: feleségül akarsz venni valamikor, vagy csak hülyítesz a dolgokkal? 😞


Ő: ?

te normális vagy?

nekemesel ilyenekkel,minden bevezetés vagy előzmény nélkül?

vagy mi?

ez mi?

itt akarsz megint ilyeneket megbeszélni,mikor elmondtam,hogy itt nem vagyok hajlandó?

meg ilyenkor?

mi van veled?


én: csak egyszerűen szerettem volna tudni 😞


ő: akkor kérdezd meg itthon


2017. máj. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

"BEszélgetések, leülve. megtörténtek.

egy éve, két éve is. mindig azt mondta, oké, lehet esküvő ha annyira szeretném"


Erről beszélek. Ez a pasi csak hiteget, nem tisztességes, ahogy ezt az egészet kezeli. Nem értek egyet azokkal, akik szerint csak várj. Mire? Nem lesz ebből semmi.

2017. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
És így akarsz szülni, hogy ő nem akar (még, vagy ki tudja, mi jár a fejében) esküvőt? Ha szülsz, onnantól már minek venne el? Van kiszolgálás, reprodukció, akit lehet mutogatni a haveroknak, hogy na ezt a gyereket én csináltam, mekkora király vagyok. Ingyen szex van, főzve, mosás, főzés elintézve egy életre. Arról nem is beszélve, hogy majd egész életedben csak úgy említheted, hogy a párom, meg a gyerekem apja. Komolyan ez kell neked? Vagy inkább megpróbálod megbeszélni vele normálisan a dolgot, hogy mire számíthatsz, és ha kiderül, hogy semmire, akkor lépsz. És akkor olyat keresel, akivel egyeznek a céljaitok. Nem lenne jobb így?
2017. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
főzve helyett takarítást akartam írni, bocs
2017. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

előző: Attól még hogy nincsenek összeházasodva még mondhatja azt hogy ő a gyermeke apja :)

Sőt, én olyanokat is ismerek, akik nem házasok de mégis férj és feleségnek hívják egymást :D Úgy is mutatkoznak be másoknak.

2017. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
54-es-nek: Persze, nem is azt mondom, hogy elítélendő az ilyen életforma, egyáltalán nem. Csak a kérdező nem ezt akarja, az ő szempontjából írtam meg a választ. Csak olyan szitu is előfordulhat mondjuk a kórházban szüléskor(mert már hallottam sztorikat azokról, akik nem voltak összeházasodva, és hát eléggé undorító módon beszéltek velük), hogy a nő mondja, hogy jön a férjem látogatni, vagy bejön velem szülni, aztán apuci meg mindenki előtt kijavítja, hogy bocs, de nem vagyok a férjed, csak együtt élünk. Na ez az igazán megalázó helyzet. Legalábbis nekem az lenne. Meg szerintem a kérdezőnek is. De persze vannak olyanok is, akiket ez simán nem érdekel, meg odamondanak egy-két embernek. Az is rendben van. Szóval nem vagyok házasságmániás, vagy ilyenek, ne értsetek félre.
2017. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
jaj húzzál már a francba... tiszta gáz vagy, hogy kirakod ide amit beszéltetek. emlékszem rád.
2017. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy a gyereknevelés nem egyemberes meló? Hogy 3 perc babasírás 3 órának tűnik? Szerinted vállalni fogja a barátod, hogy átvegye tőled az üvöltő babát, hogy szusszanhass egyet? Vagy elviszi neked pár órára, amikor 2 éves dackorszakos és képtelenség szófogadásra bírni? Segíteni fog az óvodaválasztásban? És az óvoda váltásban, ha szükséges? Leül majd vele tanulni, ha nem ért valamit a suliban? Elmegy szülői értekezletre, fogadó órára, rapportra az igazgatóhoz? Segít majd neki átvészelni az első szerelmi bánatot? Vagy mindez a te nyakadba szakad majd? Ha a párod nem akarja igazán a babát, még fél éves sem lesz a kicsi, és szétmentek. Ezt végiggondoltad?
2017. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!