Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez milyen beszélgetés? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszélgetés? Nekem ez nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Üzenetet írtam neki napközben, mert nézegettem esküvői képeket másokról és annyira vágyom én is rá.


bárcsak nekem is lehetne egy szép esküvőm 😞


ő: Hát lehet

én: hát te nem akarsz, meg nem érdekel 😞


ő: Jóvan maki

Mit mondjak akkor?


én: akkor miért mondtad ezt nekem tavaly?


ő: Hát miért?

Mert ezt gondolom


én: nem, azt modntad hogy te is ezt szeretnéd


ő: Esküvőt?

Vagy mi ?


én:igen


ő: Akkor miért irtad az előbb,hogy én nem akarok?


én: miért akarsz?


ő: te mondtad,hogy nem akarok

nem?


én: nem ez volt a kérdés


ő: nem igazán


én: akkor miért nem válaszolsz?


ő: összezavartál


én: feleségül akarsz venni valamikor, vagy csak hülyítesz a dolgokkal? 😞


Ő: ?

te normális vagy?

nekemesel ilyenekkel,minden bevezetés vagy előzmény nélkül?

vagy mi?

ez mi?

itt akarsz megint ilyeneket megbeszélni,mikor elmondtam,hogy itt nem vagyok hajlandó?

meg ilyenkor?

mi van veled?


én: csak egyszerűen szerettem volna tudni 😞


ő: akkor kérdezd meg itthon


2017. máj. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

És nem jobb volna, ha azért lenne esküvő mondjuk, mert ő is vágyna rá nemcsak azért, hogy kiszolgálja a vágyaidat?

Ezen még nem gondolkodtál el, hogy ő mit akar? Hogy esetleg csak azért mondja, hogy veled akarja leélni az életét, mert annyira sürgeted, hogy elbizonytalanodott? Lehet, hogy ő még nem akar esküvőt, de tart attól, ha ezt így nyiltan elmondja, akkor botrány lesz... ezért ezt kapod: az ígérgetést.

Én több, mint 10 éve férjnél vagyok, de míg jártunk, SOHA nem hoztam szóba az esküvőt és ilyesmit. Mégis összeházasodtunk, mégis születtek gyerekek. Ezek tudod olyan dolgok, amiket két ember megbeszél, nem pedig az van, hogy egyik örökösen rágja a másik fülét az órájára mutogatva, hogy de most azonnal!

Szerintem nagyon gáz így valakire ráerőltetni valamit, ami ráadásul ekkora mérföldkő.

És ha elvesz téged, meglesz a vágyad szerinti nagy esküvő, de ő nem lesz boldog, mert akkor meg nyúzod tovább a gyerektémában, akkor az neked miért lesz úgy jó?

Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél addig vergődik, míg a másik már csak azért tesz eleget a kérésnek, hogy ne hallgassa a rinyálást... bár akad olyan is, aki már csakazértból sem házasodna. Lehet, a párod is ilyen, hogy unja egyszerűen ezeket az érzelemcunamikat tőled és letette a voksát amellett, hogy márpedig nem beszél veled ilyesmiről, míg nem kezeled úgy a kapcsolatot, hogy az két emberen múlik és nem csak arról szól, hogy te mit akarsz...

2017. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

:D de itt pont arról van szó, hogy szeretném megtudni hogy ő mit akar...

és gyerek meg házasság nélkül is lesz... ezt már megbeszéltük.

2017. máj. 29. 14:00
 33/57 anonim ***** válasza:
50%

Rám azt mondták házasságellenes vagyok, meg bizalmatlan, paranoiás s@ggfej, mert én házassági szerződéssel házasodnék. Semmi extra. Rögzítve lenne, hogy nekem van ezem, ennyit ér, neki meg van aza annyit ér, válás eseteén én nem tartok igényt az azára, ahogy ő se az ezemre. Mondanom sem kell, még sosem voltam házas :D

30/f

2017. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
42%

Basszus kérdező. Nem megmondta, hogy az lesz amit akarsz, lesz esküvő, várd a gyűrűt ? Várd a gyűrűt.

30/f

2017. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem bízom benne. és pontosan azok miatt, mert ittt már feltettem pár kérdést, és mindenki azt mondta, hogy ne bízzak benne, csak hülyít...
2017. máj. 29. 14:04
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

de itt pont arról van szó, hogy szeretném megtudni hogy ő mit akar...

és gyerek meg házasság nélkül is lesz... ezt már megbeszéltük.


Nagyon ijesztő.. már-már fanatikus és gyerekes a viselkedésed és hozzáállásod.. Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha párod helyében lennék, semmi esetre sem vennék el egy ilyen nőt, mint te. Ez most az alaphang, úgy, hogy még nincs az ujjadon a gyűrű... mi lesz, ha ott lesz? Bele se gondolok inkább, hogy csóringer mit kapna a fejére, ha ellenkezni merészelne a vágyaiddal....

2017. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
hát nekem más vágyam nincs ezen kívül :) ha van gyerek, és férj, akkor én már a legboldogabb ember vagyok a világon.
2017. máj. 29. 14:07
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a beszélgetés nőként egyszerűen érthetetlen és feleslegesnek gondolom.

Le kell ülni ÉLŐBEN és meg kell beszélni vele, hogy:

"szivem, én szeretnék majd esküvőt, nekem fontos. Te hogy állsz ehhez a témához? Nyiván nem holnap kell esküdni, de mivel fontos vagy nekem és a kapcsolat is, szeretném tisztázni pusztán, hogy ugyanazt képzeljük-e el."

2017. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

"Csakhogy én nem bízom benne." Te tényleg satu hülye vagy. Ha nem bízol benne, akkor miért is akarsz vele összeházasodni ? Jaaaa hogy meló lenne új életet kezdeni valaki mással éééétem.

30/f

2017. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
92%

"hát nekem más vágyam nincs ezen kívül :) ha van gyerek, és férj, akkor én már a legboldogabb ember vagyok a világon."


Wow, micsoda életcélok :D Csodálkoznék is, ha egy ilyen korlátolt libát bárki önszántából el akarna venni.

2017. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!