Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez milyen beszélgetés? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszélgetés? Nekem ez nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Üzenetet írtam neki napközben, mert nézegettem esküvői képeket másokról és annyira vágyom én is rá.


bárcsak nekem is lehetne egy szép esküvőm 😞


ő: Hát lehet

én: hát te nem akarsz, meg nem érdekel 😞


ő: Jóvan maki

Mit mondjak akkor?


én: akkor miért mondtad ezt nekem tavaly?


ő: Hát miért?

Mert ezt gondolom


én: nem, azt modntad hogy te is ezt szeretnéd


ő: Esküvőt?

Vagy mi ?


én:igen


ő: Akkor miért irtad az előbb,hogy én nem akarok?


én: miért akarsz?


ő: te mondtad,hogy nem akarok

nem?


én: nem ez volt a kérdés


ő: nem igazán


én: akkor miért nem válaszolsz?


ő: összezavartál


én: feleségül akarsz venni valamikor, vagy csak hülyítesz a dolgokkal? 😞


Ő: ?

te normális vagy?

nekemesel ilyenekkel,minden bevezetés vagy előzmény nélkül?

vagy mi?

ez mi?

itt akarsz megint ilyeneket megbeszélni,mikor elmondtam,hogy itt nem vagyok hajlandó?

meg ilyenkor?

mi van veled?


én: csak egyszerűen szerettem volna tudni 😞


ő: akkor kérdezd meg itthon


2017. máj. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést olvasva,tedd össze a 2 kezed ha ezek után még nem dobott!

Mindenesetre az biztos,hogy az esetleges házasodási szándékát elnapoltattad vele egy is időre :D

2017. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar elvenni és nem is fog. A kérdés, hogy te hajlandó vagy-e lemondani a házasságról az ő kedvéért vagy sem. Ha nem, akkor szakíts vele és keress olyan férfit aki elvesz. Nem kell rágörcsölni. Nem hiszem hogy az egy jó megoldás, ha folyton kérleled hogy vegyen el, stb...
2017. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Most őszintén.... ha úgy alakulna, hogy azt mondja, egy pár évig még nem tervez esküvőt, akkor te ezért elhagynád őt?

Mindazok mellett, hogy jó a kapcsolatotok, tehát más probléma nincs, és szereted- szeretitek egymást... Szóval ezért képes lennél kilépni a kapcsolatból?

2017. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 Költőnő? ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy nekem ebből a kérdésből csak annyi jön le, hogy én én én én én.
2017. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Pfúúúú hát ezt végig olvasna nagyon gáz. Igazat adok minden olyan kommentelőnek aki azt írta, hogy ez nagyon erőltetett és nem sms-be való téma...

Így nem is írnám le mégegyszer ugyan azt amit ők.


- Nézzünk egy másik opciót: és mi van akkor ha ő már tervezgeti a hátad mögött, csak neked fingod nincs róla?! És mivel X havonta erőlteted a dolgot és emiatt mindig "megtántorodik?"

- Vagy, esetleg arra nem gondoltál, hogy mi pénz egy esküvő?! Alsó hangon (ha úgymond semmi extrát nem kértek és most a "rendes" lagzira gondolok, nem a 4 személyes anyakönyveztetősre) is 1 milla. Azért azt nem olyan egyszerű összekaparni. (És már abból kiindulva, hogy mennyire rá vagy kattanva a témára szerintem nálad az eltervezett álomlagzi nem állna meg 1 millánál...)

Egy kicsit gondolkozz el, hogy mégis mi az amit annyira követelsz és mivel jár.

Én is úgy "tervezem" hogy előbb lagzi, utána gyerek stb. Sőt, kamaszként úgy nézett ki a dolog a fejemben, hogy legkésőbb 24 éves koromig férjhez megyek és minimum 1 gyerek addigra. De ezt nem lehet úgy ütemezni ahogy az ember agyából kipattan. Mi 10 éve vagyunk együtt, 2 éve járunk jegyben, de egyszerűen a pénz nem hullik az ölünkbe csak úgy mert én azt mondom hogy márpedig jövőre esküvőt akarok...

Azért kíváncsi lennék a korotokra és arra, hogy mit dolgoztok...Már ha egyáltalán dolgoztok.


N27

2017. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Én annyira sajnálom ezt az egészet, gyere sírd ki a vállamon a bánatod! 😽Hasonlócipőben járok sorstársad vagyok!!!🍼
2017. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

Ő is írta, kérdezd meg otthon 😂 Ez nem "telefontéma"...

Nem tudom hány évesek vagytok, van e fix munka, mióta vagytok együtt, éltek e együtt azért már egy ideje...stb, tehát hogy "időszerű" e az eljegyzés. Viszont gondold át, mennyire lennél elégedett, ha ő a te erőszakoskodásodra kérné meg a kezed. És nem azért, mert úgy érzi veled akarja leélni az életét. Ez nem csak rólad kellene, hogy szóljon.

2017. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, te nem vagy 10o-as kerdezo. Ez egy alapjaban veve sz*r kapcsolat, nem lesz jobb a hazassaggal de a gyerekkel sem. Borzaszto.
2017. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
ez szörnyű..... nem lennék a fickó helyében, vagy ha mégis akkor menekülnék az tuti...
2017. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Egyetértek az eddigiekkel, kivéve egy dologban. Ha jól értelmezem, már legalább egy éve vársz arra, hogy lesz valami. Szerintem nem tisztességes amit a párod csinál, hogy "majd lesz esküvő" aztán meg érd be ezzel az ígérettel az idők végezetéig. Szerintem ha ő komolyan gondolná, akkor erről őszintén tudna veled beszélni, hogy oké, hogy majd lesz, de kb mikorra várható, vagy ha még nem áll készen, akkor miért stb. Egyszóval tudnád, hogy hányadán álltok. Úgy gondolom, hogy ha két ember összeillik, azt egy éven belül lehet tudni. Persze nem muszáj egy év után házasodni, de azért mindketten tudnátok, hogy lesz-e folytatás, vagy csak együtt vagytok amíg kényelmes.
2017. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!