Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 anonim ***** válasza:
96%
Bazzeg itt olvasgatom a válaszokat és elment az életkedvem is...
2019. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/152 anonim ***** válasza:
91%

Amikor ez exem megcsalt, sajnos újra kellett kezdenem az életem a nulláról. Nem volt senkim évekig. Felépültem majd összejöttem egy csajjal. Minden nagyon jó volt 10 évig. Tiszteltük egymást, minden rendben volt. Mondtam neki, hogy két dolgot kérek tőle. Legyen hűséges és őszinte velem. Az volt.... A születésnapomon kiderült, hogy fél éve dugja a kollegája.


Azóta sem épültem fel ebből. Szerintem már nem is fogok.

2019. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/152 anonim ***** válasza:
93%

A barátnőm nagyon szerelmes volt a párjába, akivel összejöttek, de kb csak 3-4 hónapig mondogatta, hogy idilli a kapcsolat. Majd egyre kétségbeejtőbb jeleket vélt felfedezni és a pali hanyagolta is nagyon. 10 hónap után kiderült, hogy kb 4 hónapja csalta a pali az exével. Amikor kiderült a pali az exet kirakta és könyörgött, hogy barátnőm fogadja vissza. Barátnőm annyira szerette, hogy hajlandó volt adni egy második esélyt. Fél évvel később a pali megint kitalálta, hogy az exhez akar visszamenni.

Olyan törést okozott a barátnőmben, a mai napig látom rajta, hogy árnyéka önmagának, pedig már 2 éve volt. Nem sikerült még túltennie magát teljesen és mentálisan is nagyon megviselte, pszichológushoz jár, onnan remél végre valami féle megváltást.

2019. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/152 anonim ***** válasza:
97%
A kolléganőm és a volegénye elmentek nyaralni a kolléganőm bátyjával és annak a párjával. A hotelban rajtakapta a kolléganőm hogy a volegénye reszeli a bátyja párját a szobájukban,kiderult hónapok óta csinálták. Utána a két megcsaló ossze is házasodott.kolléganőmet ez annyira megviselte hogy komoly alkoholproblémái lettek.
2019. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/152 anonim ***** válasza:
84%
Az exem meselte egyszer hogy csalta meg még az elottem levo baratnojet .. lent voltak siofokon bulizni egy nagyobb tarsasaggal (haverjau+exe baratnoi) aztan levitt egy csajt a partra es megdugta .. a baratnoje addig bulizott a tobbiekkel
2019. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/152 anonim ***** válasza:
93%

Az esküvő utáni héten lépett le az ifjú férj egy pasival.

De van ennél is durvább ám

2019. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb barátnőm kiszökött a barátja mellől a közös ágyúkból amikor aludt a pasi szexelt egy másik sráccal majd vissza bújt az ágyba 😂
2019. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/152 anonim ***** válasza:
96%

# 12


Én ennyit sem kérek, hogy legyen "hűséges és őszinte" velem... Már csak annyit, hogy legyen őszinte velem valaki. (Nem csaltak meg engem-elvileg-, de nálam is történt érdekes dolog. :( Én mondtam hogy az sem érdekel, ha úgy van, nem haragszom, csak legyen őszinte ez esetben)..

2019. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/152 anonim ***** válasza:
58%
Az akkori párommal egyáltalán nem volt szex a kapcsolatban (én nő, ő férfi), úgyhogy szexkapcsolatba kezdtem egy másik sráccal, aki szintén kapcsolatban volt. Közben pedig elmentem egy céges buliba egyedül, ahol aztán egy harmadik sráccal is félreléptem, végül is mindkettőjüket megcsaltam ilyen módon, de szerintem azóta sem tudta ezt meg egyik érintett sem.
2019. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/152 anonim ***** válasza:
92%

Exemnek van egy kislánya. Utánam összejött egy szakács pasival akinek volt saját lakása. Lakás+ingyen baby sitter melett nem nagyon dolgozott valami tanfolyamra járt....Neten ismerkedős oldalon "csak "barátkozni volt fent. Összebarátkozott egy jó módu sráccal,srác vett a gyereknek egy kutyát elvileg azt járt le a gyerekkel nézegetni amíg a parja dolgozott. Aztán a gyereket már nem is vitte ,hanem akkor ment amikor a pasi nem dolgozott. Magyarán a pasi vigyázott a nő gyerekére,hozra oviból,etette fürdette, a csajt eltartotta amíg félre dugott.

Szerető féltékeny vagy önző lett. A lány kibeszélte a párjának felfüggesztett fogház büntetése van(vagy feltételes szabadláb),amit valahogy megpiszkáltak a csaj párjának le kelett űlni 2 hónapot. Közben az exem a pasi lakásában élt..mindent feléltek számlákat nem fizették.

2019. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!