Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
70%

#10: Akkor légyszi, szólj már a nőknek, hogy a szexet ne csak 1-2 évre tervezzék! Köszi!

Nekem is volt olyan barátnőm, aki 1-2 évig odavolt mindenért az ágyban. Aztán lassan elmaradtak. Nekem szerencsére volt annyi eszem, hogy nem házasodtunk meg költöztünk össze, szóval egyszerűen kidobtam.

És hány, de hány ilyet hallok ismerősöktől... Egyszerűen sok nő csak az elején képes egy hullámhosszon lenni a másikkal szex terén, aztán csodálkoznak, hogy nem elég csak egy nemiszervet a szexbe rakniuk.

2021. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%

11, en nem tudom milyen nők ezek, de megnyugtatlak nem 1- 2 éve szexelek. Vagy nagyon sz.rul valasztottal vagy

esetleg el kéne gondolkodni hogy ti mekkora örömöt okoztok. Vagy csak elvártok? Oda- vissza kéne működjön.

A másik hogy sok férfi egy here lesz otthon, semmit nem csinál, ilyen emberrel nekem sem lenne kedvem szexelni.

2021. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan nő vagyok ès én vagyok a szerető, de olyan mintha rólunk írtad volna szóról szóra.

Valóban nem szèp dolog a megcsalás, az viszont borítékolható volt, hogyha találsz egy nőt, aki odáig van érted, és férfi lehetsz mellette, akkor róla fogsz fantáziàlni, nem a fanyalgó asszonynàl próbàlkozol. Ez törvènyszerű.

2021. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
90%

Remélem így gondolja a feleséged is, nagyon remélem, hogy ő is talál valakit akivel jobb a szex és az élet is, mint veled.

Nekem csak az a bajom ezzel a fére kef.éléssel, hogy nem adod meg a feleségednek az esélyt, hogy ő is találjon valakit aki jobban megbecsüli, jobban szereti, jobban tiszteli, mint te. Te rabolod az idejét, ahelyett, hogy odaálnál elé tisztességesen!

2021. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
82%

Na azért én gyököt vonnék abból, amit a férfiak mondanak. Az én volt férjem is ugyanezt mondta volna rólam, hogy eleinte milyen vad voltam, de utána....csak azt felejti ki a sztoriból, hogy nem tudott nekem orgazmust okozni. Néha nyalással, de azt is elég bénán csinálta. Én azért voltam olyan felpörgetett, mert szerettem, mert őrülten kívántam, de aztán beleuntam hogy utána magamnak kell elintézni kézzel, vibirivel.

Csak ezt a pasik valahogy nem szokták reklámozni.

Aztán persze a válás után egy szexkapcsolatban derült ki, hogy nem vagyok frigid, sőt. Tisztára nimfomán lettem. De ehhez olyan férfi is kellett.

A női szenvedély nagyban kioltja, ha a pasi béna, de ezt nem igazán vallja be magáról.

Ja, még valami. A pasik szintén nem szokták észrevenni az átmenetet a "kívánlak, döngessünk most azonnal a konyhaasztalon!" -tól a "kanos vagyok, szexeljünk, de az előjátékhoz lusta vagyok"-ig. Pedig ez szokott lenni.

Ha a kérdező a szeretővel lenne, és a szerető szülne neki gyereket, a helyzet ugyanez lenne.

Ha nem tudsz már egy nőt felizgatni, nem akarja majd kutyában tolni 5 perc tapperolás után, utána derül ki hogy valójában nem vagy jó az ágyban. Az a férfi, aki jó az ágyban,azt a felesége kívánni fogja több gyerek után is, mert ő tudja, mi kell egy nőnek.

Most csak a saját önző vágyad mozgat. Ezért is csalsz, mert valahol ezt te pontosan tudod, ezért nem fogsz elválni. Mert végtelenül önző vagy.

2021. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a felesége már rég félrekefél. Honnan tudod? :D Egy egészséges felnőtt nőnek azért szintén vannak igényei.
2021. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
88%
Önző vagy. Vállald be a nyitott házasságot, akkor marad a család és marad a szerető is, feleség is lehet boldog.
2021. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

Elején nem volt ilyen. Nagyon nem!

Nem kérdezhettem meg, hogy bocs drágám ugye x év múlva nem csak romantikus fél órás édelgések lesznek? Próbálok én mindent, de ha már az kiakasztó számára, hogy picit vaduljunk...

Bocsánat, de azért...


13. Köszi :)


14. Mivel is rabolom az idejét? Talán ő nem rabolja évek óta azzal, hogy le se szarja a másik igényeit? hagyjuk ezt, mert ezzel nem hatsz meg


15. "Ha a kérdező a szeretővel lenne, és a szerető szülne neki gyereket, a helyzet ugyanez lenne." Te már csak tudod :) Mivel új párt találtál gondolom nálatok ez lett a helyzet :) vagy netán te vagy a különleges kivétel? Cseppet sem szánalmas a bezzeg én mentalitásod. Így ismeretlenül is tudod, hogy én hibás vagyok , nálatok is a férfi volt a hibás, itt az asszony az áldozat, ott is. Te kivirultál, nálunk persze csak ez lesz a folytatás is. Remélem érzed, milyen gáz, amiket itt összehordtál kínodban

2021. ápr. 3. 19:30
 19/88 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel is rabolom az idejét? Talán ő nem rabolja évek óta azzal, hogy le se szarja a másik igényeit? hagyjuk ezt, mert ezzel nem hatsz meg"

Nem en irtam azt a valaszt, amire reagáltál, de basszus ha sz.r a helyzet vagy változtattok ha tudtok vagy elváltok. Ez ennyi. Azért rabolod mert neked tarthatatlanul sz.r ezek szerint, de nem allsz egyenesen elé.

2021. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
89%
Igen és ezt a feleséged hamarosan észre fogja venni. Majd akkor kiderül, hogy opció-e a válás.
2021. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!