Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
28%
Oda kéne itt egyeseket a kérdezővel együtt térdeltetni egy falhoz, aztán... :) Gusztustalan nyomik. És még büszkék is rá. xd
2021. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
12%
A gusztustalan nyomi inkàbb te vagy, utolsó :)
2021. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
Hát azért ez volt a legalja, hogy valaki tényleg leírja, hogy lelövetne embereket...
2021. ápr. 4. 21:20
 84/88 anonim ***** válasza:
69%
#83 mutasd meg a nejednek a kérdést, hátha pont arra a válaszra fog helyeselni
2021. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Helyeselni arra, hogy lelőjjenek? Te beteg vagy, ezt komolyan mondom.
2021. ápr. 4. 21:39
 86/88 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne? :D Te pedig nagyon okosan még reklámozod is, hogy félredugsz, pedig csak nézz utána, hány gyilkosság történik "szerelmféltés"-ből. Na mindegy, vigyázz magadra! XD
2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
31%
Rövid az élet ahhoz, hogy lemondj a boldogságodról. Vigyázz arra, hogy a viszonyod sose derüljön ki! Ne alázd meg a feleségedet azzal, hogy más is megtudja, hogy csalod. Nem sajnálom amúgy a feleséged, azt kapja, amit főzött. Ne legyen benned szégyenérzet, de a családodat legalább a gyermeked felnövéséig tartsd egyben. Sok boldogságot kívánok neked, de ne feledd: ha megbuksz, pokol lesz az életed!
2021. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
Mi van most veletek?
2022. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!