Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező; a soraid alapján a házasságot egy romhalmaz, amiben mindketten boldogtalanok vagytok.

Csupán azért együtt akarsz maradni még 20-30 évig, mert anyagilag jobban jössz ki? Nem érzed ezt saját magadra nézve megalázónak? Olyan házasságban leélni az életed, ahol rá se tudsz nézni arra, akivel pár éve önként összekötteted azt? Szerinted 20 év alatt hány szeretőd lesz? És a feleségednek?

Azt hiszed, hogy a szeretőd évekig fog várni rád? Ha kidob, akkor utána mihez kezdesz? Mivel a házasságod koporsójába most ütöd be az utolsó szöget. Biztos jó lesz még pár évig úgy egy ágyban aludni, hogy a feleséged undorodik tőled.

Igazából nincs jó megoldás, boldog megoldás meg végképp nincs. De még mindig jobb lenne most válni és lezárni mindent.

Az egészen biztos, hogy ez a sztori nem húzódik évekig, amíg az anyagiak rendeződnek. Pár hónap múlva is ugyanilyen nehéz lesz válni.

Hiába akarsz egyszerre mindent, mint egy ovis kisgyerek.

2021. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
66%

49 nem, nem teszek semmi rosszat.

Én nem vagyok hàzas, nem csalok senkit, arról pedig ne feledkezz el, hogy nemcsak annyi igazság van, amit te tudsz.

Az én pasim pl nyitott házasságban volt, úgy indult a sztori, csak közben mindkettőnk részéről érzelmek alakultak.

Nem kényszerítettem semmire, és bármikor dönthet, hogy mit akar, szabad felnőtt ember.

Nem dolgom mások életéért felelősséget vàllalni, csak a sajátomért.

2021. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, főleg a besavanyodott agresszor nőknek a kötekedést :D Tényleg jót röhögök rajtatok, csak megerősíttetettek benne, hogy jót teszek.Magammal


Ti akik egy akciós farhátért egymás szemét kivájjátok a közértben, itt milyen szépen összeálltok azt a nőt megvédeni, akiről semmit sem tudtok és milyen szépen bele tudtok pofázni abba, amihez semmi közötök sincs.

Merthogy a kérdés nem az volt , amiről írogattok, de remélem jólesett :D


Netán szomszéd beszélgetést meghalljátok oda is odamentek beszélni. Párterápia nem nekem kéne, mert úgy látszik nem nekem a legrosszabb a házasságom.



És köszönöm az ágyban elég jó vagyok, aki olyan buta, hogy a vadulást fájdalommal egyenlővé teszi és statisztikát írogat, hogy biztos nem lehetek jó, mert tízből kilenc nem az, csak szánni tudom. De lehet menni kielégíteni a nejemet, aki ahogy itt nagyon szépen leírták..uszadékfa.



De aki értette a kérdésemet és arra válaszolt, annak köszönöm. Többinek meg, hogy feldobtátok a napomat.


Megyek keresek is egy fotót és... :)

2021. ápr. 4. 12:05
 54/88 anonim ***** válasza:
76%

Butább vagy, mint gondoltam. Miért foglalkozol azokkal, akikről kisregényt írsz? Eddig az volt a véleményem, hogy értelmes ember lehetsz. De már nem. :)

És milyen szemérem nem engedi, hogy befejezd a maszturbálós mondataidat? :)

2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 A kérdező kommentje:

Rettenetesen fáj, hogy csalódtál bennem :)


Fél perc alatt írtam meg, meglepő,de én szoktam reagálni


Semmilyen szemérem, de tessék


Megyek és kiverem a farkam a szeretőmre, akinek a gondolatára is áll a farkam, mert ilyen nőt egyszer teremt Isten az életben, és a nejem meg egye meg amit főzött... Ja és utána megyek húsvét van, ünneplünk :)



Szép napot :)

2021. ápr. 4. 12:14
 56/88 anonim ***** válasza:
66%

Neked is szép napot! És jó étvágyat! A szeretőddel vagy a feleségeddel esztek? És ki készítette az ételt? Tényleg a feleséged fogja megenni, amit főzött? Kivel fogsz ebéd után ünnepelni?


Egyébként igen, csalódtam benned, mert ez a totálisan primitív kép, hogy nők akciós farhátért verekednek egymással. Jesszusom.


Köszi, hogy végre legyőzted az álszemérmet. :)

2021. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
32%
Ez a pasi egy degenerált és nem azért mert csal.
2021. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
66%

Jó, akkor maradj a feleségeddel, akire egy jó szavad sincs, őt pedig maximálisan megértem, hogy nincs hozzád gusztusa. Igazából tényleg ennyire vagy jó, hogy hazaadod a fizetésed, és nem egyedül tartja el a gyereket.

😈

2021. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
22%
Undorító vagy #58!
2021. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
22%
#59 Az 58 az undorító, nem a kérdező? Azzigen. Magas itt a színvonal.
2021. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!