Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
60%

Annyira ismerős ez a stílus. Te vagy az a szerető, aki sorra írja ki a feleséget fikázó kérdéseket. A csirkefarhát pipa, de a Caren hajat kihagytad.

Sszzar így egyedül az ünnepek alatt, ugye?

2021. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
19%
Azért írogatsz most is ide mi? :D
2021. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:

Tudnám mi az a Caren haj :D


De leszek bármi, ha szeretnéd :)


Köszönöm újból hogy rávilágítottatok, hogy miért is csalnak meg titeket. Egyéb esetben gondolom nem lennétek itt. :)


Kellemes hétvégét mindenkinek, és vigyázni kedves hölgyek, nehogy aztán elgondolkodjunk minket miért csalnak. Mert száz százalék, hogy a férjetek a hibás, ti nem, ti sosem.

Nem hanyagoltátok el a másikat, a szenvedélyes együttlét egyenlő a bántalmazással, a férjetek egy aljas szemét, aki szeretne néha együtt lenni.

Így -így, csak így tovább.

2021. ápr. 4. 14:21
 64/88 anonim ***** válasza:
73%

Az a férfi, aki így látja a feleségét és a házasságot, az foggal-körömmel küzdeni fog, hogy válni tudjon, aztán együtt lehessen a fantasztikus és mesébe illő szeretőjével. Azt semmi sem fogja megakadályozni, nem holmi pár milliós lakáshitel.

Teljesen egyértelmű, hogy te vagy a szerető. Mint minden hétvégén és ünnepnapon, újra itt. Ezzel a kis szerepjátékkal vigasztalod magad?

2021. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem csaltak meg. De a stílusodat elnézve nem értem, miért van még mindig veled az asszony. Túl azon, hogy megcsalod. Tipikusan ilyen hárító, felelősséget nem vállaló kis patkány vagy, aki azzal próbálja meggyőzni magát az ellenkezőjéről, hogy azokat az ismeretleneket fhikázza, akik erre rámutatnak egy olyan kérdésnél, amit ő írt ki.

Ilyen agykapacitással és stílussal el sem tudom képzelni azt a szerencsétlent, aki veled összeáll.

2021. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:

64 Bolond vagy, nem baj. Eléggé képben vagy, szép öngól volt, hogy mindenkit ismerni vélsz itt :D Gondolom itt éled az életed, miközben lósz.art sem tudsz a való világról.


Ha lesz majd igazi férfi ismerősöd nyugodtan kérdezz rá, mikor válna úgy, hogy egy lakásból nem lesz kettő :)

De tudod mit megadom az örömödet, úgysincs más gondolom az életben.

Én vagyok a szerető és rám vágyik a nős szeretőm :D így jobb ?


65. Édes anyukád lehetett patkány, hogy vállalt ilyen nulla embert, mint te.


Hogy milyen szánalmas és ku.rva unalmasak vagytok. Nem rólam árul el dolgokat, hogy nem bírom ki hogy ne szóljak be valakinek, aki történetesen máshol keresi a boldogságot. Melletettek valószínűleg nem találta kedves férjetek. Nem az én agykapacitásommal van baj, hogy értelmezni sem tudok egy kérdést és csak válaszolgatok.


Jaj és sajnos egyáltalán nem győztetek meg :) Pont a feleségem hárító, mást hibáztató magatartása van bennetek, szóval köszönöm


Mára tényleg elmentem

Üdv

2021. ápr. 4. 14:37
 67/88 anonim ***** válasza:
43%

#64 Tuti megcsalt feleség vagy, hogy azzal nyugtatod magad, hogy a szerető van letojva, mert egy hétvégét nem együtt vannak :)


Örülj, hogy a férjed húsvétkor megeszi amit főzöl, így a szeretőnek még erre sincs gondja :D

2021. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy mentél. Öt percenként visszanézel.

😂

2021. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
36%
Akar a fene meggyőzni, felnőtt ember vagy, egyedül vagy felelős a görénységedért, minket aztán hidegen hagy. De ne írkálj ki kérdést, ha nem bírod a válaszokat. Ennyike.
2021. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
45%

Nem akartam hozzászólni, de 😂😂


Szeretőként mondom, hogy köszönöm ezt a posztot. Eddig is hittem a páromnak (ő a foglalt) hogy milyen szinten elhanyagolják otthon, de itt, én szégyellem, hogy nő vagyok ilyenek mellett.


Elég ciki, hogy itt egyesek hogy viselkednek.

Bezzeg ha a kérdező nőként írta volna, hogy elhanyagolják, nem lett volna senki aki azt mondta volna milyen egy patkány meg hasonlók.

Nem csodálom valóban a sok megcsalást ilyen nők mellett.

Egyik sem néz magába, megházasodik és kész,annyi. Főleg még pottyant egy-két gyereket és be van biztosítva. Szex meg el van felejtve.

És csodálkoznak, hogy megcsalják őket

És utána ide írogatnak :D


Én kérdező a te oldaladon állok, de tényleg vigyázz az érzésekkel, mert jó szex mellett jönni fog, hidd el, főleg ha megismeritek egymást

2021. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!