Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
66%

29

És meg tudod mondani őszintén, hogy ez kinek probléma?

Mert én úgy látom, itt csak és kizárólag rólad van szó. Vagy éppenséggel gondolsz a feleségedre, csak túlságosan rossz belegondolni, hogy mit csinálsz?

2021. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
38%
Igazából még sosem csaltak meg, de ha 1x mégis, akkor én is szívesen kipróbálnám a szeretőt, hátha bejön nekem is.
2021. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
78%

#29:

Szerinted ezt a feleséged nem vette észre? Nem változtál meg?

Nagyon öntelt vagy, ha azt hiszed, hogy egyedül rajtad múlik, lesz-e válás. Nem kell hozzá a beleegyezésed se. Viszont hosszú, csúnya válás lesz, meg közös megegyezés nélkül jó drága is. Remélem, azt legalább ennyire élvezni fogod.

2021. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:

31 azért probléma, mert

1. elvonja a figyelmem másról

2. mert nem óhajtottam így belemenni. picit olyan ez most mint a drog.

Egyáltalán nem gondolok a feleségemre, pláne nem miközben másra


33. Én is remélem :)

2021. ápr. 3. 20:40
 35/88 anonim ***** válasza:
23%

Az előtörténet (házasélet kihűlése) alapján nálad minden a forgatókönyv szerint halad.

Kérdés hogy dráma lesz a vége vagy komédiát akarsz írni (vagyis hogy nem veszítesz).


Szerintem amíg bincs tétje, élvezd ki de ne függj a szeretőtől, tartsd meg csak szexre

2021. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
83%

35

Ez már régen rossz, hogy ki nyer és ki veszít. Akit nem szeretek, akinek rosszat akarok, esetleg őt akarom legyőzni, "elpusztítani".

2021. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

35/ nem én függök tőle, hanem a frkam :D


Semmi nyerés vesztés nincs ebben. Szimplán szerettem volna újra jól érezni magam. És nem gondoltam, hogy ilyen hatással lesz rám valaki.

2021. ápr. 3. 22:33
 38/88 anonim ***** válasza:
24%

Nincs ezzel semmi gond. Egy jó házasságba szerető kell.

Csak arra vigyázz hogy ne bukj le kérdező, hogyha kezdő vagy, meg a szerető azért mást is megmozgat benned. Sok szerencsét. Az asszony csak magának köszönheti

2021. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
60%

"Próbálok én mindent, de ha már az kiakasztó számára, hogy picit vaduljunk..."


Lehet arra gondolsz, hogy mi fáj neki jobban? Miért nem próbaljátok ki fordítva, úgy vadulni, hogy neked fájjon. Jól feldugni valamit a s..gedbe. Mert azért a vadulás legtöbbször arról szól, hogy a férfi vadul, és a nőnek fáj.

Hát tudod a 15# válaszoló le is írta, ha az előjáték nagyon rövid, azt tutira nem fogja akarni egyik nő sem. Nemhogy a vadulástól, de még a szextől is elmenne a kedve minden nőnek olyannal, aki csak magára gondol a szexben.

2021. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
77%

Most jön az, hogy ő jó az ágyban, tőle független okból hidegült el tőle a felesége. Itt mindig minden pasi meggyőződése, hogy ő istenkirály az ágyban.

Közben a nők rendre leírják, hogy talán tízből egy, a többit hagyjuk...


Ez a szerencsesüti se érti, hogy ha a felesége élvezné a vadulást, akkor akarná. Egy pózban, gyorsan túlesik rajta, mert nem élvezi.

Vajon miért nincs szex?


A másik, amit nem fog fel, hogy ebben a sztoriban nem ő az egyedüli.

A legtöbb szerető idővel elkezdi kizsarolni, hogy váljon el, elvégre nem szereti a feleségét, őt meg igen. Nem fogja belátni, hogy hitel meg lakás... olyat fog borítani, hogy csak csattan.

A felesége meg elég, ha belép a gyakorira. 😂😂😂

2021. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!