Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

19 Mivel nem tudunk válni 💁‍♂️


20 Nem lesz opció akkor sem :)

2021. ápr. 3. 19:56
 22/88 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs hogy nem tudtok . De erről eszembe jutott egy ismerősöm. Kb 5 eve legalabb kínodnak a férjével, a szex szar, mert mar egyik sem kívánja a másikat, de sérelmezni sérelmezik mindketten hogy a masik milyen. Mindkettő felredug, másokkal jó a szex. De nem válnak mert a család meg a 2 gyerek..ugyan.ez aztan élet. Süket duma. Csak telnek az évek.
2021. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:
Meglátjuk süket dumának gondolod-e ha egy lakás árából nem tudtok különmenni
2021. ápr. 3. 20:12
 24/88 A kérdező kommentje:

De örülnék, ha nem terelődne el a kérdés.


Köszönöm aki érdemben válaszolt Szívesen olvasok mástól is :)

2021. ápr. 3. 20:12
 25/88 anonim ***** válasza:
100%

"De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony.

Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?"


"Csak kíváncsi voltam, hogy én fordultam-e rossz irányba, vagy ez törvényszerű, mert nekem nagyon hiányzott már a szenvedély, hogy érezzem, hogy férfi vagyok de nem gondoltam, hogy ilyen pofon lesz belőle."


Egészen pontosan mit gondoltál? Hogy hogy fog ez kinézni?

2021. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
82%
#18 Kínomban? Nem én szenvedek, hanem te. Hogy nézel így a tükörbe? Én nem csaltam meg az exemet, hanem elváltam, pedig ugyanúgy gyerek, közös tulajdon...de nem vagyok gerinctelen.
2021. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
84%

De, simán külön tudtok menni. Te szépen veszed a sátorfád, a lakás felét otthagyod, cserébe nem, vagy alig fizetsz gyerektartást. Ez lesz a vagyonmegosztás vége.

Te a gyerektartást és a lakás felére felvett hitelt úgyse tudox fizetni.

Vagy eladjátok, feleztek, és egyik jobbra, másik balra, te meg fizeted a gyerektartást.

De arra is látok esélyt, és nem is kicsi, hogy a feleséged a gyerekkel együtt a szeretőjéhez költözik, megkapja a lakás árának a felét, kapja a gyerektartást, és így azért elég jó lapokkal nyit. Azt borítékolhatod, hogy pont lexarja, te miből jutsz egyszer az életben fedélhez.

A szeretődnek ugye van lakása?

2021. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
93%

Sztem mindenki érdemben válaszol, aki azt írja, hogy menjetek külön, váljatok el, költözz albérletbe, a mostani lakásban szeperálódjatok el, költözzön valamelyikőtök vissza a szüleihez vagy rokonságban vkihez vagy barátokhoz, stb.


Te egy óriási hazugságban élsz és ennek semmi értelme. Kárt okozol vkinek, akit "szeretsz".


Én is csaltam meg egyik exemet (egyszer) és másnap megmondtam neki, egy mp-ig nem fordult meg a fejemben, hogy ne mondjam el.

2021. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 A kérdező kommentje:
25. Hogy jó lesz a szex és összejárunk. De azért arra nem számítottam, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Néha alig várom, hogy egyedül legyek, ha érted...
2021. ápr. 3. 20:22
 30/88 anonim ***** válasza:
87%

#28 ott a pont!!

Egy szó-bátorság!

Gyávák nem magukat nézik,mert a kifogások erősebbek.

Nem ítélkezni jöttem,én se vagyok angyal...

2021. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!