Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
36%

"Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem."


Egy férfi nem fogalmaz így.

Ezen kívül is elég érdekes, hogy ennyire ajnározod a szeretőt, de válni nem akarsz. A gyerek viszont szóba se került, pedig apaként fontos érv szokott lenni a válás ellen.

Ilyenkor meg csak az ér rá ennyit gyakorizni, aki szingli. Akinek gyereke meg házastársa van, az húsvétozik.

2021. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 A kérdező kommentje:

70/ Köszi :D


71/ Lehet neked még senki sem mondta, nem is csodálkozom. Te nem családos vagy, hogy itt vagy ? :D

Igen, ez egy szent ünnep, el sem engedjük egymás kezét, olyan nincs, hogy épp valaki tévézik, pakol, netán lefeküdt délután. Jól van.

Fájjon csak, hogy nekem történetesen más nő jön be jobban nem a nejem.

Látom betaláltam :D

2021. ápr. 4. 14:52
 73/88 anonim ***** válasza:
78%

71#

Te vagy aki mindenkiben a szeretőt látja ezen az oldalon 😁😂

Mióta nincs pasid?

2021. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
82%

#72: Nincs családom, képzeld. Nem mindenki olyan hülye, hogy húsz évesen összeházasodjon valakivel, akivel nem illik össze.

Az egyik fele ott rontja el. A másik ott, hogy sokaknak egyáltalán nem való a házasság, képtelenek a monogámiára.

2021. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
35%

#73:

Ki mondta, hogy nincs?

😉


Nekem is főleg hétvégén van időm gyakorizni, és elég régóta használom az oldalt. Ez a kirohanásos, hisztis stílus nagyon jellemző a kérdezőre. Egyszer úgy ír, mintha a férj lenne, máskor úgy, mintha a felesége.

Vagy nem is szerető, csak ezt a szerepjátékot élvezi. Ennyi jut. Szegény. 😔

2021. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 A kérdező kommentje:

75/

Dehogynem, nincs életed :D Hisztis te vagy öreglány, gondolom már klimaxolsz :D

Még a férjed is máshoz ment, azért feszülsz itt


Most dumáltam a szomszéd csókával, 3 gyerek van náluk. Gondoltam szólok is neki, hogy menjen már húsvétozni, még a végén azt hiszik, nincs senkije :D


De tudod mit Maris megadom ezt az örömöt :D

Én vagyok a szerető, és roppantul zavar, hogy a férfi akivel állat módra dugunk , most egy hétvégét úgy csinál otthon, mintha minden rendben volna.

:D Borzasztó is hogy csak következő héten látom, milyen sok is jut a feleségnek, aki kb annyiba sem veszi , hogy legalább húsvétkor felöltözzön normálisan és nem egy mackóban rohangáljon :D


Remélem most jó Maris :)

2021. ápr. 4. 15:38
 77/88 anonim ***** válasza:
33%

#76:

Pont ez a stílus árult el.

Az értő olvasás mindig gondot okozott?

2021. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
56%

Nőként írom, hogy ami itt folyik szégyen.

Előre szögezem, 15 éve vagyunk házasok, és még nem volt nálunk megcsalás.

Legalábbis részemről nem, páromról nem tudok.

De én vagyok a második feleség és pontosan ilyen volt az exnej, mint az itt kötekedők.

Honnan veszitek, hogy csak a férfi lehet hibás

Náluk pont ez volt, a drága nejnek le lett adva a fél fizetés, mindenben ki volt nyalva a segge, de egy gyerek után úgy érezte, teljesítette a kötelességét.

Párom kb úgy könyörgött minden alkalomért, rendesen ki is lett zsigerelve.

És igen, nagyon is jó szerető, jó férj, és jó apuka.

Csak nálunk nem folyik ez a én vagyok a feleség, én főzök rád te meg kussolj.

Megosztjuk a munkát , figyelünk egymásra és van rendesen szexuális életünk. És szoktunk mi is "vadulni"

Imádom a férjem, de én sem tűrném hosszú távon, hogy szexuálisan semmibe vegyen, mert az igen megalázó dolog.


77.) Szerintem magad háza táján sepregess

2021. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
69%
Basszus, ez tényleg egy nő. :))
2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:

78Köszönöm :)

Nem is válaszolok már neki, egyértelmű, hogy mindegyik ugyanaz a személy.

Csak nem értem,miért pont velem akar beszélgetni ennyire :)

De mindegy, hagyom, hátha elkopik innen

2021. ápr. 4. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!