Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem alapjában véve kategóriákban kellene gondolkozni.

Igen, vannak olyan ffiak és nők, akiknek egy partner nem elég, de a meglévő partnert is szeretik. Szállnak virágról virágra, de az otthoninak is megadják, amire szüksége van. Egyszer nagyon régen olvastam egy ffi véleményét erről. Azt mondta, őneki természetesen otthon is helyt kell állnia, van szex, kényezetés, minden. Egy nő meg azt írta le vhol, hogy nagyon gyakran külföldi üzleti úton van, lebukás esélye nulla, nagyon szereti a férjét, de nem tud ellenállni a kísértésnek.

Popper Péter meg azt mondta, hogy ne legyünk szemforgatóak, nyilván megtörténhet nagyon sok minden, az is, hogy találkozunk vkivel, aki nagyon megfog (lehet, hogy otthon nincsenek is gondok) és megcsaljuk a férjünket/feleségünket. Ilyen esetben fél év után szerinte el kell dönteni, hogy kit választunk.

És természetesen van olyan is, hogy van oka a megcsalásnak, de szerintem a legkevésbé azok csalnak, akiknek okuk lenne rá. Itt a kérdező is jól elmondja, hogy nem jó a szex otthon, de azt nem tudjuk, hogy mit tesz azért, hogy jó legyen. Mert ugye van párterápia is a világon. És az már kiderült, hogy egykor jó volt a szex a feleséggel is.

2021. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
21%
#40 nagyon aranyos ahogy próbáljátok ócsárolni a férfiakat, de talán nem egy uszadékfaként kéne nektek nőknek viselkedni az ágyban és egyből minden megoldódna.
2021. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
32%

"31 azért probléma, mert


1. elvonja a figyelmem másról


2. mert nem óhajtottam így belemenni. picit olyan ez most mint a drog.


Egyáltalán nem gondolok a feleségemre, pláne nem miközben másra"


Itt mi lett volna a mondat vége? :)


Jól értem, hogy a feleségeddel most egyáltalán nem szoktatok együtt lenni? Ő ezt észrevette? Örül neki? Zavarja? Bántja?


Te úgy gondoltad, hogy két nővel leszel együtt és kvázi kiegészítik egymást?

2021. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
70%

#42: Te azt várod, hogy színleljen orgazmust?

Mondjuk kényelmesebb, mint valóban orgazmust okozni, igazad van.

2021. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azért ne ítéljük el teljesen rögtön a kérdezőt! (13 vagyok)

Csúnya dolog a megcsalás, az, hogy nem akar egyelőre válni, sem szimpatikus, bár én sosem voltam hàzas, úgyhogy nem tudom, milyen érzés, amikor minden feleződik, az embernek az egzisztenciája miatt kell aggódnia.

Ezt mindet látom a saját kapcsolatomban is (én vagyok a szerető).

De azt is láttam saját szememmel és hallottam saját fülemmel, hogy egy nő is hogy képes kasztrálni és megalázni a férjét, aki valójában sosem felelt meg neki, keresett is gyorsan szeretőt, de elhagyni nem akarja a pénz miatt azóta sem, meg van egy gyerek, akiről a férj gondoskodik kizárólag, ezzel is sakkban lehet tartani, mert mindenhol a nőnek ítélik a gyereket.

Nem védem a férfiakat, és a kérdezőt sem feltétlenül, de jó, ha tudjátok, hogy ilyen eset is fennállhat, amilyet leírtam.

Egy ilyen helyzetben találni egy olyan nőt, aki mellett tényleg férfinek érzi magát olyan, mint az oxigèn a fuldoklásban.

Az én pasim házasságában sem igazán volt szex már előttem sem, pedig ő abszolút nem önző, és nem is béna. Nekem tökéletes vele másfél éve.

Minden éremnek két oldala van, senkit nem kell szentté avatni, azt akartam csak ezzel mondani.

2021. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
62%
#45 Igen, ilyen eset is van. Viszont a kérdező egyetlen szóval sem panaszkodott a feleségére ilyen szempontból, márpedig az általad vázolt esetben sokkal nagyobb probléma az, hogy bánik veled a házastársad, mint az hogy szeretőd van. És ha az asszonynak is lenne szeretője, a kérdezőben egy fikarcnyi erkölcsi kétség sem merülne fel. Értem, hogy te most a lelkiismeretedet akarod nyugtatni, és tedd azt nyugodtan. De jelen esetben, a kérdezőnek nem sok van.
2021. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
47%

Èn nem akarom a lelkiismeretemet nyugtatni, ugyanis semmi rosszat nem teszek, nem csalok meg senkit.

Csak arra szerettem volna célozni, hogy mivel nem tudunk minden lènyeges részletet, nem kellene mindent a férjre tolni, még akkor sem, ha ő a megcsaló.

Nemcsak azért lehet szexmentessèg egy házasságban, mert a férj béna és önző. Ezer más oka lehet, ami két emberen múlik.

2021. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
69%

Így igaz, ezeket pedig egy párterápia keretében meg lehet oldani, de gyakori jelenség, hogy pont az a fél nem akar párterápiáról még hallani sem, akiből később megcsaló lesz. Mert ő megtalálta a maga terápiáját, a másik meg fel is fordulhat tőle.

Szóval a megcsalás még mindig nem megoldás.

2021. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
62%
#47: Szerinted semmi rosszat nem teszel? Komolyan?
2021. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
65%
Igen #49 semmi rosszat nem tesz! Amit mond az igazság. Te meg csak egy megkeseredett megcsalt nő vagy
2021. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!