Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a kristály
2022. dec. 15. 19:58
 92/99 anonim ***** válasza:
76%

Továbbra is sok kitartást, kérdező! Ha már nem él ott, remélem nem zavar már úgy, és méginkább remélem, hogy a távoltartási végzés is jogerőre lép.

Nqgyon erős vagy, légy magadra büszke. A gyermekeidnek igazán nagyszerű anyukájuk van.

2022. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 A kérdező kommentje:
Köszönöm 92-es! Ez igazán jól esett . Libabőrös lettem ahogy olvastam. Tényleg köszönöm! <3
2022. dec. 15. 21:05
 94/99 anonim ***** válasza:
27%

Nàlunk az anya lèpett felre,semmi rosszat nem csinàltam, bèkès környezetet teremtettem ,jòlètet harmoniàt a gyerekeknek ès mègis ùgy elkaszált a bìròsàg hogy csak na,soha többè nem lehetek a gyerekeimmel Karàcsony szenteste

nyàri szünetben sem lehetek fèlidőt stb, anyuka kap havi 250 ezret a 2 gyerekre, ùgyhogy ha egy drogfogyasztò őrjöngő àllat lennèk akkor is kb hasonlò lett volna az ìtèlet. Ùgyhogy a bìròsàg arra tanìt, hogy " jònak lenni nem jò"

2022. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha havi 250-et ítélt meg a bíróság, akkor nagyon jól kell keress! Illetve, ha nem értesz egyet az ítélettel, van másod fok és a kúria. ....
2022. dec. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
18%
Hàt igen elgondolkodtato hogy erdemes e jol keresni, tenni a csaladert. A birosag arra tanitott meg hogy nem erdemes. Ugyhogy elgondolkodom rajta hogy egyaltalan erdemes e dolgozni. Egy biztos hogy nem a gyerekek erdekèt szolgalja az itelet sem pedig a megbèkelèst.
2022. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
53%

#94 #96

Megtennéd, hogy a nyomorpd nem valaki más kérdése alatt teregeted ki? Ehhez a kérdezőnek semmi köze. Ha ennyire frusztrál, tegyél ki róla kérdést, vagy menj egyenesen pszichológushoz, barátokhoz, szüleidhrz stb és nekik mond. Itt nem te vagy a lényeg.

2022. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
20%
97-es, megjöttél te, az igazság osztó 💪☝️😁😁😁🫣
2022. dec. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:
Itt 50-50 lett ítélve/ gyerek pedig közel 500 körül keres a “férjem”, szóval kiváncsi lennék az anyuka részére is, hogy eleve miért csalt meg és váltatok el. Ha pedig szépen tudtátok volna elválni simán lehetnel gyerekekkel és az anyjukkal Szenteste.
2022. dec. 19. 06:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!