Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
 71/99 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Örülök, hogy te nem kötözködésnek vetted. Ezért írtam, hogy csak te ismered, mert olyan képet festettél róla, amiből nekem az jött le, hogy árthatna, tudna durva lenni. Sajnos, Magyarországon viszont jelenleg az a jogi helyzet, amit írtam. Nem védi automatikusan az anyát. Persze, kilakoltatni nem tud, az anyagiakat arra írtam, amikor felmerült az albérlet. Ahhoz viszont nem kell semmi, hogy visszamenjen, HA akar. Írtad, hogy nem akar elköltözni, ebből gondoltam, hogy visszamenne, és akkor nem biztos, hogy jól jössz ki abból. Amíg házasok vagytok, ugyanolyan jogotok van a gyerekekhez, lakáshoz, mindenhez. Tehát, ha ő gondol egyet, odamegy, és te nem engeded be, ő hívhat rendőrt és nem tehetsz mást, be kell engedned😟 Amíg nincs válás, nem bántalmaz, nincsenek veszélyben a gyerekek, a családsegítő, védőnő, gyámügy stb.nem tesz semmit. Épp ezért fontos lenne, hogy minél előbb elkezd intézni a válást, mert amíg nincs, és mindenhez ugyanúgy jogotok van, mindenben kettőtöknek kell megegyezni és az kevés, ha csak egyikőtök együttműködő.

Egyébként szerintem jól döntöttél. Kitartást neked!

2021. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
79%
Bármikor visszamehet, nem teheted ki a saját ingatlanból. Gondolom 1/2 arányban vagytok tulajdonosok. Jogilag nagyjából semmit sem tehetsz, rendőrség meg.... Hát ameddig nem folyik vér, megint csak nem nagyon tudnak mit csinálni.
2021. szept. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező én a helyedben értesíteném mindazon szervezeteket (családsegítő, védőnő, gyermekjolétisek vagy akár még nővédő egyesületeket is stb) akiket felsoroltál. Lehet, hogy ez még nem rendőrségi ügy, de nem alaptalan a félelmed. Kérj segítséget. Az emberek had tudják, hogy bajban vagy, mert az exférjed ilyen. Aki a jogokkal dobálózik, közlöm neki, egy veszélyes egyént nem fognak visszaengedni gyerekekhez, akár van joga ott lakni, akár nincs. Pont ezért (is) vannak ezek a szervezetek.

Jól teszed, hogy felsz kerdező! Én esetleg meg pár jó férfi ismerőst is elhívnék ott lenni, biztos ami biztos.

2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
69%
Az érzelmi bántalmazás, fenyegetése a másiknak szintén az abúzus tárgyába esik, gyermekvédelmi jelzést lehet tenni. Kérdező én nem agresszívan kommunikálnék ezzel az emberrel! Nem véletlenül írtam korábban is, hogy nagyon okosan, csendesen, de határozottan! Nem szabad felhergelni még jobban. Ha veszélyben érzed magad, lehet távoltartást is kérni. A gyermeknek sem jó a nyílt, durva hangnemű vita, ami sehova sem vezet, csak az állat fog kijönni a férjedből is. Én az anyjához elhitettem volna a cuccait, zár lecserél és ezt jeleztek volna írásban neki. A valópert pedig minél hamarabb be kell adni, vagyon megosztást elkezdeni. Nagyon sajnálom, hogy ez így alakult.
2021. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Megfogadom a tanacsaitokat.:) <3
2021. szept. 29. 14:39
 76/99 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy azóta?
2021. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?
2021. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ne haragudjatok, nem szoktam feljönni mostanában, e-mailt kaptam, hogy válaszom érkezett így jutott eszembe a GYIK :)


Beszéltem a védőnővel és családsegítővel. Van ismerős ügyvédünk vele is beszéltem. Be lett adva a válóper, igaz az o aláírása nélkül.

Volt már a férjem a gyerekeknél. Mintha kicserélték volna. Úgy viselkedik jelenleg mint egy mintaapa. Normális. Kedves. Figyelmes. Gondoskodó.

Ennek ellenére nem tervezem visszafogadni. Nem tudom még hogy lesz a felügyeleti jog, de akikkel beszéltem egyértelműen mondtak, hogy nálam maradnak, ezen nem kell aggódnom.

Szerencsére nem akar visszaköltözni, s nem is kért jogi úton ehhez segítséget. Azt mondta, hogy a gyerekeit sosem tenné ki az utcára, s sosem fog nekik kart okozni.

Bocsánatot kert a viselkedése miatt, s beszéltünk róla, hogy mi miért történt. Mondta o is, hogy szeretne normális apa és ferj lenni és tudja, hogy nem megy az egyről a kettőre.


Normálisan tudtunk végre kommunikálni. Látszott mikor ideges lett , visszafogta magát.

Nem tudom, hogy hátsó szándék-e a gyerekek felügyeleti jogát illetően, vagy tényleg akar változni.


Mindenesetre kitartást kívántam a településhez, s kívántam neki, hogy találja meg a lelki békéjét, s nem tantorodok el a döntésemtől.

Nem engedem, hogy manipulaljon vagy megtévesszen mégegyszer.

Akiből kijön egyszer a vadállat , abból kijön máskor is.

2021. okt. 18. 23:43
 79/99 anonim ***** válasza:
100%
Miujsag kerdezo? Hogy vagytok?
2022. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól van, azóta már sok idő eltelt.
2022. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!