Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
 51/99 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mentálisan nincsen rendben a férjed. Szakorvosi vizsgálatot igényelne. Hangulatilag labilis, depresszív, a realitás érzéke leromlott. A jogi hercehurca mellett ezt jelezném neki, hogy ha orvoshoz menne jobban lehetne. Ebben az állapotban én nem bíznék rá gyereket.
2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
93%
Na MOST vágnám ki a fenébe. Megcsal, hibáztat, és még van képe így viselkedni?
2021. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
56%
Férfiként írok Házassagpárti vagyok!A baráti körömben van egy férfi aki akkor csalta meg a feleségét mikor még a gyerekek kicsik voltak.A feleség megbocsájtott Éltek egymással hűségben míg a gyerekek felnőttek.A feleségét addig a bosszú a barátomat a napi boldogtalanság volt a társa.Szép dolog a szívből jövő megbocsájtás!De akkor az az legyen- mert ha ez nincs boldogtalanságra ítélte magadat és a párod is!A gyerekeknek sem arra van szükségük hogy két boldogtalan ember melett nőjének fel!
2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ha nincs is a férj nevén a ház, de ott lakik, azaz életvitelszerűen ott él, jogilag sehogy sem lehet kitenni. Én sajnos nagyon rosszul jártam ezzel... Amíg a férj magától nem költözik el, nem lehet vele mit csinálni. Borzasztó ez, borzasztó a törvény, remélem egyszer más lesz, de most sajnos ilyen. :(

Kérdező szerintem ha jogi útra terelődik arra hivatkozz, hogy nem képes vigyázni a gyerekekre, agresszív mellettük, és a kicsit veszélyezteti is azzal hogy nem ad neki enni. Így a gyámságot neked ítélik és talán akkor van arra mód, hogy kitedd a férjed.

2021. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
81%
Ez tipikus példája a gyenge,pszichésen beteg,akasztófára való valaminek.Szabadulj meg tőle,és keress vmi normálisat!Anyagilag mindenképpen gallyra vágnám az tuti!
2021. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez szerelmes valami nobe! Most azert haragszik mert utban van a csalad szerintem!!!
2021. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi van veled?
2021. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
100%
16/57Egy igazi férj vagy!Nagyon jól és tapasztalatból írtál a kérdezőnek.Tudod ahogy olvastam amít megfogalmaztál mégis a kérdezőnek volt igaza hogy egy férfi válaszoljon.Igaz majd mindenki búzdította a kérdezőt egy új életre de te mindent világosan pontosan fogalmaztál.
2021. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos nem költözik el. Válási papírt nem írja alá, s fenyeget amivel csak tud ezzel kapcsolatban.

Nemrég tudatosult bennem (ténylegesen), hogy egy nárcisztikus férfival van dolgom.. Eddig úgy voltam vele, hogy rengetegen ráhúzzák ezt a jelzőt nőre és m férfira egyaránt, így hát nem merültem el a témában.

YouTube-on van egy nő, Barbara. Narciszcoah a neve, azt hiszem.

Meghallgattam jó pár videóját. A férjem volt egytől egyig. Köpni nyelni nem tudtam, hogy azokat a szituációkat mondta el a videóba ami ránk is igaz. Illetve azokat a mondatokat sorolta amiket a férjem szokott mondani.


Sajnos nem hallgattam Rátok. Bedőltem a manipulálásanak. Hagytam, hogy visszajöjjön. Amiket mondott nekem, ahogy viselkedett mind csak színjáték volt. Színjáték, hogy visszajohessen, s bosszút állhasson rajtam, mert ő váltig állítja, hogy az én hibám minden, én hibám , hogy tönkrement a családunk (kérdezem én, hogy volt-e valaha?), s ő most ezért mindent megtesz, hogy rosszul érezhessem magam.


Ruhái cipői mind az előszobában. Az sem zavarja, hogy zacskókbol öltözik..


Pár napja hozzam vágta a gyerek jatszoszonyegét én meg elküldtem. Előtte is kertem szépen de nem hatott.. Dühösen üvöltözve mondtam, hogy tűnjön innen.

De csak mosolyogva bámult a szemembe és azt mondta, hogy felül vagyok irva, átlép rajtam, csak azért sem fog innen elmenni.


Anyóssal beszéltem , segítséget kertem. Ő azt mondta, hogy hozza odaköltözhetünk. Vagy töltsünk szimplán pár napot / hetet.

Ez a gondolat elindított bennem valamit. Közös a lakás. Ide vagyunk mindannyian bejelentve. Itt tartozkodunk. Anyoshoz nyilvan nem mehetünk, az lenne a második hely ahol keres minket. (Első valószínű az én szüleim).

Szóval eldöntöttem, hogy gyűjtök albérletre. Annyit, hogy 2 havi kauciót ki tudjak fizetni. Aztán amint lehetőségünk lesz, kiszabadulunk ebből a kényszerhelyzetből.

Szerencsénkre nincs itthon sokat. De ha itthon van mindenki ingerült.. Én igyekszem higgadt maradni, hogy a gyermekeim az én hangulatomat vegyék át. De nem mindig sikerül. Ha itthon van a férjem, akkor is megyünk el ahova csak tudunk.(játszótér, bármi..)

Szerencsénkre több az a nap mikor aludni jár haza.


Szóval szurkoljatok. Remelem minél hamarabb tudok pozitív kommentet irni! :)

2021. szept. 26. 00:26
 60/99 anonim ***** válasza:
85%

Szurkolok kérdező! Nagyon vigyázz magadra és agyerekekre. Ez a férfi nem normális, remélem megkapja az élettől ami jár neki.

Mindenképpen írd meg mi van veletek. Szerintem a férjed reakciói abszolút nem normálisak.

2021. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!