Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
 81/99 anonim ***** válasza:
90%

Van egy elméletem, miszerint egyszer megbocsájtanék. De lehet, hogy csak szeretnék, de nem tudnék.


Szóval - párok: ha megtörtént, és egyszeri botlás ne mondjátok el. Igen, enni fog a lelkifurdi, de ne mondd el. Nem segít. Mondd el havernak, papnak, nemtudom -- itt névtelenül. Fogadd meg, hogy soha többé, ha igazán meg tudod fogadni.

2022. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
89%

81 Szuper gondolkodás!!!

Hol van joga bárkinek hülyére venni a párját!?

1/kutyából sosem lessz szalonna!

A történtek után már mindenkinek jobb elválni

2022. júl. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
100%
Annyibòl azert korrekt hogy megcsalt ès nem jön oda, hagy nyugodtan a gyerekekkel. Engem a felesègem csalt meg, az èn hazamban lakunk, de nem ment el sehovà, a gyerekeket el akarja venni tőlem ès lassan engem fognak kitenni a sajàt hàzambòl
2022. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező?
2022. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel!
2022. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az érdeklődést . Most jelzett a GYIK e-mailben.


Nagyon sok mindent történt tavaly augusztus óta.

Valaki egyszer írta, hogy mivel itt lakik életvitelszerűen nem lehet csak úgy kitenni. Ez igaz is volt sajnos mert visszajött és jogilag muszáj voltam beengedni.


Albérletbe nem sikerült költöznünk. Ő csak aludni járt haza, olykor enni bár azt megoldotta magának. Gyerekekkel nem foglalkozott. Ritkán volt itthon de akkor durva volt. A válás még mindig nincs lezárva! Hihetetlen. Reméltem úgy lépek 2023ba, hogy végre nem vagyok férjezett, de sajnos nem. Ebben az egy évben a férjem többször felpofozott, erőszakosan viselkedett. A kiabálások sajnos állandóak voltak mikor éppen “itthon” tartózkodott. Gyerekekkel ahogy tudtunk mindig mentünk valahova. (Séta, vagy uncsitesok látogatása ……) Viszont most, 2022.szeptemberében végleg elköltözött. Óvodai pszichologus segítséget kertem, csaladsegitoben a gyermekvedelemhez is mentem és végül megérte a kitartásom mert elment.

Mióta nincs itt, se semmilyen cucca azóta sokkal békésebb a környezetünk, mi is kiegyensúlyozottabbak vagyunk.


Nem kereste gyerekeit azóta. Egyszer jött ide a maradék dolgait elvinni de el volt foglalva azzal, hogy engem fenyitsen.

Mindenkinek jobb, hogy nincs itt.



#81 engedd meg, hogy válaszoljak.

ismerek olyanokat akinél előfordult az egyszeri botlás valóban, elmondta , s meg tudtak oldani. Nem minden megcsalas végződik válással. Van olyan kapcsolat ahol “ még jól is jön “ - már ha írhatok ilyet.

Lehet épp a no csalja meg, lehet a férfi. Emberekből vagyunk, a szaporodási ösztön vezérel minket. :D

Viszont! Az én esetem teljesen más. Oke, hogy megcsalt. Az egy dolog. De az, hogy az agresszív énje ennyire felszínre törjön az nem a megcsalas miatt volt, hanem mert benne van.

Továbbá nem tudom írtam -e nektek de ő THC függő. S ahogy takaritottam azt a félszobát ahol aludt rengeteg vodkas üveget láttam, szóval az alkoholt sem vetette el. Gyerekek előtt nem volt részeg , sőt előttem sem. Megoldott mindent magaban - ahogy most is -, mikor nem volt itthon.

Annyira lecsuszott most , hogy épp az elbocsátási napjait tölti le a munkahelyén (nem tudom mi a hivatalos neve mikor elbocsátanak de van 30nap még amit le kell dolgoznod ).


Mostanra annyira eluralkodott rajta a szerhasználat, hogy tor és zúz amikor éppen nincs neki. Anyosomnal lakik és o meselte, hogy A kórházban többször kötöttek ki hogy önmagát bántotta. Pl széttört egy üveget és teljesen szetvagta a kezét és össze kellett varrni. Meg a fejet úgy szétverte az ajtóban (vagy falban?) hogy meg kellett rontgenezni.


Vagy a szer miatt alakult ki nála ilyen, vagy tényleg valami mentális problémája van amit eddig a fűvel elnyomott.

Vagy mivel 40 éves most jönnek ki rajta a kattanasok. Fogalmam sincs, de ez nem is az én problemam.


Gyerekek egyáltalán nem keresik. Egyszer kérdezte meg a lányom, hogy “apa mit csinál?”

Visszakerdeztem, hogy szerinte mit csinál?

Válaszolt ami a kis fejeben volt és mondtam, hogy pontosan ezt.

Ezenkívül viszont semmi. Szóval ez is sokat elmond.

Viszonylag gyorsan eltelt ez az egy év igy visszanézve. De sínen vagyunk!! :)

2022. dec. 15. 05:33
 87/99 A kérdező kommentje:

Most olvasgattam vissza , el is felejtettem, hogy tavaly októberben jött a gyerekekhez és játszott velük . Emlekszem a napra, tényleg mintha kicserélték volna. De csak engem akart átverni, hogy ne fogjak gyanút . - ekkora naiv marhát … :) -

Hat ez van. “Teher alatt nő a Pálma” :)

2022. dec. 15. 05:42
 88/99 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, erre nehéz most válaszolni:( nyugaton az első pofonra vitte volna a rendőr, ha család és gyerek van:( nálunk meg tőköl a gyermekvédelem és szabadlábon egy bántalmazó ember…:(

Remelem a zárat lecserélted! Én távoltartást is kertem volna …ha lathatást akar, akkor kizárólag felügyelt láthatást.

Sajnálom:(

2022. dec. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 A kérdező kommentje:

Persze, egyértelműen le lettek cserélve a zárak es mobilapplikációs kamera van a bejárat felett.

Igényeltem távoltartásit , egyelőre az sem jött meg. Csatoltam bizonyítékokat is. Karácsonyig csak lesz valami belőle.

S a gyerekeket - már ha akarja - elvileg kizárólag csaladsegitoben láthatja 2 hetente 1-2 órára, es a 100% felugyeleti jog az enyém.

Azért írtam , hogy elvileg mert nincs még lezárva az ügy. Sajnos.


Köszönöm , de ne sajnáljuk inkább örüljünk, hogy kezd vége lenni. <3

2022. dec. 15. 05:51
 90/99 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam ezt a "kristály"-t nyomja, azért lett ennyire gáz. Hatalmas függőséget okoz.
2022. dec. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!