Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
 31/99 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha lehet a saját megérzéseidre hallgass. Tudom legtöbbünknek az anyukája a legmegbízhatóbb támasz, de nem anyudnak, hanem neked kell ezzel a tudattal élni, és ez nagyon nem mindegy. Lehet csak jót akar, de nem érzi azt a kínt, amin most te mész át.
2021. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 A kérdező kommentje:

Igen , igazad van. Köszönöm. Nem tudom mikor enyhül , remelem hamarosan. Főleg, hogy szülés után amúgy is dúlnak a hormonok.


Hogy meg tud változni minden egy éjszaka alatt… hogy át tud fordulni egy erzes a másik ember iránt egy mondat után…

Azt hinne az ember, hogy oke, megtörtént , nem gond, csak a büszkeség sérül… Nagyon nem… nem csak a büszkeség. Összetörsz. Úgy érzed, mintha a lelked egy üveg lett volna és vas golyóval megdobták. Mostmár csak üvegszilánk.


Szeret(t)em a férjem. Ő a gyermekeim apja. Nem tudom felfogni, hogy volt képes ilyenre. Örülök, hogy ide legalább leírhatom amit gondolok, s ilyen sokan támogattok. Próbálok nem erre gondolni, de folyton beugrik minden egyes szava. Sajnos néha bevillan a fejembe az “esemény”.. Aztán arra leszek figyelmes, hogy csak bámulok egy pontba kb.üveges tekintettel.

Nem titkolom a gyermekeim előtt az érzéseimet. De nem is tudom a “nagyobbnak” elmagyarázni. Kérdezi, hogy Apa? Válaszom: nincs itthon.

Ezzel letudjuk. Tegnap kerdezte 2x, ma is már 1x.

Ilyenkor azt javasolják , hogy legyen erős az ember. Annak mondanám magam, ha telefonálok valakivel sem érzékeli mi van bennem. Néha el is felejtem. De most is, hogy alszanak a gyerekek. Ahogy “egyedül “ vagyok , beleesek ebbe a szomorúságba. S folyton furcsa érzésem van. Nem tudom megfogalmazni, hogy mit érzek. Hideg érzetem van belül. Nem tudom, ezt hogy hívják. De nem jó.

2021. aug. 16. 13:02
 33/99 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és nagyon sajnálom. Borzalmas lehet, remélem minnél hamarabb találsz egy kis napsugarat. Az képes lesz bevilágítani az üveglelket. Meg akkor is, ha már széttört.
2021. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ez ismerős,csak ez nem múlik el soha csak enyhül.Nekem 3 év után is mindennap beugrik.Ja,és hozzá kell tennem hogy most sem hűséges.
2021. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban szoktak megbolondulni általában.
2021. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező, tényleg átérzem a fajdalmadat, ilyenkor egyfajta gyász reakció alakul ki. Ilyenkor lehetetlennek tűnik minden, de szerencsére talpra lehet állni teljesen, sok tudatossággal. Nagyon fontos, hogy maga a kirúgás megtörténjen, különben igen gyorsan “értékvesztett” állapotba kerülsz. Ezután az is fontos, hogy valóban magadba fektess. Be kell mindenkit vonni a gyermekek körüli teendőbe, hogy maradjon némi időd magadra. Öltözködés, smink, sport, barátnőkkel beszélgetés. Ha heti 1-2 óra, akkor annyi. A kommunikációra nagyon odafigyelni, nem átmenni a harcos férfibe ( őrjöng, provokáló, nyílt vitába belemegy, agresszív), hanem felvenni egy olyan királynői attitűdöt, ami csendes, lágy, de nem lehet vele packázni! ( elég csak egy királynő tartására gondolni)

Majd ezután jön a figyelés, a mérés időszaka. Mit fog emberünk tenni. Érdemi tárgyalás csak ez után kezdődhet. Ha nem lép semmit, az nagy szomorúság, értem, de egy jellemtelen kandúrral nem sokra mész. A bizalomért nagyon keményen meg kell újra küzdenie.

2021. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?
2021. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen kérdésed Utolsó, megvagyok.:)


Azóta sokat beszéltünk , de találkozni nem találkoztunk. Egyelőre a fővárosban tartózkodik, ott húzta meg magát. Mondtam Neki, hogy bármikor jöhet ha szeretne. Enni vagy a ruháiért. Tisztálkodási szerekért, stb. A gyerekekhez is jöhet amikor csak szeretne. Egyelőre nem jött.

Rengeteg mindent átbeszéltünk. Miért jutott oda ahova, mi hiányzik szerinte és szerintem a kapcsolatunkbol. Min kene dolgozni ha úgy döntünk, hogy maradunk a házasságban. Volt higgadt,és volt ordibalos része a beszélgetéseinknek.

Nyilván fáj még amit tett, de már nem érzem olyan mélynek mint mikor megtudtam.

Nem tudom milyen erzes lesz újra látni. Mit fog Ő, s mit fogok én reagálni.


#36-os

Nagyon köszönöm az irasod. Megfogadtam a tanácsos. Illetve tetszett a királynős példa. El is kezdtem újra nézni a “Bridgerton család”-ot a netflixen . Már amennyire az idom engedi.

2021. aug. 19. 20:10
 39/99 A kérdező kommentje:

Igaz a csendesseg nem jött össze 1 beszélgetés alkalmával, de igyekszem higgadt lenni.


Édesanyám és a húgom besegítenek szerencsére. Támogatnak bárhogy döntök is.


Ma már szépen megcsináltam a hajam és sminkeltem is újra. Csináltam is pár selfiet, biztos ami biztos. Rendeltem pár ruhát H&M-rol. Ezek segítettek a hangulatomon.:)

2021. aug. 19. 20:13
 40/99 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem ezt a szörnyű helyzetet.De soha nem lesz bizalom!Kell vagy 2 év mire úgy kiégsz hogy semleges lesz.Nem tudok erre megoldást igazából,mert nincs is.Talán partnerként tudsz rá tekinteni,a gyerekek miatt.És nagyon fura hogy nem mer veled szembenézni,hanem még ő menekül.
2021. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!