Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a férjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük, hogy léptek tovább?

Figyelt kérdés

Most született a második gyermekünk 1 hónapja.

Anyósom elment nyaralni addig vigyázni kell a házára. Mondta anyós, hogy menjünk a két gyermekkel (kicsit több mint másfél éves és 1 honapos ), de nem szerettem volna atcuccolni arra a 4 napra… így csak férjem ment egyedül. Csütörtök óta ott alszik.

Ma Férjem hívott hajnalban.. aludtam, nem hallottam, némán volt a telefonom…

Ma reggel visszahívtam. Hívtam vagy 4x mire felvette. Mondta sírva , hogy nagy hülyeséget csinált . Elmondta, hogy hagyta, hogy egy no kielégítse… sirt, hogy nagyon megbánta..

Eddig jó volt a kapcsolatunk, de mióta a második gyermekünk megszületett azóta kifordult önmagából.


Jelenleg nagyon rosszul érzem magam. Már össze szedtem a cuccait. Random jön rám a sírás. El fogok válni tőle, de nagyon nem akartam ezt. Nem akartam csonka családot. Sosem. Szüleim együtt vannak, neki elváltak még mikor pici baba volt.


Második baba nem tervezett, de várta ő is míg terhes voltam. Szülésnél is bent volt.



#válás #házasság #megcsalás #továbblépés #Egyedülállós #Sírógörcst
2021. aug. 15. 12:08
 61/99 anonim ***** válasza:
93%

A narcizmust hagyjuk, ez nem segít most. Vagy az, vagy nem, pszichiátriai diagnózis, szakember állapítja meg nem coach és társai. Ami biztos, hogy egy gerinctelen alak!

Egy ügyvéddel vedd fel legelőször a kapcsolatot, erre lesz szükséged legelőször. A válási papírt nem kötelező aláírnia, akkor mehet perre. Addig gyűjts minél több bizonyítékot a szemétkedéseiről, nőügyeiről. Amiket be tudsz mutatni az ügyvédnek, bíróságnak. Én kitenném a cuccait és lecserélném a zárat. Ha kekeckedik, akkor a nőügyeinek bizonyítéka majd bejárja szépen a munkahelyét, lejáratva őt mindenki előtt. Menjen ő albérletbe ne te a gyermekekkel! Aztán majd jól lerántanám a gyerektartással is! Szemétláda nem érdemel mást.

2021. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
68%

#61! Akármilyen szemét a pasi, közös lakásnál nem úgy működik, hogy csak úgy lecserélheti a zárat.(Sajnos.)

Amúgy Kérdező, az ok., hogy gyűjtesz kaukcióra, de a továbbiakban hogy fogod tudni eltartani magatokat egy albérletben, pár hónapos gyerekkel?

2021. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
72%
#62 Szép, hogy így "aggódsz", hogy tartja majd el magukat, de az had legyen az ő dolga. Nekem innen a kérdező elég értelmesnek és talpraesettnek tűnik ahhoz, hogy ezt megoldja. Most építőjellegű kommentek kellenének, nem pedig belekötni az élő fába is.
2021. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
73%
62 és mit fog csinálni a pasas a kisgyermekes nővel? Feljelenti? Majd szépen eladják a házat és osztozkodnak. Addig menjen lakni szépen az anyjához. Ő lépett félre, ő alázta meg a családot. A gyermekének sem hiányzik egy abuzalo környezet.
2021. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:

Kitettem. Nem bírtam tovább. Cuccait beraktam a kocsiba. Pár cipője és egy zsák ruhája maradt itt.

Kiderült, hogy a nővel tartja még a kapcsolatot. Találkoztak újra, elvileg beszélgettek csak. Nem hittem neki.


Elment.


Nem mondom, hogy boldog vagyok. De azt sem, hogy fáj.

Remélem nem lesz komoly következménye. Mindenesetre mindig bekulcsolom az ajtót. Elől nem tud bejönni, hátul pedig szintén mert dupla ajtó van, a belsőre két kulcs van. Egyik a zárban másik a kulcscsomómon.

A kulcsomat először eltette. Visszaszereztem…

Megterhelő délután volt. Majdnem ráhívtam a rendőrséget. De szerencsére elment.

Féltem, de muszáj voltam meglépni.

Félek előre hogy alakul.. mi lesz.. mit mondok a nagyobb gyerekemnek.. végig nézte ami délután volt. Biztos őt is megviselte. Zavart volt. Elmagyaráztam, hogy egy veszekedésnek olyan formáját látta ami nem elfogadható. Apa és Anya egyaránt hibás a helyzet kialakulása miatt, de őt nagyon szereti Apa is és Anya is. Többször beszéltünk erről, remélem nem sérült a kis lelke. Annyira sajnálom.

Nem akartam ezt. De szerintem ez volt a legjobb lépés, amit egyelőre tehettem. Vissza ide már nem jön. Nem fogom még egyszer eljátszani ezt. Magam miatt sem, s a gyerekek miatt sem.


Féltem, hogy megver. Igaz nem fordult elő soha, de ma nagyon úgy tűnt, hogy nekem jön. Remegtem. De sikerült elküldenem.

Remélem nem tud visszajönni… ügyvédet is biztos fogad, remelem nem tud vissza jönni… remelem.

2021. szept. 28. 20:30
 66/99 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam hogy ez a helyzet ! Azt is , hogy nem csak a semmibol bukkant fel ez a no! Esetleg megijedt , hogy beakarja kopni a no , ezert gyorsan hazudott valamit ! Ugy sajnalom kerdezo. De most legy eros!!! Ha visszaakarna mebbi kuldd el a p.-ba vissza a nojehez, aki miatt felrugta az egesz eleteteket, es aki miatt ilyen allat modjara viselkedett veletek! Ne hagyd magad! Sejtettem en , hogy nem az 1 honapos kisbaba forgatta fel a lelki vilagat , hanem egy p.na. Sajnalom.
2021. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Nem fogom visszafogadni az fix. Ha már most kitettem, többször nem fogom újra játszani ezt.

2021. szept. 28. 21:25
 68/99 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bator voltal kerdezo! Bar az en anyam is ilyen karakan no lett volna mint te ! 66- os voltam!
2021. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
61%

#63!64! Ti normálisak vagytok? Nem azt írtam, hogy a pasi nem érdemli meg, hogy kidobja, hanem, hogy jelenleg jogilag nem teheti meg. A Kérdező nárcizmussal gyanúsítja, ti húszan leírjátok, hogy nem normális, de közülünk egyedül csak a Kérdező ismeri, aki fél tőle. Tök jó, hogy százan ápolgatjátok a lelkét, de az van, hogy ő most nem tud racionálisan gondolkodni, és rohadtul nem segít rajta, ha senki más se. Majdnem kihívta a rendőrséget. És szerinted a rendőr mit tett volna? Elmagyarázta volna neki szépen, hogy a pasinak joga van ott lenni, szóval baromi gyorsan engedje vissza. Nincs ellene távoltartási végzés, bántalmazás nem történt.(A megcsalás nem az.) Szóval igen, a pasi feljelentheti és ha nincs hova mennie, és akkora bunkó, mint ahogy leírtátok, simán meg is teszi. Na, akkor pl.lenne oka félni a kérdezőnek, mivel egy ilyen "kilakoltatás" az őrült pasit csak felbőszíti, mivel ahogy kifejtette,a pasi eleve őt hibáztatja.

És igen, az is elég normális kérdés, hogy el tud e tartani gyedből 2 gyereket, amikor egy albérlet annyiba kerül, mint maga a gyed. Vagy esetleg el tud-e menni 2 hónapos gyerek mellől dolgozni.Igen, talpraesett, biztos lesz MAJD munkája, meg behajtják MAJD a pasin a gyerektartást, csak az minimum hónapokban mérhető. Az albérletet meg addig is fizetni kell, a gyerekeknek addig is kell enni adni. Szóval nevezd csak kötözködésnek, de szerintem a lelki világán az se segítene sokat, ha mondjuk mégse sikerül a semmiből eltartania őket és emiatt elveszik tőle a gyerekeket.

Amúgy én már úgy látom, hogy a történet kitalált kamu.

#62

2021. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:

#62


Igen, valóban fontos kérdések ezek. Amit írtál, hogy oké, hogy albérletre lenne pénzem, de a többire nem akkor hogy szeretném megoldani egyedül?

Ez viszont már nem kérdéses mert én küldtem el a lakásból őt. Ha a férjem nem akarja, hogy a gyerekek is utcára kerüljenek, akkor nem fog ránk kilakoltatási végzést küldeni , mivel nem is tudna mert közös a lakás. Neki lenne joga visszajönni. Pont ahogy írod. De ha hatarozatot is kér, hogy neki JOGA VAN ITT LAKNI, akkor viszont közbeszól a gyámhatóság , gyerekjólét, családsegítő , védőnő meg kitudja mi.

Szóval nem minden a jog. A férjem pedig nem lesz ennyire elvetemült. Lehet nekem rosszat akar. De a gyerekeknek nem.


Sajnos nem kitalált a sztori. Én lennék a legboldogabb ha csak álmodnám az egészet. De sajnos igaz.


A rendőrös kérdésedre a válasz.

Az a csoda, hogy a szomszédok nem hívták ki. Ha itt lettel volna, lathattad volna a szituációt, a történéseket, hogy miért is szerettem volna segítséget kérni.


Köszönöm az aggodasod! :)

2021. szept. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!