Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok és a gyerekek miatt vagyok benne egy rossz kapcsolatba. Vannak olyan nők akik szintén a gyerekek miatt vannak a házasságba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. A gyerek miatt halasztgattuk, de a boldogtalanság már túl nagy teher volt. Elváltunk, most sokkal jobb.
2023. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

Azért azt hozzá teszem a párom szülei Zalába laknak és oda költöznének,

Én Pesten lakok.. elég érdekes 240 km-re a kapcsolat tartása..

Olyan nők véleménye érdekelne akik hasonló rossz kapcsolatba vannak..

Mert ők jobban tudják mit éreznek..

Beszélnék velük szívesen


Amúgy meg a gyerek sportol és a kis csapat társa szülei most váltak el nagy herce-hurca volt, a gyerek azóta abba hagyta a sportot mert nem tudott teljesíteni és félév kor megbukott az iskolába.. a sportba is kiváló volt és nem volt rossz Tanulo se..

szóval van ellen példa is!!!

2023. márc. 21. 09:45
 13/79 anonim ***** válasza:
85%

Tisztázzuk már le hogy mit jelent a rossz kapcsolat? Már csak azért is, mert manapság akkor divat lett ez a válás meg szakítás. Nem, nem, a válással nem mented meg a gyerekekedet, ugyanolyan, sőt sok esetben rosszabb helyzetbe hozod őt. A gyerek oda fogja vágni az új pasidnak hogy nem vagy az apám, a gyerek érezni fogja hogy csonka családban él. A nő sem biztos hogy talál megfelelő partnert, nem biztos hogy megfelelő életet tud biztosítani a gyerekeinek. Persze az biztos, hogy egy nőnek a válás után kinyílik a világ, férfiak tömegei keresik meg, újból tininek érezheti magát. Egy válás után mindig az van, hogy na vége az előző életemnek, most aztán minden tuti lesz, jön majd az igazi nagybetűs FÉRFI, na most aztán nőnek érezhetem magam stb. Aztán 95%-ban az szokott lenni, hogy az anyuka nagykanállal eszi az életet, élvezi a kimaradt szexet, majd pár év után kiég. Vagy épen rájön hogy az új párja pepitában olyan vagy rosszabb mint a férje. Vagy éppen a férfiak érdeklődése és kitartása csak idő kérdése, a kezdeti izgalom és 0-24-ben történő szex után ellaposodik.


Persze vannak esetek amikor jogos a válás, de az esetek többségében nem volt igazi válóok. Egyébként meg mindenki úgy dönt ahogy akar, annak minden vonzatával együtt. Sajnos azt látom mindenhol, hogy egy elvált nő még magasabb lovon ül mint a hajadon társai. Talán azért mert úgy vannak vele hogy ők már szikla szilárdan ragaszkodnak az álomférfihoz? Nem tudom. Extrém elvárások minden téren, de hogy ezek mire fel vannak, azt már kérdés.

2023. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:

#12! Valóban könnyebb olyan gyereket keresni, akinek a szülei egy ocsmány válás közepén vannak, miközben lesz@rják a gyereket, mert túlságosan lefoglalja őket az egymás iránti harc. Csakhogy ez egy átmeneti dolog, amit el is lehet kerülni egy kulturált válással.

Inkább olyan FELNŐTTEKET keress, akiknek NEM váltak el a szülei "miatta", pedig el kellett volna. Na, az nem egy átmeneti nehézség, hanem egy tönkretett gyerek -és felnőttkor. Rádobták a felelősséget, egy állandó bűntudatot, hogy ő az oka a szülei boldogtalanságának. Felnőttek egy mérgező légkörben és kaptak egy rossz párkapcsolati mintát, amit felnőttként tovább visznek, borítékolva, hogy ők is fos kapcsolatban éljenek.

Ez sokkal súlyosabb, mint egy félévi "bukás" (ami egyébként válás nélkül is szép számmal előfordul.)

2023. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Anyukám mindig azzal érvelt, mikor kérdeztem, hogy miért nem válik el apukámtól, hogy mert akkor nekem milyen rossz lenne. Nem lenne pénzünk, stb. Persze, hogy gyerekként nem akartam, hogy nekem rossz lenne. De így meg azt éreztem, hogy miattam szenved. Aztán, mikor nagyobb lettem, rájöttem, hogy ez nagyon nem így van. A válás átmenetileg rossz, de ha utána mindkét fél kialakít egy normális életet, akkor a gyereknek még jobb is lehet. Sportolni azért nemcsak egy adott helyen lehet, szerintem.
2023. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:

# 14

Ismerek én olyat ahol már a 3-4 házasságba volt az egyik fél..

Az milyen párkapcsolati példa a gyereknek? Szóval a gyerek nem jön ki jól így se úgy se!!

És ha nincs nagy veszekedés Akkor a gyerek sokat nem is lát belőle…

2023. márc. 21. 11:43
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez igaz. A gyereknek az a legjobb, ha szerető családban él, ahol a szülők is szeretik egymást. De ha nem ilyen idilli a légkör, akkor biztos, hogy boldogtalan szülők mellett lesz neki jobb? Ne hidd, hogy nem látja, érzi, hogy feszkó, meg szeretetlenség van. A gyerekek sokkal jobban érzik ezt, mint a felnőttek hinnék.
2023. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
És ki tudja hol a határ az idilli környezet és a rossz között mikor mindenki tekeri a mókus kereket?
2023. márc. 21. 11:57
 19/79 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, ez a te családod, te tudhatod, hogy mi a legjobb a gyerekeidnek. Nem minket kell meggyőznöd.
2023. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
74%

Végigolvastam mindenkit.

Mindegyik írás intelligens, normális.

Mindezek miatt nem lett nekem soha feleség-gyerekek életformám, ez a folyamatos lelki küzdés kontra racionalitás nem kellett volna semmi pénzért. Most 50 felett vagyok és tökéletes így.

A legapróbb részleteket, hogy miért, most nem fogom itt kivesézni.

Bocs ha OFF.

2023. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!