Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok és a gyerekek miatt vagyok benne egy rossz kapcsolatba. Vannak olyan nők akik szintén a gyerekek miatt vannak a házasságba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
54%
68-as, szerintem nem.jol utaltal, a 66-os valaszolo (en) nem utalt az elaljasodott sivar mai piacra.
2023. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
21%

69. Az a baj hogy te csak viszaolvasod a liberál baloldali marketing szöveget, ahol a férfiak a fő ellenség, az évezredes elnyomás példaképe, a nők meg a szegény elnyomottak. Ki kell hogy ábrándítsalak, de sajnos ez a modern liberálnáci reklám szöveg szépen át lett alakítva. Cserél ki benne a nőt a férfira. Nem, nem a nők végeztek krva kemény munkát hanem a férfiak. A férfi volt aki szántott, kovácsolt, fát vágott, álatokkal foglalkozott. Tudod mi a sakk matt a szélsőséges férfigyűlölő feminista maszlagodnak? Az hogy a férfi és a nő mindig is szimbiózisban élt egymás mellett! Egyik munkája nélkül sem lett volna életképes eg ykapcsolat, egy család meg pláne! Pontosan mindkét nem ugyanolyan fontos volt, és fontos lenne ma is. Az elenyésző és negatív kontextusban kiragadott példák, hogy a férfi verte a nőt, meg hogy a nőnek nem volt szava, meg férfiuralom, meg az ehhez hasonló hazugságok csak a magadfajtánál érnek táptalajt! Ha ez így lett volna, el sem jutottunk volna idáig. Az iparosodással kiesett a férfi a férfi szerepből, és a nő is a nőiből. Elhitették az emberekkel, hogy most már két fizetés kell a megélhetéshez, így a nőket kiragadták a családból. Jelenleg is ez megy, annyi különbséggel, hogy már ezerrel meg a férfiak üldözése, mert hát a 21--ik század a nőké, álljatok bosszút a férfiakon. Az a vicc hogy ennek az egésznek pusztán gazdasági céljai vannak. Viszont jól beh*lyítették vele a nőket, főleg a fiatal generációkat. Orrba szájba azt tolja a média hogy kit erőszakoltak meg, ki válik, kit ver a férje. Ezt úgy adják elő, mintha ez minden második férfi tenné. Ezzel párhuzamosan a férfiaktól elvárják hogy legyen családfő, nézzen fel rá egy nő, legyen 2-3 állása, de otthon is lássa el a feladatát. Fogggggalmad sincs mennyi teher van egy férfin, mit élnek meg akár fizikailag, akár lelkileg! Ja, igen. A férfiakból töketlen idiótákat faragnak, haszontalannak, semmirekellőnek állítják be őket. Igen, ezzel a nemes sztereotípiával is meg kell küzdeni, nézz magadra hogy te vagy a legjobb példa mennyire tolod ezt a beteg, sőt elmebeteg baromságot!

A nőket meg tökösnek állítják be, sőt ma a tökös nő a példakép. Mitől várod azt a fantasztikus áttörést? A nőknek nem töketlen férfi kell, a férfiaknak meg nem tökös nő. A 21-ik század meg arról szól, hogy a két nem azon verseng, ki a tökösebb. Te meg ehhez asszisztálsz! Semmi egyebet nem teszel csak ártasz mind a nőknek, mind a férfiaknak.


Én 3 munkahelyen dolgozom, a fizikai teljesítőképességem határán mozgok. Ha így haladok 50-es koromban feldobom a talpam. Van több diplomám, de mindig azt érzem hogy ez kevés. Sem érzelmileg, sem fizikailag nem tudok már többet tenni. Naponta maximum 4 órát alszom, azt sem minden nap. Erről szólna egy férfi élete? Bónuszként lassan már az évet sem tudom mikor szexeltem utóljára, a feleségem is teper ezerrel hogy megállja a helyét. Gyakorlatilag egymás mellett élünk, neveljük a gyerekünket, menedzseljük a családot. Többre nincs már idő és energia. Mit kellene tennem mint férfi? Ja, hogy romantikus vacsorákra vigyem, csábítsam el minden nap, legyek olyan mintha most lépnék le egy divatlapról. Értem. Gondolom nálad egy férfi akkor is kevés lenne, mert hát van még 10 terület ahol a maximumot kellene nyújtanom. Nem vagyok túlsúlyos, mert enni is alig van időm. Azért f*sza belegondolni abba, hogy az ismerőseim elkezdtek potyogni 50 év körül, nekem is van még pár évem, de a hozád hasonlók miatt mi férfiak vagyunk az agresszív barmok, akik csak lógatják otthon a lábukat mindent a nőtől elvárva. Én a heledben nagyon elszégyelném magam, ugyanis neked csőlátásod van, és tele vagy gyűlölettel amit ez a barom világ ültetett el benned! Könnyű észrevenni meg csak olyan hamis, a média által szándékosan propagált férfi ellenes híreket hallgatni. Ördögi világ ez, de majd észreveszed ezt te is.

2023. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
72-es es miert teszed ezt magaddal?
2023. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
54%

Mit? Az a baj hogy van aki átlát a dolgokon? Olyan lesz a világ mint amilyet elbutított generációk építenek. Egyébként menthetetlen már így is. Majd nézzél szét mihez asszisztáltál amikor 50 éves leszel. Ha lesz gyereked, majd nézd meg hogy neki milyen párkapcsolati, társadalmi és gender problémákkal kell szembenéznie. Na de ez a modern világ, tök szuper!


Arra is rájöhetnél már, hogy a társadalmi ellentétek szítása fontos tényező a gazdaságtanban, ugyanis minden hiány új piacot nyit meg. Nézd már meg hogy melyik nem költ többet! Nem lövöm le a poént. Jelenleg a bűnbak a FÉRFI. Ki tudja ki lesz majd legközelebb. Bocsánat én ehhez nem asszisztálok, én azt mondom hogy minden ember egyedi, a saját viselkedéséért önmaga felelős. Az ilyen populista f*szságokat amiket te is nyomsz, hogy a férfiak a szemetek, a férfiak az erőszakosak, évszázadokon át a férfiak nyomták el a nőket blablabla, én nem támogatok. A történelem már ezerszer bizonyította hogy a bűnbak keresés és hibáztatás hova vezetett. A saját életed kudarca nem jogosít fel arra, hogy komplett rétegeket bélegezz meg, még akkor sem, ha ez ma globálisan támogatott.

2023. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
100%
74-es,az volt a kerdes, hogy miert hajtod igy szet magad, miert teszed tonkre az egeszseged, hogy 50 evesen mar egy roncs legyel? Latszik, hogy idegileg sem vagy rendben, nem artana egy pszichologus, mert ebbol elobb-utobb idegosszeomlas vagy valami kronikus betegseg lest. Te tudod,en csak szolok.
2023. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
67%
75. Én is tudom, csak egy picit érzékeny vagyok arra, hogy nagyon elbillent a mérleg. Na és igen, személyesen is érint a dolog nem is kicsit. Annyira meg nem érdekel az életem, nem tervezek sokáig maradni egy ilyen rongy világban. Én mindent megtettem, de ami érték az ma már nem az. Itt csak a nagy duma megy, főleg a nők részéről. Nem kell nektek semmi értékes, mivel ti magatok is értékválságban és ezzel párhuzamosan olyan kínálattal álltok szemben, amit ti magatok sem tudtok feldolgozni. Az is feldolgozhatatlan nektek, hogy odadobták a gyeplőt a kezetekbe. Jó lenne egy igazi erős férfi, de hát a kor szellemisége szerint ez ciki, egy ilyen férfi a fő ellenség, ő a szexista. Szóval akkor marad a pipogya, töketlen karakter, de hát az meg nem férfias. Akkor ki legyen? Jó, akkor legyen egy szuper külsejú, ámde nulla férfias tulajdonságokkal rendelkező sármőr, de abból meg kevés van. Aztán így az egyik nem sem találja a helyét.
2023. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probalj lehiggadni, mert agyverzest fogsz kapni.
2023. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
54%
77. Az agyvérzés tenne nekem szívességet!
2023. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
54%
Sajnalom, hogy ilyen rossz az eleted.
2023. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!