Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok és a gyerekek miatt vagyok benne egy rossz kapcsolatba. Vannak olyan nők akik szintén a gyerekek miatt vannak a házasságba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,elég szomorú.Manapság már senkibe nincs tartás.
2023. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
100%
50-es- en azert meg meglepodom.
2023. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
100%
51. Manapság már minden arról szól, hogy "nekem legyen jó"! Sajnos a férfi-nő kapcsolata lesüllyedt oda, hogy a két nem között egyetlen egy kapocs van, az a szex. Már nem kell együtt dolgozniuk, a közös célok is kimerülnek a szexben. Sem a női, sem a férfi energiák nincsenek felhasználva rendeltetésszerűen, azaz nem építő, nem alkotó jellegűek. ezek az energiák ma már arról szólnak hogy gyúrjunk, szépítkezzünk, játsszuk el hogy sokkal többek vagyunk mint amik, majd jöhet a szex. A szex addig tart ameddig érdekes, az meg a másik aspektus hogy a férfi és a nő teste is csak egy tárgy. Kapcsolatokon belül is hol van az a nagy odaadás? Elmondom: az ágyban... egy darabig. Majd mindez megszűnik, és meg is szűnt a férfi-nő közötti kapcsolat.
2023. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szex magában nem elég,csak ugrálni fognak egyik kapcsolatból a másikba.
2023. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

54. Ez is zajlik nagy tételben! Az össze költözés lényege sem a közös élet, a közös háztartás, hanem az izgalmas szex lehetősége, hogy most már 7/24-ben lehet nyomatni. Valahoy mindig az összeköltözés után derül ki, hogy nem akar mosogatni, nem akar mosni, jajj, 2 hónap után már unalmas a háztartás, szex még van, de idővel a sok konfliktus meg is öli. Mennyi házasságról tudok, amiben kizárólag a szex miatt vannak benne, mert attól félnek ha egyedül maradnának, nem lenne senkijük, nem lenne szex.

A nők nagy dilemmája ugyanez. Ha dob a pasi, akkor jujjj mi lesz velem, inkább belemennek minden aberrációba, csak nehogy egyedülállók legyenek. A férfiak többségének az életük egyetlen fénypontja az esti szex. Házasságban meg ez többségnek már nem adatik meg, ezért ez a hype minden felületen, ezért mennek a privátok, ezért próbálnak meg megfogni minden lehetőséget.

2023. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
100%
55-os, forditva is van boven. Hogy a ferfi kenyelmesedik bele a kapcsolatba es miatta nincs szex, mert nem akar, vagy nem kepes. Nem minden ferfi.olyan csodor, ahogy leirod.
2023. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
54%

56. Én csak önmagamból és a környezetemből tudok kiindulni. Nálam ez úgy van, hogy az én libidóm normális, mégis havonta vagy egy haláli unalmas szex. Mint ember, férj megadok mindent, figyelmet, gondoskodást, segítséget. A környezetemben élő férfiak is. Még sincs szex otthon náluk sem. Ha megkérdezem mi a gond, "semmi" a válasz. Abban igazat adok, hogy a kényelmes élet és a figyelmes, intelligens, segítőkész társ egy piszkosul rossz kombó. Kiszámítható vagyok, nem borítom fel az asztalt, nem iszok, nem csapongok ki stb. A feleségemnek innen nézve nagyon kényelmes élete van, semmitől nem kell tartania. Minek szexeljen ha így is kényelemben és biztonságban él. Ha egy férfit elkényeztetnek otthon, a szex is unalmassá válik. Tudja hogy semmit sem kell tennie érte, 100% hogy ma is, holnap is az év bármely napján lesz szex. Nem kell udvarolni, nem kell semmit sem letenni az asztalra a szexért. Tehát otthon már nem érdekli a szex, de egy új és izgalmas nő az érdekelné.


Ha nálunk nincs szex már mondjuk 3 hete, én nem fogom megverni a feleségemet, nem fenyegetőzöm, nem lépek félre. Apropó félrelépés! A félrelépés is azoknak való, akik csődörök, akik nem unalmasak és kiszámíthatók. A jófiúknak esélye sincs. A nők sem a jófiúkról álmodoznak. Nem neheztelek a feleségemre sem, én ilyen vagyok, nem váltok i sem belőle, sem a többi nőből szexuális vonzalmat. Valószínűleg ha alkalmam lenne más nővel szexelni, nem mennék bele, mert ahhoz túl intelligens lennék, nem vallana rám. Párhuzamosan tudom, már leírtam, hogy nem vagyok a nők álma szexuálisan. Én egy férj vagyok, egy támasz, egy barát, de semmiféle képpen sem szexpartner. Ha tetszik, ha nem, a szexmentes házasságban élő férfiak 99%-a is ebbe a kategóriába tartozik.

2023. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
#55 azért költöznek össze, hogy most már lehessen dugni 0-24. Aztán meg pont azért laposodik el. Ritkul a sponteanitás, mivel mindig van alkalom. Kevesebb az izgalom, a lebukás veszélye, nem kell sietni stb.
2023. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
68%
58. Jól látod! A sok szex a kapcsolat halála. Én ezen már kétszer átestem! a jó kapcsolat azon múlik, hogy a nő tud-e élni a nőiességével, és tud-e játszani azzal, hogy engedem, nem engedem, elérhető vagyok, elérhetetlen vagyok. Sajnos kétféle típusú nőből van rengeteg: vagy szexmániás, vagy prűd. Pont ezért van ennyi roncs kapcsolat. Oké, a férfiakat sem védem, ott is van baj bőven. Azt vettem észre, hogy minél intelligensebb vagy, annál biztosabb hogy rossz lesz a szexuális életed.
2023. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
100%

57-es, nekem pont ilyen volt az elozo kapcsolatom, csak en no vagyok. Havi egy, unalmas szex. Mi a gond? Semmi vagy nem tudom. En kileptem, nekem teljesen alaasta az onbizalmamat ez az egesz.

59-es- azert nehogymar a jo szex csakis a nokon muljon es az o felelosseguk legyen az egesz!

2023. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!