Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok és a gyerekek miatt vagyok benne egy rossz kapcsolatba. Vannak olyan nők akik szintén a gyerekek miatt vannak a házasságba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
23%

60. Férfioldalról tudok nyilatkozni! Ha én szeretnék szexet, akkor görcsöt is köthetek a derekamra nem lesz. Egy férfi soha az életben nem jut szexhez ha a nő nem akarja. Ahol jó a szex, az szerintem a nő érdeme. Azért azt se felejtsük el, hogy ha a férfi nem akar szexelni, valószínűleg az a baj, hogy csak kényelemből van a nővel, szexuálisan nem vonzza. Minek van benne a nő a kapcsolatban? Mennyi olyan ismerősöm van, ahol a nő sosem kezdeményez! Szerinted mennyire izgalmas az olyan szex, ahol állandóan nekem kell kezdeményezni, ahol a kezdeményezéseim nagyrészben elutasításba fulladnak, vagy ha össze is jön csak fekszik mint egy darab fa. Az utóbbi időben már nem kezdeményezek, mert már fel sem áll erre a szenvedésre. 40-es vagyok, tudom hogy ez van másoknál is. Vége a szexuális életemnek, én már nem fogom hajtani teljesen feleslegesen a nőket. Valahogy 40 felett a nők elfelejtenek nőnek maradni, minden de minden fontosabb nekik mint hogy legyen otthon szex. Persze a kibúvók vagy a vádak végtelenek. Ebbe a szélmalomharcba sem fektetek több energiát. Más felesége sem érdekel, egy olyan feleség aki otthon a férjével nem szexel, az miért akarna velem? Vicc az egész!


Vagy nézzük meg az arányokat: 1 szexéhez feleségre jut 30 szexéhes férj. Ha szétnézel nem a nők akarnak beledögleni a szexpartner keresésbe hanem a férfiak. Nem a nők panaszkodnak a sz*r szexuális életükre hanem a férfiak.

Egy férfit hajtja a tesztoszteron, a nők meg szuperül el vannak szex nélkül is, sőt, negyven felett nekik az orgazmust az adja, ha a férjük békén hagyja őket. Dolgoztam bankban, 20 női kollégám volt. Ebből a többsége 40 felett, szóval ha viccelődve is de meséltek az otthoni dolgaikról. A nők részéről a helyes kommunikáció az lenne, hogy igen, a nőket 40 felett már nem érdekli a szex a házasságban, de engem igen. Azzal jönni hogy a nők többségét, sőt, az összes nőt érdekli a szex 40 felett, az tömény h*lyeség, a gyakorlat ennek az ellenkezőjét bizonyítja.

A gond az, hogy az egészet a férfiakra hárítják. A baj az, hogy a nulla libidójukat úgy állítják be, hogy hát nem tudom miért van ez, Józsi nem visz sehova, óóó igen, szerintem ezért van. Várj még valami! Én azt is elhiszem hogy már nem tetszik nekik a férjük, szexuálisan nem vonzó. Akkor miért nem lehet azt mondani? Vagy mondjuk egy házasságban a férfiakon is van akkora, ha nem több teher mint egy nőn, miért elvárás az, hogy egy férj olyna legyen mint egy huszonéves? Programokat szervezzek, wellnessezni vigye a feleségét, ajándékokkal halmozza el stb. Vagy akkor a szexet meg kell venni a házasságban is? Csak kérdem? Mert hát azt látom, hogy a nőknek a szexért a csillagokat is le kell hoznia egy normális férfinek, de a hazudozóknak, a szélhámosoknak elég a puszta jelenlétük is.


Igen a kényelem nagy úr!Amikor egy nő biztos a férfiben, szépen lassan elhal a szex. Ez van 40 felett.

2023. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, amit itt irsz, ugyanugy vissza lehet forditani a ferfiakra is. Lehet, hogy a feleseged sem tart teged szexualisan, vagy akarhogyan vonzonak mar. Es te is probalhatnad elcsabitani ot, hogy megjojjon hozza a kedve. Eleg egyoldaluan allsz hozza. Te miert maradsz benne egy ilyen kapcsolatba? Egy ferfinek ugyanolyan megalazo, mint egy nonek.
2023. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
23%

Mert az élet nem a szexből áll. Igen, lehetséges hogy nem talál elég vonzónak, lehet hogy ezt ő sem vallaná be önmagának sem. Rengeteg megalázó dolog van az életben, az hogy az összeset elhárítsuk, egy élet is kevés lenne hozzá!


Ha kilépnék mivel lennék jobb helyzetben? A mai világban? Már elértem valamit, nem szeretnék a szex miatt mindent az elejéről kezdeni. Aztán mi van akkor, ha senki sem tart vonzónak? Főleg 40 felett? Viccelsz? Ma a 40-es férfiak, mármint az elvált férfiak legnagyobb ellensége a magány. Tehát akkor már sem szex, sem család. Nem tudom honnan veszitek azt, hogy egy férfinak a szex csak egy csettintés, az mindig van, az konstans. 40 felett ez már napról napra elérhetetlenebb. Egy férfinak kizárólag akkor van szerencséje, ha talál egy kiegyensúlyozott, élettel teli, szexuálisan aktív nőt. Ebből meg nagyon kevés van! Ja, és persze az legyen vonzó is, de oda-vissza. 40 felett? Ne viccelj már! Sajnos a legfontosabb mozgatóerő a férfiaknál a szex, de ez genetikailag is így van. Persze, értem én hogy a nők szeretnek szexelni, de egyben ők is döntik el hogy kivel és mikor.

Mivel a modern világban ez így van, a férfiak nagyrésze érzi hogy kevés. Ha nem képviseli a nők álmát, akkor a legjobb esetben ha ló nincs jó a szamár is. Én is ezt érzem. Persze akár a feleségem is ide jöhet panaszkodni hogy háááát neki milyen jó lenne egy igazi férfi. Értem én, meg sem sértődöm. Csak hát annyi szuper férfi nincs mint amennyire szükség lenne. aztán meg is érkeztünk a jelenhez.


A szexuális alapú motivációs rendszer kipukkadt, ugyanis és megtettem mindent, de ez a feleségem kezei között kifolyt. Valami nagyon elment úgy globálisan, ugyanis ha én kevés vagyok, akkor ki vagy mi az elég? Nem szeretném magam megalázni, vagy szembeállítani valami modernek nevezett életfelfogással, ugyanis amit én képviselek az nem kompatibilis ezzel az egésszel. Én tanultam, dolgozok, monogám vagyok, céljaim voltak/-vannak, család és párkapcsolat centrikus vagyok, megadom az egyéni szabadságot, figyelmet. Tudom, ez ma már nem érték, nem érdekes. Apropó! Az egészségesség, az egészséges élet is jelen van, nem lehet rám mondani hogy elhanyagolnám magam, megérinthetnél bárhol, mindenhol feszes és kemény vagyok, a fogaim is megvannak, rendszeresen járok szűrésre, laborra.

Mindegy is, unalmas az az egész amit képviselek, mint mondtam nem fogok ezek miatt eret vágni magamon. Egy valamimet nem adom, az pedig az önbecsülésem. Szilárd az értékrendem, emelt fővel állok.

2023. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%
En pont az onbecsulesem miatt leptem ki egy ilyen kapcsolatbol.
2023. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
23%

Mint nő te megteheted! A 21-ik század fő vívmány a nők szembeállítása a férfiakkal. Na meg hogy mindenről a férfiak tehetnek. Te mint nő kilépsz, majd válogathatsz. Én mint férfi kilépek, elveszítem a családom, szembesülök azzal hogy beállok a teljesen értéktelen, a társadalmilag lenézett férfiak sorába. Tudod mi az igazán megalázó? Amikor rájössz hogy az érték ma már nem érték, amit te képviselsz, aki te vagy az nagyon nagyon nem kell! Álljak be a magányosok, vagy a párkeresésben sikertelenek táborába? Ez a két variáció van.


Bőven látom hogy akár az elvált nők milyen elvárásokat támasztanak. Isten bocsássa meg, de nekem ezek az elvárások nem jellemeznek engem. Nézd, én anno udvaroltam, hajtottam, tepertem, beletettem önmagamat, az energiámat. Többször én már ezt nem szeretném, főleg úgy hogy ez ma már, a 21-ik században ciki, röhögni való. Nem vagyok az, aki már a második randin lek*rja a randipartnerét. Ma ez az érték, meg a kockahas, meg hogy hányszor megyünk tegerpari üdülésre, meg hogy az az izgalmas ha a pasi havonta párszor kimarad, ha cigizik, ha tetovált, ha hetente 5X a konditerembe jár, jó érzés a nőknek féltékenykedni, jó érzés nekik ha a férfi lekezelő, jó érzés az amikor a nő fut a férfi után. Látod, én pont nem ez vagyok.


Ami meg ma megy a társkereső piacon, abból meg többszörösen nem kérek. Egyébként kerek az életem, a szexuális energiáimat le tudom vezetni. Ráadásul az efféle alkotói munkáimból siker és flow származik.

2023. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, hogy ennyire megkeseredtel es megutaltad a noi nemet. Ezzel a hozzaallassal valoban nem lenne erdemes part keresned. Mindenesetre sok sikert kivanok beked a tovabbiakhoz.
2023. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem a női nemet utáltam meg, hanem azt a rendszert ami szembeállította gazdasági alapon a női nemet és a férfiakat. Sajnos ez az ellenséges szemlélet ma már átjárta a nemeket, a férfiak az ellenségek, a nők az áldozatok. Innen nézve ma már a nők nem a férfit akarják, hanem a férfi mögött lévő előnyöket. Legyen ez bármi, anyagi, külsőségek, életviteli. Én meg ezzel szemben egy érző ember vagyok, semmi kedvem valami húspiacon az alsó polcon arra várni, hogy valami nő azt mondja rám, hogy szódával elmegy. Ismerem a határaimat, tudom ki vagyok. Na ez az alsó polc lenne a legmegalázóbb dolog. Ma már a nőknek nem a FÉRFI kell, hanem a 21-ik század alkotta férfi ideál. Na ezért nem válok el.
2023. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
83%
66) neked EGYEDÜL az a bajod, hogy az alsó polcon vagy (legalábbis szerinted, mi nem ismerünk), ez csak röhejes maszlag, hogy a te nagy értékeid szemben az 'elaljasodott sivár mai piaccal'...hagyjuk már.
2023. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
77%

67) "ma már a nők nem a férfit akarják, hanem a férfi mögött lévő előnyöket. Legyen ez bármi, anyagi, külsőségek, életviteli"

Ennél ostobább általánosítást is rég láttam.

1: a legtöbb nő (és felteszem, férfi is) baromira érzelmi alapon választ társat, olyat, akit szeret és akihez kötődik. A házasság történelmi funkcióinak kikopásával (pl családok státusza, vállalkozás örökítése, etc) egyre inkább.

2: Továbbra is jól dokumentàlt statisztikai tény, hogy minden téren a nők járnak rosszul pár évtized során a házassággal. Rosszabb a fizikai és mentális egészégi állapotuk, több munkát végeznek, meg iseltebbek, mint a tartósan egyedülálló nők. Férfiaknál éppen fordítva. Lehet, hogy a te nélkülöző farkadat nem kérdezték meg erről, ettől még bizony igaz, hogy nagy általánosságban egy feleség sokkal több terhet visz és többet ad, mint egy férj az évtizedek során, pláne az olyan társadalmakban, mint a magyar.

2023. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%
*megviseltebbek
2023. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!