Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ez exnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ez exnek ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Ti hogy fogadnátok, ha a párotok titokban még tartaná a kapcsolatot az exével? Messengeren becenenet állítottak be egymásnak, és többször is találkozókat szerveztek (biciklizés, levesezés). Állítása szerint nem találkoztak és nem is akart elmenni, csak kedves volt vele.

Nosztalgia stb.

Azonnal szakítanátok? Én így tettem. Mit gondoltok?



2016. márc. 21. 11:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
6%

#7: Egyáltalán nem!

Csak amikor a másik már arra is féltékenységi rohamot kap, ha két szót szól az exéhez, úgy nehéz ám nyíltnak lenni.

2016. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%

Jól tetted h vége.ez rengeteg feszültséget gondot jelentett volna még hidd el .én már csak tudom.ebben élek.de nem tudok megszabadulni tőle.

Ha még téged akar akkor úgysem fog bèkén hagyni.

2016. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a fèltèkenysègre kell megoldást találni, nem hazudozni.Èn akkor is az egyenes utat látom egy párkapcsolatban akármilyen problèmával kell szembe nèzni.A hazugsággal nem csak a párom csapom be, hanem magamat is.
2016. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon kevés párnál működik,hogy szakítás után barátok tudnak maradni.Max ha már tényleg nincs semmi érzelem egyik félnél sem,de mondom ez rohadt ritka.Én is szakítottam volna,azért mert nem tudnék bízni egy ilyen emberben és ha nem akarna az exétől semmit akkor nem szervezne vele programokat a barátnője tudta nélkül.
2016. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Költőnő? ***** válasza:
75%
A legtöbb exemmel jóban vagyok. Ha úgy van, össze is futunk. Más kérdés, hogy mivel nem véletlenül ex, nem volt mit titkolnom ezen soha. De mondjuk az aktuális partnereimtől sem tűrném sem a számonkérést, sem ha titkolóznom kellene.
2016. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

De nem kellett volna titkolóznia. Egyébként nekem azt mondta, hogy már nem is beszél vele. Soha nem volt számonkérés, erre megláttam, hogy beszélnek és becézgetik egymást és közös programot szerveznek a hátam mögött.

Ha nincs hátsó szándék, el lehet mondani meg lehet beszélni, ha van meg titkolni kell, értem én.

2016. márc. 21. 12:09
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen körülmények között én is szakítottam volna és nem azért mert ördögtől valónak tartom az exekkel való kapcsolattartást.


A páromnak és nekem is van egy exünk, aki anno fontos volt nekünk, de nem jött össze, tovább léptünk, és a mai napig jóban vagyunk. Nem szoktunk nap, mint nap beszélni, viszont néha napján beülünk egy kávéra velük.

Ha ilyen van, akkor szólunk a másiknak, hogy most XY-nal találkozunk és kész. Nincs féltékenykedés, meg tiltás, mert teljesen felesleges. Egymást szeretjük és nem az exeket.


Onnantól kezdve viszont, hogy én magam nem adtam okot a titkolózásra és ennek ellenére megy ez a susmus.. Ezekután azt gondolnám, hogy még mindig őt szereti az barátom, még akkor is ha egyébként ez nincs így.

2016. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van. En is kirugtam volna. Egyertelmuen hulyere vett.

N

2016. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Ha hazudott, nem volt őszinte az már bőven elég ahhoz, hogy kirakjad a szűrét.

Volt olyan párom aki nem tűrt el, hogy tartom a kapcsolatot az exeimmel, Őt meg én raktam ki,mert sz összes cuccomat folyamatosan átkutatta.

A mostani párom személyesen ismeri a exeimet, nagyon jól látja rajtam, hogy még mindig kedvelem őket, de nem akar versenyezni velük. Egészen más személyiségek, nem is lehet őket összehasonlítani.

38F

2016. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
66%

Én sok exemmel jóba vagyok. Dumálunk, talákozunk, néha elnézek zenekari próbáikra...stb. Ahogy sokan írták, az exek nem véletlenül exek. Ha valaki ezt tudja magában kezelni, akkor nincs probléma.

Párom tud is a dologról, bár sose kötöttem az orrára, hogy most exxel találkozom. Tudja, hogy sokukkal jó viszonyt ápolok, mondta, hogy nem zavarja. Ha rákérdezne, hogy kik az exeim, mikor találkozom velük, elmondanám. Ahogy a beszélgetéseinket is megmutatnám, nincs semmi titkolnivalóm. Sőt, nem egy ex említette, hogy szívesen leülnének párommal sörözni, megismernék. Én meg, nos, imádom páromat, sose csalnám meg, és a két kezemet összeteszem, amiért egymásra találtunk.

A te helyzetedben lehet, volt némi titkolni valója, de az is lehet, hogy csak rossz tapasztalatai voltak korábban, azért nem mondta el, nem mutatta meg a beszélgetéseket. Ezt igazából akkor ott kellett volna megbeszélni.

2016. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!