Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ez exnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ez exnek ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Ti hogy fogadnátok, ha a párotok titokban még tartaná a kapcsolatot az exével? Messengeren becenenet állítottak be egymásnak, és többször is találkozókat szerveztek (biciklizés, levesezés). Állítása szerint nem találkoztak és nem is akart elmenni, csak kedves volt vele.

Nosztalgia stb.

Azonnal szakítanátok? Én így tettem. Mit gondoltok?



2016. márc. 21. 11:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne titkolni valója, akkor megmutatta volna, és nem azzal jön, hogy bizonyítékok nélkül is meg kell bíznod benne. És nem a hátad mögött szervezne vele programokat. Ha csak barátok lennének, akkor akár be is mutathatna neki, vagy te is elmehetnél azokra a programokra. És utána már nem hiszem, hogy érdekelne a levelezésük, mert a saját szemeddel látnád, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz. Így kell helyrehozni a bizalmat, nem pedig azzal a mesével, hogy "bizonyítékok nélkül is meg kell bíznod benne".
2016. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Vagy neked van igaza és több is van köztük mint barátság. Vagy ő azért nem mondta el mert egy féltékeny kur...a vagy és tudta hogy nem bírnád elviselni.
2016. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Ja, igen, mert az mindenki simán elviselné, hogy a párja az exével flörtöl meg találkozót szervez titokban. Tök normális, és én kérek elnézést, hogy nekem ez nem fér bele. ;)
2016. márc. 22. 10:35
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért, de tetted fel a kérdést. :) Tessék elfogadni, hogy nem mindenki úgy reagál, mint te.
2016. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez amit a barátod csinált nem normális. Azzal alapvetően nincs baj, ha beszél még az exével. A találkozóval se, bár az már necces. Van az a mondás, hogy "ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs". Na, ez is ilyen. Ha nosztalgiázni akar vele, akkor nyilván minden értelemben... Ha új párja van és őt szereti, akkor mi a francnak akar nosztalgiázni? Már ez gyanús. Az meg, hogy letagadta és hazudott neked pláne az. Ha még őszintén elmondja a dolgokat, akkor oké. De így... Jól tetted, hogy szakítottál. 22/L
2016. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%
Azért kíváncsi vagyok hogy itt néhány okosnak hogy esett volna ez a kérdező helyében. Én sem örültem volna neki egyáltalán. Az meg hogy valaki találkozik az exével, meg közös programokat szervez?! Pff hát sose értettem. Még is minek? Az oké hogyha összefutsz vele valahol, akkor váltotok pár szót, de hogy direktbe megbeszélni egy találkozót vele. Azért ex mert már nincs jelen az életemben, valamikor szép volt, jó volt, de vége lett, az meg hogy valaki barátként tud tekinteni az exére, hát no comment.
2016. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

#26 Az, hogy neked nem megy, nem jelenti, hogy másnak sem.

Az ex valamikor fontos és meghatározó része volt az életemnek. Nem kell gyűlölnöm feltétlenül azért, mert nem illettünk össze, és más mellett találtam meg a jövőmet.

Szomorú, hogy ezt mennyire kevesen látják be.

2016. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező és te mégis mit röhögsz meg írsz itt mosoly szmájlikat a válaszaidban. Ennyire komolytalanul érdekel ez téged, akkor meg is érdemled hogy ezt kapod. Amilyen a mosdó olyan a törölköző.
2016. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 omba ***** válasza:
81%

Szerintem tökmindegy, hogy az exe, vagy más, EZ nem fér bele egy párkapcsolatba:

"többször is találkozókat szerveztek (biciklizés, levesezés). Állítása szerint nem találkoztak " - az én exem spec a húgával csinálta ezt (mert eléggé utáltuk egymást) - de persze ott volt a kétely, hogy a húg nem csak alibi-e... de mindegy.

Hazudott, hazudik... szerintem az elég ok a szakításhoz.

2016. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
87%

Az exek azért exek, mert valaki és nagyon ritka esetben mindketten külön akarnak menni. Az ex mindig veszélyforrás, mert az ember egy idő után csak a szépre emlékszik.

Én azt mondom egyáltalán nem fér bele, az ex tabu, nő és férfi közötti barátságban sem hiszek, valaki mindig többet akar.

Nem megcsalás, de én nem örülnék és ah.... nekem nem menne. Alapjáraton nem vagyok féltékeny, de két embert egyszer valami összehozott a közös múlt mindig húzó erő. Én nem tartom a kapcsolatot az exeimmel, a pasimtól is elvárom. Az, hogy közösen járjanak bicajozni, naaa azt nagyon nem.

2016. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!