Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ez exnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ez exnek ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Ti hogy fogadnátok, ha a párotok titokban még tartaná a kapcsolatot az exével? Messengeren becenenet állítottak be egymásnak, és többször is találkozókat szerveztek (biciklizés, levesezés). Állítása szerint nem találkoztak és nem is akart elmenni, csak kedves volt vele.

Nosztalgia stb.

Azonnal szakítanátok? Én így tettem. Mit gondoltok?



2016. márc. 21. 11:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem, hogy miért tartotta titokban és miért nem olvashattad el. Ha tényleg nem történt semmi, akkor nyugodtan elolvashattad volna és ezzel megnyugodtál volna, a bizalom is visszatért volna részben. Ez csak olaj volt a tűzre, hogy az egyébként is megtépázott bizalmadra egy ilyen kijelentést tett. Éppen ezzel a titkolózásával érte el, hogy nem tudsz benne vakon megbízni!

Páromat is zavarják az exeim. Egyikkel az utóbbi időben egész jóban lettünk, el is mondtam neki mindig a dolgokat. Tudniillik, barátok voltunk általánosban, középiskolás korunkban 3 hónapig jártunk, de nekem nem alakult ki szerelem. Mostanában néha közös buszon utazunk Pestre (egy faluban lakunk), és párszor leült mellém. Megbeszéltük még azt is, hogy mi nem is vagyunk összeillőek. Meg múltkor írt egy szakmai kérdéssel kapcsolatban facebook-on, azután picit beszélgettünk, hogy ki hogy van. Persze ennek én nem tartottam túl nagy jelentőséget, el is feledkeztem róla mire este a párom hazaért, de még aznap kiderült, mert a gép automatikusan az én facebook-omba lépett be. Vicces, mi? Először meglepődött, majd elolvasta és nem volt belőle vita sem. Nálatok viszont nem erről volt/van szó!

2016. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
61%

Ha mégis téged szeret, majd jelentkezik! Ha így, hogy szabad lett, és összejön az exével, akkor pedig igazad volt!

Szóval ne bánkódj és ne agyalj, hogy jól tetted-e!

2016. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye. Megcsal.

Én hülye voltam...

2016. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
57%
Én is tartom az exemmel a kapcsolatot 2 éve, be csak szexxelünk! ja és én is házas vagyok ,ő is!! ja és mi is kedvesek voltunk egymáshoz úgy hogy már 8 éve elváltunk!! lehet nyugodtan megszólni és lek... ni, de egy biztos nagyon vigyázz, mert ahol tűz volt ott marad parázs is!!
2017. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!