Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnad a nevet a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnad a nevet a ferjed szeretojenek, megkeresned?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok nev es telefonszam alapjan cimet talalni?Erdemes egyaltalan felkeresni?
2018. máj. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem a külső embert hibáztatnám. Szeretője annak lesz, aki nyitott rá, tehát a férjet kell "megtépni", nem a harmadik felet. Egyébként nem tennék semmit, csak kihajítanám a férjem a cuccaival együtt, mehet lakni a szeretőjéhez. Dehogy is alacsonyodnék le addig, hogy odamenjek egy harmadik félhez jelenetet rendezni a gerinctelen férjem miatt.
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Van ket gyerek.Es szerelem.Bar tudom semmi ertelme folytatni igy.
2018. máj. 30. 14:28
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán biztos, hogy a szeretője?
2018. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
:)) Minden le volt irva facebookon ...hanyszor melyik iranyba...
2018. máj. 30. 14:38
 5/71 anonim ***** válasza:
77%
A férjet kell kihajítani, és ne gondold, hogy van szerelem, legfeljebb a te részedről, de ha megcsalt, akkor az ő részéről nincs. Kivéve, ha nyitott kapcsolatban éltek, és megbeszéltétek, hogy a kaland csak kaland és semmi több. Gyerek miatt együtt maradni meg hülyeség, rossz minta a gyereknek.
2018. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
a kerdes az volt hogy ki tudom e deriteni hol lakik a szereto Azert meg szeretnem tole kerdezni az igazsagot
2018. máj. 30. 14:55
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a facebookon láttad a nő profilját is ill. lakhely is esetleg van. Ja, a helyedben én nem vigyorognék a kérdésen, amit kapok (te naívabb vagy, mint a kérdés), csak világosabb képért íródott, hogy valóban segíthessünk.
2018. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Ott nagy is lehetett a szerelem, ha félre dugott.
2018. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
hát... :) de, miért a szeretőt akarod kérdezgetni, kideríteni, hol lakik, ott a bennfentes melletted (a férjed), kérdezd őt.
2018. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
azt mondta nem jart nala nem tudja hol lakik.facebookra senki nem ir ki cimet.nem nevettem ki senkit csak en nem irnek ide ki ilyen kerdest ha nemmlennek biztos benne.
2018. máj. 30. 15:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!