Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnad a nevet a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnad a nevet a ferjed szeretojenek, megkeresned?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok nev es telefonszam alapjan cimet talalni?Erdemes egyaltalan felkeresni?
2018. máj. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Ezt most nem ertem.Rugjam ki a ferjem utana meg fogadjam vissza?
2018. máj. 30. 16:09
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, mivel kiskorú gyerekeitek vannak a közös tulajdonú lakáshasználatot te kapod, magyarul, költözzön szépen el a férjecskéd. Válási papírokat beadod. Ráeszmél ez a szép férj példány, h komolyan gondolod, veled nem tehet meg bármit. És innentől az óra neked ketyeg...
2018. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
konkretan?
2018. máj. 30. 16:20
 34/71 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt mondtam egy jó kapcsolathoz mindkét fél szükséges.Attól,hogy a szerető kikerül a képből,attól,hogy a férjed megbánást tanúsít attól még az okok amik ide vezettek megmaradnak.Ezeket kell átbeszélni és eldönteni akarjátok-e,képesek vagytok-e egymással folytatni és azt milyen feltételekkel,szabályokkal,elvárásokkal.

A helyzetedet pedig sajnálom,nyilván senki nem örülne vele történne ez.

2018. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
De hulyeseg megkeresni a not es irni neki hogy nem fog 23 ev hazassagot tonkretenni?
2018. máj. 30. 16:27
 36/71 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan...:) Kirúgod a férjed, de úgyis visszakuncsorog. Csak megtanul tisztelni téged.

A 23év neki is 23 év, a két gyerek neki is két gyerek, a közös vagyon, amit elveszít neki is közös vagyon. Nem fogja hagyni, h kárba vesszen.

2018. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
De nem.ertem.a logikat.Utana megint felveheti ezzel a novel a kapcsolatot csak jobban vigyaz hogy ne deruljon ki.Ne haragudj de nem ertelek.
2018. máj. 30. 16:34
 38/71 A kérdező kommentje:
meg az se igaz hogy 23 ev es ket gyerek miatt valaki nem valik.rengetegen valnak 3 gyerekkel is
2018. máj. 30. 16:41
 39/71 anonim ***** válasza:

Én meg téged nem értelek...:( Szóval, azt feltételezed, h megint meg fog csalni. Akkor mit akarsz megmenteni? Miért akarsz megalázkodni? Miért akarsz beszélni a nővel? Ha, beszélsz vele leszakad a férjedről? Miért tenné, mert megijed tőled, mert van lelkiismerete? Egy ilyennek? Válófélben van, nem sokára szabadon azt tesz, amit akar.

A férjed mi okból nem folytatná vele a kapcsolatot? Csak jobban oda fog figyelni, h le ne bukjon.

Ezek után szted van választásod?

2018. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
Egy választásod van, ha győztesként/felemelt fejjel akarsz ebből a helyzetből kijönni, még pedig az, amit már előbb javasoltam, amit nem értesz vagy nem akarsz érteni...
2018. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!