Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnad a nevet a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnad a nevet a ferjed szeretojenek, megkeresned?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok nev es telefonszam alapjan cimet talalni?Erdemes egyaltalan felkeresni?
2018. máj. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

Milyen veletlen,nalunk is 23 ev utan tortent,de nalunk a gyerekek nagyok,17,20 evesek voltak.

Itt a szereto buktatta le a ferjem,o irogatott,uzengetett,felhivott,zaklatott ..

Mi szemtol szembe nem talalkoztunk.

O kezdte az egeszet,en eloszor nem ra haragudtam,de okot adott ra.

Kirugtam a ferjem,egy ideig kulon eltunk,valni is akartam.

Aztan mindketten radobbentunk,nem akarjuk elvesziteni a masikat.

Azota mar 31 eves hazasok lettunk.

Nalatok a no meg nem jelentkezett?

A ferjed megbanta,szakitott mar vele?

Egy varosban laktok? Akkor egyszeruen megtudod hol dolgozik vagy valamit rola,es megkeresed.

De ezt en se ajanlom.

Elfajulhatnak a dolgok.

2018. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Fuuu de rosszul gondolkozol kedves kérdező.A 39-esnek igaza van
2018. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Ne ad meg azt az oromot annak a nonek hogy felkeressed. Te a hazzasagodal foglalkoz es beszeljetek a ferjedel. Beszeljetek meg hogy hogyan jutottatok idaig, miken kellene valtoztatni vagy egyaltalan akarja e a ferjed a dolgokat rendbehozzni.? Ezeket kellene tisztazni es nem a masikat felkeresni hogy nem tesz tonkre egy tobb mint husz eves hazassagot, mert pont hogy ezzel az o malmara hajtod a vizet.
2018. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
43%

Én független nő vagyok, a szerelmem nős pasi. 20+ éve házasok, két nagy gyerekkel. Nekem is van egy nagy fiam. Imádjuk egymást, de válni nem válik, egyelőre jó így. De munka után hozzám jár haza, vannak itt cuccai, segít mindenben, számíthatok rá. Többet érek vele, mint mást a férjével. Közös hobbink van, támogatjuk egymást mindenben. Öt éve vagyunk együtt. Nem tartottam soha pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig jönnie kell. Jön önszántából.

Szerinted ha megjelenne a felesége és hepciáskodna, mit tennék? Körberöhögném. Többek közt azért is, hogy hogy volt ilyen hülye, mennyire figyelt a férjére, ha évekig nem tűnt fel neki semmi. Meg azért is, mert egy házassághoz két ember kell.

Te is kérdező hiába akarod a szeretőnek elmagyarázni, hogy te márpedig nem engeded át a férjed. A férjed már rég döntött erről, akkor amikor összejött azzal a másik nővel. Mennyi ideig voltak együtt, és hogy bukott le?

Bár ha csak ilyen irodai, szállodai találkozások voltak, nem tudom mennyire komoly az egész. De lényegtelen...ha szeretne, nem csalt volna meg. Ennyi.

2018. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Miben gondolkodok rosszul?Nem ertem.En nem tudom hogy felkeresi e ujra a not.Nem tudhatom.Ezert irtam

Ha kirugom majd visszafogadom

Akkor miert lesz jobb?Utana ugyanugy felveheti vele a kapcsolatot nem?

2018. máj. 30. 17:33
 46/71 A kérdező kommentje:
44 es .a ferjem.ugy dontott hogy velem.akar elni.nem.kell neki.a szereto.de sutyiban gondolom fog neki kelleni.de valni nem.akar
2018. máj. 30. 17:37
 47/71 anonim ***** válasza:
76%

"En azt tervezem neki irni hogy szalljon le a ferjemrol mert nem hagyom hogy elvegye a ferjem 20 ev utan."


NEM a másik nő veszi el a férjedert, HANEM a férjed csalt meg téged, HATALMAS különbség!!



HA a férjed őszintén szeretne téged, esélye nem lenne senkinek, DE NEM SZERET TÉGED.


és ez NEM a szerető hibája, hanem csakis KETTŐTÖKÉ, a férjedé és a tiéd.

2018. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
igaz.o nem akar valni azt mondja engem.szeret.mit tegyek?
2018. máj. 30. 18:21
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Ezt a kérdést is te írtad ki, a te férjednek van irodája ággyal... Ott már annyian leírták, hogy válj el, úgysem fog változni, akárhogy esedezik meg ígérget, nem tudom mit vársz, neki ez így baromi kényelmes. De ha te továbbra is szenvedni akarsz, akkor szenvedj, csak akkor ne írjál ki kérdést, ha úgysem fogadod meg a tanácsokat :D.

2018. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nem akar válni mert valószínűleg szarul járna!Hazudott,megcsalt! A kapcsolatotok romokban marad nagy valószínűséggel akkor is ha együtt maradtok.

A bizalom elveszett.Örök tüske marad minden bizonnyal.

Egy esélyetek van,a nagybetűs őszinteség egymással!

Meg lehet próbálni az együtt maradást de nem lesz egyszerű menet.Kérdés megéri-e? Ezt csak ti tudjátok eldönteni!

2018. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!