Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnad a nevet a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnad a nevet a ferjed szeretojenek, megkeresned?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok nev es telefonszam alapjan cimet talalni?Erdemes egyaltalan felkeresni?
2018. máj. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom hany eves vagy de hogy itt igy hiszteriazol ahelyet hogy eret nokent kezelned a szituaciot az is eleg durva.

En elhiszem hogy nagyon nehez a helyzeted es osszedolt a vilagod de az hogy a ferjed a gyerekek miatt nem akar valni szerinted mire vezett az egesz?

Velemenyem szerintem ha tenyleg csak a gyerekek szamitanak neki es csak o miattuk nem akar valni akkor ez mar egy menthetetlen helyzet mert te mar egyaltalan nem erdekled es a hazzasagotok sem szamit neki.

2018. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

"utolso oszinten??vissza akarom kapni a ferjemet mert szeretem!!"


Akkor mi a kérdés?Maradjál vele, és nyeljél csendben.

Amúgy mit szeretsz ennyire rajta?A más nő(k) pinájától váladékos farkát?Van gusztusod kérdező...de semmi büszkeség, méltóság, tartás, önbecsülés nincs benned.Egy gyenge, gyáva ember vagy, aki fél egy önálló jövőtől.

Nekem nem kéne egy ilyen pasi, aki másokat kínálgat a farkával mellettem, még akkor sem, ha 8 gyereket szültem volna tőle.De egy ilyen megalázkodó nőnek, mint te is, ez simán belefér az egész életére.Szóval ne rinyálj, hanem tűrd el neki, ha ennyire nem vagy képes nélküle létezni.Ő nem változtat magán, nincs miért, hiszen te kinyalod a se..ggét minden egyes nő után, csak maradjon melletted.

2018. máj. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
Lehet hogy en nem irtam le az egeszet eleg erthetoen.Sot biztos.En azt GONDOLOM hogy a ferjem azert nem akar valni mert fel a gyerekek nelkul elni.Termeszetesen a ferjem nem ezt mondja!!O azt mondja engem szeret a novel a szex kellett csak , szakit vele, es csak en kellek!Hat ez egyertelmu!Mit mast hazudna?A kerdes hogy hiszek e neki es stikliben csinalja e tovabb.Na ezert nem tudom masok miert bocsatanak meg egy megcsalast.Honnan veszik hogy nem folytatja stikliben?Hat elotte is hazudott??
2018. máj. 31. 08:03
 64/71 anonim ***** válasza:

Huu de bonyolultak a kommentek...

Te már eldöntötted, hogy nem válsz el, éltek tovább vidáman, ő állítólag megszakít minden kapcsolatot a szeretővel..Na de szerinted nem fog újra és újra megcsalni? Tudsz majd benne bízni? Ha azt mondja túlórázik késő estig, nem fogsz otthon aggódni, hogy nem-e szállodába van?

Ezek után nulla a bizalom, és tönkrevágja az egész életed. Engedd el...a gyerekek fel tudnak nőni "nélküle" is. Max. közös gyermekfelügyelet és akkor nem csak kéthetente találkoznak.

Kérdésedre válaszolva: lehet megkeresném, de abban nem lenne sok köszönet.

2018. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%

Hosszu ut al elotettek ha tenyleg megakarjatok menteni a hazassagotokat de nem lehetetlen.

Ne csak azok a kerdesek forogjanak a fejedben, hogy mi van ha ezt es ezt folytatja tovabb a ferjed vagy majd megint felrelep esetleg massal is. Azok is tedd fel magadba hogy valosan te is kepes vagy megbocsajtani neki, bizalmadat ujra meg tudod adni es hasonlok, mert ha nem akkor sajnos targytalan a dolog es csak kinlodtok egy par evig. A gyerekeknek is rossz lesz, mert ha nem is tudnak a dolgaitokrol erezni fogjak a sok fajdalmat es duhot bennetek.

A megcsalasert mindenki felelos, az is akit megcsaltak. Kommunikacio nagyon fontos. Ulj le a ferjedel es hosszasan beszelgesetek, egyezetek meg abban hogy barmit elmondhat neked meg akkor is ha fajdalmat okoz neked azzal, de beszeljetek nyiltan. Miert ment felre? Mik voltak a kivalto okok? Miben kellene valtoztasatok hogy ujra boldogok legyetek es mukodjon a hazassagotok?

Hallgasatok meg egymast, mert ebben a helyzetben mindenki szenved valamilyen szinten.

A szeretot pedig ne keresd fel, hagyd a francba o nem szamit.

2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso!Ha leulok a ferjemmel beszelgetni elmondja mi a baj es valtozatunk.Ok.Elunk boldogan.Honnan tudhatom hogy titokban nem folytatja e a szeretovel?Hogy eljek ebben a bizonytalansagban?Ezert irom aki szerintem megbocsat az tudja hogy ez a hata mogott barmikor ujra megtortenhet es meg is fog tortenni.Az hogy a hazassag megmentheto az akkor igaz ha valaki ebben a tudatban hogy megcsaljak tovabb tud elni.
2018. máj. 31. 09:35
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Nincs honnan tud hogy nem csal-e meg ujra. Vagy megbizol benne vagy nem. Vagy egyutt maradtok vagy elvaltok. Mert ugy egyutt maradni valakivel hogy folyamatosan gyanakvoan allsz hozza amikor nincs otthon azzal csak teljesen elmergesited a helyzetet es ha addig huseges is volt veled, bele fog faradni a bizonyitgatasba es el fog hagyni a ferjed.
2018. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
62%

Nincs rá garancia, hogy nem teszi meg újra.Ez nem műszaki cikk, amire a gyártó x idő jótállást vállal.Ezt már magadtól is illene tudnod.

Ha Ennyire kételkedsz benne (minden okod megvan rá), akkor hagyd el a francba.Nem kell ezen Ennyit görcsölni.A szerető megkeresése meg egy megalázó téma rád nézve.A férjed Úgyis megdugja, ha akarja.Nem fog tőled engedélyt kérni.A szerető is dugni fog vele, ha ahhoz lesz kedve.A te balhézásod ezen nem változtatna semmit.

Törődj bele, hogy hozzámentél egy olyan emberhez, aki képtelen a farkát a nadrágjában tartani hosszútávon, és akinek a hűség fogalma ismeretlen, nem betartható.Fogd fel azt is, hogy ő így "szeret" téged és nem úgy, mint te.Vagy mellette maradsz ezen tények ismeretében, vagy elválsz.Őt nem tudod monogám természetűvé tenni, ha egyszer nem az a típus.Megváltozni csak akkor tudna, ha ő maga akarja, de nagy valószínűséggel hosszú ideig ez sem menne neki, mert kellenek neki az idegen puncik.Ezen sem a házasság, sem a gyerekek megléte nem fog változtatni.

Benézted a párválasztásodat elég alaposan.Tehát vagy válsz, vagy tűrsz.De a gyakorin való kérdezgetésed sem fog azon változtatni, hogy kedves férjed szeret félrekefélni, akkor is, ha nem tetszik neked ez.

És elég baj, hogy felnőtt ember, családanya létedre ezeket magadtól nem voltál képes végiggondolni.A te fejedben van a legnagyobb probléma kérdező.Nincs sok eszed.

2018. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném, senki sem kényszerít arra, hogy hallgasd a hazug védekezéseit, magyarázkodásait, valamint arra, hogy vele maradj ezek után.Minden a te döntésed, senkit sem okolhatsz érte, még a férjedet sem.Normális nő már régen megoldotta volna ezt a helyzetet, gyakori nélkül, legalábbis az, akinek van esze.Neked nincs, ezért is nyűglődsz itt Ennyit.Egy határozatlan, kevés ésszel rendelkező embernek itt válaszolhat millió ember, de úgysem fogja tudni felfogni, mert ugye van amivel nem rendelkezik ehhez elég mennyiséggel.És az, az ész.
2018. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Bence_ ***** válasza:

Ez akkor tud működni ha te jól érzed magad a kapcsolatban.

Soka azért borulnak ki mert kiderül,hogy a másik nem szívott úgy a szar kapcsolatban és néha jól érezte magát a másik.

Persze a férjednek többet a családja mint egy dugás de ezt meddig fogja bírni?

Valami oka csak volt,hogy keresett egy szexpartnert.

Úgy tudsz a másikkal élni,hogy odafigyelsz magadra. Én éreztem,hogy van valami. Gondolom te is. Azóta én magamba bízom. Bízz te is. Hidd el lesz mit feldolgozni és a munka nagy része magadra megy el. Beszéljétek, szedd össze magad!

2018. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!