Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnad a nevet a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnad a nevet a ferjed szeretojenek, megkeresned?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok nev es telefonszam alapjan cimet talalni?Erdemes egyaltalan felkeresni?
2018. máj. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek alap jelleme nem változik, főleg nem mások miatt. Ha a férjed flörtölgető típus, akkor flörtölgetni fog, ha hűtlen típus, akkor nem lesz egy botlás miatt hűséges, max. jobban fogja titkolni a kerülőútjait.


Kérdés, hogy te ilyen dolgokat tudsz-e tolerálni, adott esetben nyitott házasságra vevő vagy-e, vagy nem elfogadhatók számodra, akkor viszont nem jó döntés együtt maradni, tönkreteszitek egymást. Mindenkinél máshol van a határ, mit fogad el, és mit visel el. Van, akit már az is zavar, ha a párja sok ellenkező neművel dolgozik egy munkahelyen, más pedig orgiákba is belemegy.


Neked kell tudnod, hogy te milyen vagy, nálad hol a határ, és aszerint dönteni, hogyan tovább. De megváltozni a férjed nem fog, ha ilyen, mindig találni fog valakit, te meg csak olajat öntesz a tűzre azzal, hogy korlátozni akarod. Megalázó lesz számodra a dolog, aztán ha nem most váltok, majd később, és minél problémásabb életszakaszban éri ez a gyerekeket, annál rosszabb (a kamaszkor pl. kifejezetten kritikus ebből a szempontból, jobb, mikor még kicsik).

2018. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
60%
Nem keresném meg,mert akkor a férjem is megkeresné az én szeretőmet,nem akarom hogy bántsa szegényt :D
2018. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a nő lakására nem mehettek, mert ő is foglalt.
2018. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
a no valofelben van allitolag meg.ezert nem mehettek oda.de nekem teljesen mindegy foglalt e a szereto vagy sem.
2018. máj. 30. 15:47
 25/71 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg.A cimet nem tudom kideriteni.
2018. máj. 30. 15:53
 26/71 anonim ***** válasza:

Hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak: a szerető egy felet sem érdekelne, ki, mi, hogy néz ki stb. és hamarabb adnám be a válási papírokat, mint ahogy a férjem egyet pislant. Onnantól se őt nem ismerem, se a rib.ncát. Férgekkel nem kommunikálok.


Nagyon sajnálom, hogy így jártál...de, sztem te túl jó vagy ehhez a férfihoz, és a továbbiakban, ha megbocsájtasz még jobban ki fogja használni a jóságod.

2018. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:

Attól még nem javul meg a házasságotok mert te erőnek erejével is azt akarod.

Megkeresni szerintem felesleges,telefonszáma ott van ha nagyon beszélni akarsz vele.

2018. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.Rendes toled hogy ezt irod.Koszonom.Ket kamaszgyerek van aki imadja az apjat.Es meg en is szeretem :( Hulyesegnek tartod ha megirom a nonek hogy nem hagyom hogy 23 ev utan elvegye a ferjem?Most adjam at neki talcan a ferjemet en meg eljek maganyosan ket gyerekkel?Ez meg rohog a markaba hogy vitte a ferjem?
2018. máj. 30. 16:01
 29/71 A kérdező kommentje:
Telefont nem vesz fel.Direkt gondolom.
2018. máj. 30. 16:01
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
De, meddig viszi könyörgöm? Ha már szabad(ok), már eltűnik a varázslat, az újdonság, a titok. Ha kapcsolatban maradnak jönnek a hétköznapok. Mint, kivert megbánó kutya úgy fog vissza kuncsorogni hozzád a férjed. De, most keménynek kell lenned! Hagy szívjanak (de főleg a férjed) ők is! Csak most már nem a boldogságból... undorító gerinctelen seg.ek.
2018. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!