Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két tűz közé kerültem: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz közé kerültem: a gyerekem nem jön ki az új párommal?

Figyelt kérdés

A lányom 12 éves, férjem meghalt mikor ő 4 volt. Azóta senkim nem volt. Fél éve lett végre egy kapcsolatom, 2 hónappal a megismerkedéstől számítva hozzánk költözött



Az elmúlt 4 hónap pokol volt, a lányom rühelli a páromat, amire racionmális okot nem találok.


Annyit esetleg, hogy párom erélyesebb valaki, és a kezdetektől szóvá teszi, ha rendetlenséget hagy a lányom maga után, vagy ha túl sokat lóg rajtam.


Ez utóbbi nagyon látványosan így van, mióta együtt élünk hármasban, a lányom triplán keresi az alkalmakat, amikor csak vele foglalkozok, a párom emiatt kirekesztve érezheti magát.


Ha ezt mondom a lányomnak, akkor meg rázza a zokogás és tisztára depressziós.


A jegyei is romlottak és a kapcsoltunk is.


Úgy érzem, ez nem mehet tovább. A lányom az első, de nem tudom a párommal hogy közöljem hogy én ebbe belefáradtam és inkább szakítsunk?



2019. júl. 29. 20:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

"Senkit nem költöztetünk oda 2 hónap után!!!

Kénytelen leszel vele szakítani." - dehogy kénytelen... a konfliktusokat megoldani kell, nem kimenekülni belőlük...

2019. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
83%

Mindig a gyerek az első ilyen esetekben. Az pedig nem megoldás, ha csak te próbálsz tenni a dologért; ösztönözd a párodat hogy tegyen erőfeszítést a kapcsolatukért.


Egy a lányod számára idegent hoztál a házba, arra a helyre, ahol biztonságban érzi magát, és ahol önmaga lehet, plusz ezzel a harmadik féllel felborult a kettőtök dinamikája, ami egy gyerek szemében igenis racionális indok lehet arra, hogy rosszul érezze magát. (Plane hogy a párod azt hiszi, hogy amint betette a lábát a házba, ugyanolyan jogú szülő, mint te, és ugyanakkora hatalma van. Elméletileg ez persze igaz lehet, de egy gyerek szemében egyáltalán nem. Ehhez először bizalom kell, de a parod ezt még nem szerezte meg, és úgy próbál szigorú szülősködni.)


Felresoporheted a lányod aggodalmait, mint ahogy azt itt javasolták is, de ezzel csak rosszabb lesz minden,es még te is elveszited a bizalmát.

Nem vagyok gyerekpszichologus, de szerintem segítene ha a párod egy kicsit visszavenne az erélyességből, hagyná, hogy te szólj rá a saját lanyodra a saját házadban, ha pl kupit csinál, és inkább abban merülne ki az újonnan ráruházott szulosege, hogy kommunikálni próbál a lánnyal, és a körülményekhez képest minőségi időt vele tölteni.

2019. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
36%
Ha a lányod az első, akkor miért hoztál 2 hónap (teatyaúristen) ismeretség után kant a házhoz? Felnőtt nő vagy elméletileg, ráadásul anya, és ennyi józan ész sincs benned. Ezt te szúrtad el, te is hozd rendbe! Minél hamarabb...
2019. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
42%
Sztem ha 2 hónap ismeretség es odaköltözés után mã irányítja a lányod és nem fogja fel h te úgymond elkötelezett vagy már, akkor itt a hiba a partneredben van.
2019. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
34%

Én a helyedben 18 éves koráig fognám és elszarnám minden kapcsolatát. :D

33/f

2019. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

x16 mond valamit, nem kellene az apát játszani az embernek.

Beszélgess el vele, vegyen vissza, aztán lehet egy 3mas beszélgetés is.

Túl hirtelen változás ez egy 12 évesnek, persze ellenkezik, főleg, hogy utasítgatja a pali.

A barátja próbáljon lenni, ne az apja.

Lehetett volna annyi esze, hogy eleinte megpróbál a lányoddal összehaverkodni, ha jóban lennének, később sokkal jobban elfogadná a véleményét.

Ku r v a xar helyzet, nem irigyellek.

2019. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
ja #15 elnézést
2019. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
29%
A Kérdezővel van gond... Eleve hagyta/belement egy 2 hónapos ismeretség utáni összeköltözésbe, aztán túlképpen hagyja, h a pasi basáskodjon... Ha jót akarsz magadnak és a lányodnak, akkor ezt a férfit tüntesd el az életedből...
2019. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
25%

El kell döntened, hogy mi a fontosabb. A lányod vagy a 2 hónapos kapcsolatod?

Én mondjuk nem hagynám, hogy az új pasim dirigáljon a gyerekemnek... Hol vannak az anyai érzéseid?

Pont a legsérülékenyebb korszakban van.

2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
59%

#14(#19)"Ha a lányod az első, akkor miért hoztál 2 hónap (teatyaúristen) ismeretség után kant a házhoz?" - tudod, a Kérdező nincs igazán abban a helyzetben, hogy válogasson a férfiak között, hála többek közt a magadfajta söpredéknek, aki veszi a bátorságot, hogy per "lekanozzon" egy férfit, aki felvállal egy kapcsolatot egy gyerekes nővel - még ha nem is tökéletesen csinálja elsőre...

Te mit szólnál, ha per "szuka"-ként emlegetnének?

Szállj már kicsit magadba...

2019. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!