Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy így megalázott a pénz miatt? Ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

Csak annyit jegyeztem meg néha, hogy más párok járnak nyaralni, közös élményeket gyűjteni, élni is néha egy kicsit nem csak gyűjtögetni. Erre megkaptam, hogy "hát nézd szívem, ha nyaralást meg közös élményeket akarsz akkor neked is le kéne tenni valamit az asztalra".

Annyit tudni kell, hogy én ápoló vagyok, ő mérnök. Valóban sokkal jobban keres mint én, de minden pénzét félreteszi, mert ő éppen most lakásra meg autóra gyűjt, mert éppen "egzisztenciát épít" ahogy mondani szokta. Rám nem költ egy fillért sem. Viszont amikor előjövök az elvárásaimmal, hogy én is nőből vagyok, én és a kapcsolatunk miért nem ér neki semmit, akkor megkapom, hogy "én nem tettem le semmit az asztalra, csak elvégeztél egy ápoló szakot és eljársz dolgozni a nevetséges közalkalmazotti fizetésedért, de azon kívül semmit nem csinálsz, hogy jobb legyen". És hogy ennek megfelelően ne is várjak el semmit, ha akarok valamit akkor keressem meg magamnak.

Ez normális férfi hozzáállás a barátnőjéhez egy 1 éves párkapcsolatban? Valóban nem érdemlek semmit?


2019. aug. 9. 11:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
54%

haaat ez nehez. a pasi egy bunko phasz ez teny. de sajna az is teny, hogy ha 140et keresel, akkor nem annyira illendo elvarni hogy elvigyen hawaiira. de pl ki lehet berelni egy lakokocsit es lemenni a horvát tengerpartra, vagy belfoldon utazni, turazni, pl most a hosszuhetvegen es az akkor is megvan max egy 100asbol, ha koltotok. en meg diak vagyok de tobbszor utaztunk igy hosszu hetvegen a baratommal, szalassal, 1 etteremmel kb 30-40bol mindig kijottem, ugye feleztunk.


szoval vannak megoldasok, ami neked is beleferne, ha mondjuk havi 1 tizest felreteszel. persze nem lehet vele villogni az instan annyira mint a bahamakkal...


szoval en ezt tennem, de egy masik pasival, mert ez egy embereket penzben mero bunko (es akk ne beszeljunk arrol, hogy ha pl szulnel neki es gyesre mennel, kuss lenne a neved, mert o eltart.)


de a te hozzaallasod sem teljesen oke.

2019. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
30%

Vizsgáljuk ezt meg kicsit messzebbről, ha nem teremti meg valaki a vágyai teljesülésének feltételeit, akkor hogyan várhatja el hogy majd mások teljesítsék az ő vágyait?!


Most biztos le leszek pontozva...

2019. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
86%

Ez nemhogy egy 1 éves párkapcsolatban, egy hosszabb kapcsolatban sem normális. És ez csak rosszabb lesz! Akármennyire is fáj, keress magadnak egy olyan pasit aki rád is odafigyel, aki rád is költ és aki a Te jövedelmedet is megbecsüli (álljon akármilyen arányban is az övével)

Ez a pasi egy önző, pökhendi, beképzelt alak, aki nem társként gondol rád. Dobd ki!!!!!!!!

2019. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem a pénzről szól és az egzisztencia teremtésről. Itt az a lényeg, hogy a barátod egy nagyképű magát felsőbbrendűnek gondoló szar alak, aki semmilyen tiszteletet nem mutat az irányodba azon kívül, hogy elhanyagol és arra nem méltat, hogy közös programokat csináljon veled. Szabadulj meg tőle minél előbb..
2019. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
60%

A férfi keres jobban ez a normális ember.

Férfiként írom ezt.


Akkor a mérnökúr szerezzen a párjànak jobb àllàst.

Szànalmas nem baj remèlem megcsalja majd egy olyannal aki a tenyerén hordozza.


A csaj helyébe megmondanám dugjon a pènzèvel,ölelje át,bújjon oda sőt majd menjen vele mindenhova.

Kb. 3 hónapig fájna a fejem.

2019. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%

Néhányan védik a pasit.

Na most ha én sokat keresek, és zavarna, ha a párom keveset keresne, akkor nem jövök össze olyannal, aki keveset keres. Mindblown.

(Gondolom a kérdező nem az elmúlt egy évben változott varázsütésre ápolónővé.)

Ennek mi értelme, hogy összejövök vele, majd UTÁNA húzom a szám, hogy csóró hozzám? :D

2019. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
27%

Az nem kérdés, hogy bunkó volt, ahogy mondta. De az sem kérdés, hogy nem kisebb bunkóság elvárni (főleg egy friss kapcsolatban), hogy a jobban kereső férfi vigyen el nyaralni, mert te nem tudod kifizetni. És mivel indoklod? Azzal, hogy nő vagy és vágysz rá. Remek érv.


A közös élmények pedig szükségesek egy kapcsolatban, de mindkettőtöknek változtatni kellene.

2019. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem normális. Lehet azon vitatkozni, hogy a tartalmában mennyi igazság van, de azért ez az előadásmód akkor sem elfogadható. Attól, hogy valaki nem keres annyit mint a másik, még nem kell egy darab sz@rnak nézni. Én a kérdezőnél jelenleg picit rosszabb helyzetben vagyok. Egy éve otthagytam a jól fizető munkámat Magyarországon, hogy a vőlegényem után költözhessek külföldre. Ő eleve ott élt, tehát nem kivándorolt magyarról van szó. Itt viszont egyelőre csak egy hat hónapos szakmai gyakorlatot sikerült szereznem. Ami nemcsak hogy nem fizet jól, de hat hónap. Most fog lejárni. A vőlegényem soha nem tette szóvá hogy mennyit keresek. Igaz, nem traktálttam azzal hogy ide menjünk oda menjünk, de ha szerettem volna valamit, megkaptam. Egy párkapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy támogatjuk a másikat, mindenben. Akkor is, ha éppen az a másik nem áll úgy anyagilag. Ez csak a saját véleményem. Lehet lepontozni. Szép napot mindenkinek.
2019. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
71%

Eléggé férfiatlan pasid van, éppen ideje lecserélni, olyan lekezelő veled, hogy az felháborító. Ha nem becsüli a munkádat, meg azt hogy saját fizetésed van, netán elvárja hogy úgymond közösen dobjátok össze mondjuk egy karib térségi egy hetes kiruccanás összegét, hát ne haragudj, de ilyen alapon haversági szinten szokás így pénzezni, de ugye ti egy párt alkottok. Ő viszont ezt nagyon lehatárolja.

Ez nem normális párkapcsolat.

2019. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem úgy gondol rátok (még?), mint "mi", hanem mint te és én, akik épp együtt vannak, aztán majd ki tudja.... Te viszont ehhez képest előreszaladtál. Jó lenne egyeztetnetek. Ez a közös kassza dolog teljesen oké (szerintem), de inkább házasság vagy élettársi kapcsolat bejegyzése vagy gyerek...kinek milyen fordulóponton szokott meglépésre kerülni. Addig elég faramuci egy ilyen átmeneti helyzet, ahol mindenki csak tapogatózik és feltételez a másikról. Inkább beszéljétek meg, hogy téged el tud-e fogadni ápolónőként, vagy csak akkor tekint egyenrangúnak, ha magasabb pénzügyi babérokra törsz majd. Lehet, hogy választanod kell a párod és a hivatásod között, bár kérdés, ha nagyon különböző az értékrendetek, akkor megéri-e.
2019. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!