Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy így megalázott a pénz miatt? Ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

Csak annyit jegyeztem meg néha, hogy más párok járnak nyaralni, közös élményeket gyűjteni, élni is néha egy kicsit nem csak gyűjtögetni. Erre megkaptam, hogy "hát nézd szívem, ha nyaralást meg közös élményeket akarsz akkor neked is le kéne tenni valamit az asztalra".

Annyit tudni kell, hogy én ápoló vagyok, ő mérnök. Valóban sokkal jobban keres mint én, de minden pénzét félreteszi, mert ő éppen most lakásra meg autóra gyűjt, mert éppen "egzisztenciát épít" ahogy mondani szokta. Rám nem költ egy fillért sem. Viszont amikor előjövök az elvárásaimmal, hogy én is nőből vagyok, én és a kapcsolatunk miért nem ér neki semmit, akkor megkapom, hogy "én nem tettem le semmit az asztalra, csak elvégeztél egy ápoló szakot és eljársz dolgozni a nevetséges közalkalmazotti fizetésedért, de azon kívül semmit nem csinálsz, hogy jobb legyen". És hogy ennek megfelelően ne is várjak el semmit, ha akarok valamit akkor keressem meg magamnak.

Ez normális férfi hozzáállás a barátnőjéhez egy 1 éves párkapcsolatban? Valóban nem érdemlek semmit?


2019. aug. 9. 11:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
20%

Én abszolút a közös kassza híve vagyok egy komoly kapcsolatban, de azért álljunk már meg egy pillanatra. A kérdezőék még csak egy éve járnak. Ha szeretek valakit nem sajnálom rá a pénzt, de pl ha a gyerekem elkezdené nekem előadni, hogy neki ez meg az jár, hát biztos nem tenné zsebre amit kapna. Itt most nyilván nem szülő-gyerek kapcsolatról van szó, de a helyzet kb ugyan az, az egyik fél anyagi függésben van a másikkal. Csak ez a helyzet rosszabb, mert a gyerekemről kötelességem gondoskodni, egy felnőtt embernek meg illene magáról.

És nem, nem tartom normálisnak, ahogy a pasi kifejezte magát, de az se normális ahogy a kérdező követelőzik.

2019. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
30%
más kasztba tartoztok.. dönts..
2019. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
89%

Más az értékrendetek, ennyi. Nem vagyok biztos abban, hogy egymás mellett fogtok megöregedni!!!!

Ha a saját egzisztenciáját építgeti úgy hogy nem veled képzeli el a jövőt és nem egyeztet veled, akkor minek vagy még együtt?

43F

2019. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
6%

Na, várjunk!

Ha el kéne dönteni, hogy kocsi, laksá legyen vagy utazás akkor mit választanál?


Ha a kocsit, lakást, akkor sajna türnöd kell egy picit, az senkinek nem jön magától.

2019. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy kalap fos, és egyáltalán nem normális. Én elsőéves egyetemista voltam, amikor járni kezdtünk, párom (azóta már férjem) szintén mérnök. Alap volt neki, hogy mindent ő fizetett, nyaralás, külföld, programok itthon, rezsi, lakbér, soroljam? (Valószínű összefügghet azzal, hogy mennyire tart az élete szerelmének a pasi.)
2019. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ne viccelj már. Dobd ki a francba. Biztos találnál olyat, aki nagyvonalú, a kedvedet keresi, és egyenrangú partnernek tekint (és imád).
2019. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
5%

"Ez egy kalap fos, és egyáltalán nem normális. Én elsőéves egyetemista voltam, amikor járni kezdtünk, párom (azóta már férjem) szintén mérnök. Alap volt neki, hogy mindent ő fizetett, nyaralás, külföld, programok itthon, rezsi, lakbér, soroljam? (Valószínű összefügghet azzal, hogy mennyire tart az élete szerelmének a pasi.)"


Azért az is félelmetes, hogy rengeteg nő önként beállítja magát egy életképtelen, hátrányos helyzetű, századrangú valakinek, aki csak alibi munkát/sulit végez és az új apucinak kell mindent előteremteni.

2019. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
31%

37-es nem kell,hanem egy férfi a családfő,mondom nekem lány ismimnek a palija kb. kocsit vett,vitte mindenmerre sőt a hugit is meglepte egy szép nyaralással.


AKkor mi a dolga egy férfinak ha nem egzisztenciát építeni?

Őskorban kihalnátok komolyan.

2019. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
40%

"37-es nem kell,hanem egy férfi a családfő,mondom nekem lány ismimnek a palija kb. kocsit vett,vitte mindenmerre sőt a hugit is meglepte egy szép nyaralással.



AKkor mi a dolga egy férfinak ha nem egzisztenciát építeni?


Őskorban kihalnátok komolyan."


Nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz vagy tényleg választ vársz.

2019. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
12%

Választ.

Olvas utàna evolúciónak is.

2019. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!