Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy így megalázott a pénz miatt? Ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

Csak annyit jegyeztem meg néha, hogy más párok járnak nyaralni, közös élményeket gyűjteni, élni is néha egy kicsit nem csak gyűjtögetni. Erre megkaptam, hogy "hát nézd szívem, ha nyaralást meg közös élményeket akarsz akkor neked is le kéne tenni valamit az asztalra".

Annyit tudni kell, hogy én ápoló vagyok, ő mérnök. Valóban sokkal jobban keres mint én, de minden pénzét félreteszi, mert ő éppen most lakásra meg autóra gyűjt, mert éppen "egzisztenciát épít" ahogy mondani szokta. Rám nem költ egy fillért sem. Viszont amikor előjövök az elvárásaimmal, hogy én is nőből vagyok, én és a kapcsolatunk miért nem ér neki semmit, akkor megkapom, hogy "én nem tettem le semmit az asztalra, csak elvégeztél egy ápoló szakot és eljársz dolgozni a nevetséges közalkalmazotti fizetésedért, de azon kívül semmit nem csinálsz, hogy jobb legyen". És hogy ennek megfelelően ne is várjak el semmit, ha akarok valamit akkor keressem meg magamnak.

Ez normális férfi hozzáállás a barátnőjéhez egy 1 éves párkapcsolatban? Valóban nem érdemlek semmit?


2019. aug. 9. 11:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
16%
Tehát, van egy jól kereső párod és elvárod, hogy ő fizesse az utazást? :D Csillagom, ha a felét leteszed neki az asztalra, esetleg. Persze, majd a két szép szemedért fizet minden. 😂
2019. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
77%
Utálom az ilyen szarrágó pasikat. Ha sajnál rám 1-2 havonta néhány ezret akkor menjen a francba. És érdekes aki tehetősebb az félti a legjobban. Volt szegényebb pasim aki a fizetése felét rám akarta költeni, úgy kellett leállítanom.
2019. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
90%

Az a hangvétel amit megütött veled szembe a párod megalázó.Hagy ott, ő valószínűleg akkor se bírna tisztelni ,ha valamivel jobban kereső állásod volna mint a mostani.


Amúgy lehet fikázni az ápolónőket, de nagyon sokat tesznek a betegekért,piszok szar munkabeosztásba és agyonterhelve.Majd ez minden fikázónak jusson eszébe mikor a nővér oda megy hozzá a kórházi ágyhoz.

2019. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
26%

Csak pár választ olvastam el, és a véleményem szerintem nem lesz népszerű. A stílus amiben elmondta nen szívmelengető viszont igaza van. A mi kapcsolatunkban én többet keresek a páromnál, és én is teszek félre hosszútávú célokra, viszont a párom és a te hozzáállásodban az a különbség, hogy ő otthon is dolgozik pluszba, tanul, minden kis szart szívességet elvállal, hogy fejlődjön. A te párod is csak ennyit vár el, hogy "letegyél az asztalra". Mert eddig a leírtak alapján te csak tengődsz és elvársz dolgokat.


Illetve fordítsuk meg. Te szoktál neki venni dolgokat? Nem millákat költeni, hanem kis apróságokat aminek örülne? Mert az se szép ha folyton ő ad.

Ha pedig közös élményt akarsz akkor dobjatok össze egy sátorra és álljatok neki kirándulni. Az tényleg nem drága dolog

2019. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
6%

13:40

"Néhányan védik a pasit.

Na most ha én sokat keresek, és zavarna, ha a párom keveset keresne, akkor nem jövök össze olyannal,

aki keveset keres."


Nem arról van szó, hogy zavarja, hogy keveset keres.

Nem megy el a nő nélkül nyaralni.

Egzisztenciára gyűjt.

A nő a férfi nélkül sem menne Toscánába.

Mollier Fösvényében majd minden nézőnek, a fösvény volt a negatív szereplő.

Ő szorgos munkával gyűjtögetett öreg napjaira. A fiatalok vágyai között a munka nem szerepelt.

Harpagon pénzét akarták elszórni.

Az, hogy elszedjék.


Az utolsó két barátnőmmel azért szakítottam, mert csórók voltak.

Olyan nőt találni, aki bármit fizet a közös programokból "Mission impossible"

2019. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy dolog szúrt szemet es meg senki sem írta.Mindenki azt írja hogy mit gondolsz majd elvisz nyaralni????Most vagy en olvastam félre vagy hulye vagyok de a kerdezo nem azt irta hogy nem viszi el nyaralni a párja,es áll mindent,hanem hogy egyáltalán nem akar menni mert annyira zsugli.Nekem úgy jött le hogy a kérdező adott/állta volna az ő részét csak a hapsi annyira takarekoskodik hogy ő azért nem megy megy sajnálja magára/magukra a pénzt.Ezért nincs randi sem,se kirándulás semmi.Sajnos tanácsot nemtudok adni,mert ezt tényleg nem lesz jobb csak rosszabb.Szerintem az ilyen nem férfi/és nem valo neki a kapcsolat.
2019. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
37%

De mièrt kellene a nő fizessen bele?


Keveset keress,de akkor szerezzen neki egy jobb állást.


Amùgy sok tehetős tenyerèn hordozza párját,kocsit is vesz neki sőt viszi minden merre,mivel párja.


Érdekes egyik csaj ismimnek még a hugát is elvitte közös nyaralásra ballagási ajándékkènt.

2019. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
29%
Miért, nem tud magának munkát találni?... Komolyan, ennyire életképtelenek a nők manapság? Én is nőből vagyok, de ezen leesik az állam.
2019. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy azt honnan veszitek hogy a kérdező csak tengődik? Eljár dolgozni. Igaz, nem a legjobb a fizetése. De ha nem lennének ápolónők a kórházban, akkor óriási bajban lennénk. Szerintem ezt inkább tisztelni kellene és nem lenézni.
2019. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem például az a gáz, ha valaki nem képes kimászni a saját valagából és körülnézni. Szerintem már egy általános iskolás gyerek is tudja, hogy általában nem az ápolók alkotják a felső tízezret. Ez egy olyan szakma, ami rohadt sok tanulást, munkát, türelmet, precizitást, odafigyelést stb. igényel, de a dolgozók nincsenek megbecsülve sem szakmailag, sem társadalmilag. Mindenki nagyon tudja szidni őket, meg hülyék, meg bénák, meg bunkók meg nem csinálnak semmit, miért nem tanultak mást, miért nem vállalnak több munkát, miért nem megy el máshova dolgozni, de ha éppen kórházba kerülnek és egy ápoló segítségére szorulnak, akkor érdekes módon már nem mondogatják, hogy mi a francnak van ott és miért nem vállal valami jobban fizető munkát. Ha valakinek ez egy hivatás, ezt szereti csinálni, akkor ezt fogja csinálni és eltűri, hogy nem nézik semmibe. Ha pedig elmegy, akkor lehet pocskondiázni, hogy többek között miatta omlik a rendszer és blablabla... Ugyanez van más egészségügyi dolgozóknál is vagy a tanárok esetében is. Úgyhogy szerintem ennek tudatában a legnagyobb barom, aki a kérdező párjához hasonló megnyilvánulást tesz. A másik dolog az, hogy szerintem egy értelmes felnőtt ember nem beszél így a párjával, akit elvileg szeret. Ha pedig tényleg zavarja, hogy a párja az állítása szerint nem tesz le semmit az asztalra, akkor tessék arrébb állni és keresni mást, aki igen. Ennyi. Valamint én arra sem emlékszem, hogy a kérdező említette volna, hogy drága tengerentúli nyaralásra vágyna a párja pénzéből, hanem annyit írt, hogy szeretne elmenni nyaralni és közös élményeket szerezni, hogy közösen vagy általa, erről szó sem esett. Ez egy kapcsolatban szerintem tök alap. Ha a párjának az a boldog kapcsolat, hogy ül a pénzén és közben mormog, hogy miért nem keres többet a párja, akkor szíve rajta...de szerintem a kérdező részéről teljesen jogos felvetés, hogy valamit jó lenne esetleg együtt is csinálni és ebben az esetben szerintem nem kell garasoskodni. Nekem legalábbis nagyon rosszul esne, ha a párom egy rohadt forintot is sajnálna tőlem, mert ő most egzisztenciát épít magának.
2019. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!