Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma, ha elvárnám otthon, hogy a férjem segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés

Tegnap megint összevesztünk, mert miután nyakig voltam a házimunkában, megkérdeztem a férjem, aki a kanapén feküdt egy sörrel a kezében, hogy esetleg nem akarna e kiteregetni. Rámmeredt, majd közölte, eddig sem csinálta, ne gondoljam, hogy majd most nekiáll teregetni. Meg miért várom el, hogy minden házimunkát neki kelljen csinálnia. Mondtam neki, nem mindent, de segítsen. Én sem vagyok fiatalabb, én is dolgozok rendesen, teljes műszakban és elfáradok. Itt röhögött egyet, majd közölte,ő nem csinálja.

Elmondtam, hogy eltelt a nyár, sehol nem voltunk kettesben. Mert a gyerek mamázni volt. Mondtam neki, hogy menjünk el moziba. Erre gúnyosan közli, hogy ne gondoljam, hogy ő majd vezet 80 kilométer egy szaros film miatt. De nem mentünk le a szabad strandra sem a városban, ami ingyen lett volna. Se egy séta, se egy bringázás, semmi az ég világon. Erre jött a támadás, hogy mert én nem mondtam, hogy menjünk. Pedig mondtam, de folyton dolgozik, meg fáradt.


2019. aug. 12. 09:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
Hasonloèrt ment a balhé nálunk is tegnap.Este meg már nyulkalt volna..megmondtam full szépen hogy mit gondol magarol..nem is szólt hozzám utána.Mèg rendesen megvan sertodve.De az en erzeseim mellekesek.Utálom az egész életem.
2019. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

#11

Nem az életeddel van a baj, hanem azzal, hogy egy gyökérrel vagy együtt. Ahogy a kérdező is.

2019. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem megy szép szóval, akkor ne csinálj meg neki semmit.


Mosd ki a saját ruháidat, teregesd ki, főzz egy személyre.


Ő pedig oldja meg magának.

2019. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
58%

Ismerős nőktől hallom mindig ezeket a sirámokat.


- az egyik leakasztotta a környék bikáját, büszke volt, hogy a pasi aki minden nőt megkapott mellette állapodott meg. Aztán 2 év kihagyás után kiderült, hogy dehogy állapodott, még a fél város hiányzik a bakancs listáról.


- a másik férje soha egy perc házimunkát nem végzett, már a randik alatt hangoztatta, hogy ő férfi, nem erre van, akkoriban a lány még mosolygott a közös sörözéseken a nagy dumás srác szövegén. Most sír, hogy tényleg azt teszi a férfi amit mindig hangoztatott.


- van aki hozzáment a gyúrós hülyéhez, most meg panaszolja, hogy nincs miről beszélni, a srác egy könyvet, színdarabot nem élvez, a fingós-baszós humor kivételével, milyen magányos.



Érdekes módon a végén persze mindenki hibás, a férfiak (mind egy szálig), az élet, a szerencse, csak ők nem, mintha nem is ők választottak volna.



Pedig lett volna normális pasi bőven, nem valami visszahúzódó Quasimodo volt a többi srác sem, még akkor sem, ha nem ők voktak a legszorosabb, legdumásabb, legcsajozósabbak. De a lányoknak a leg kellett.

2019. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
Az evéses sztorinál végleg elszállt az agyam. Főleg attól hogy miért is tűröd ezt? Ha magadért nem is, gondolj arra a gyerek milyen példát lát? Keress magadnak másik férjet...
2019. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%

#14 Persze, arra akarsz kilyukadni, hogy minden jól kinéző vagy vonzó pasi egy szemét dög, bezzeg a csúnya, visszahúzódó fiúcskák mind főnyeremények.

Az igaz, hogy sokan anélkül házasodnak hogy valóban ismernék a párjukat, illetve a szerelem elvakítja őket. De attól nem lesz jobb egy nőnek, hogy összejön Pistával, mert ő olyan kis rendes, de undorodik ha hozzáér. Hiába takarít Pista, szex ott nem lesz.

2019. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
60%
#16: Nem hiszem, hogy arra akart kilyukadni, hogy aki jól néz ki, az gonosz, csak szimplán sokan mennek az ösztönös igényeik után, aztán utólag folyamatosan sírnak és panaszkodnak. Ezen az oldalon pl. rendszeresen kikapnak a szűz srácok, amiért panaszkodnak... Na, ez ugyanaz a kategória.
2019. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%

14: nem!!! Szóval sem mondtam, hogy jó pasi = szemet, rossz pasi = rendes srác.



De a környék legnagyobb Casanovája akkor is gáz, ha jó pasi, akkor is, ha nem. Aki megdugta a fél várost, az a másik felét is meg fogja.



Gyuros srácból is van intelligens és hülye. Lehet, hogy az 50-es bicepsz mellé érdemes lett volna megnézni az IQ-t is. De a hölgy csak a bicepszre koncentrált. Nem azt mondtam, hogy 40 kilós Béluka kellett volna inkább neki, hanem azt, hogy NE csak a bicspszet nézze (45-ős karral sem fúj el valakit a szél).



Ennyire egyszerű. Ha valakinek dumás, gazdag, gyúrós férfi kell, válasszon olyat. De nézze meg a többi tulajdonságait is, mert 1 tulajdonság alapján választva így fog járni.

2019. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
81%
Ugye a te szüleid pontosan ugyanigy éltek?
2019. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Nem, nálunk apukám mindig segített és mai napig segít anyukámnak. Ha anyu fáradt, apu megcsinálja és viszont. Apu segít cipekedni. Erről az az én férjem véleménye, hogy papucs és nő az apukám, mert segít.

Én mindig eltátom a számat, mikor egy vadidegen kiveszi a kezemből a dolgokat, hogy nehogy már én cipeljem. A férjem simán elnézi, hogy az utazó táskát én cipelem be,ő meg besétál a kocsi kulcsával.

2019. aug. 12. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!