Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma, ha elvárnám otthon, hogy a férjem segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés

Tegnap megint összevesztünk, mert miután nyakig voltam a házimunkában, megkérdeztem a férjem, aki a kanapén feküdt egy sörrel a kezében, hogy esetleg nem akarna e kiteregetni. Rámmeredt, majd közölte, eddig sem csinálta, ne gondoljam, hogy majd most nekiáll teregetni. Meg miért várom el, hogy minden házimunkát neki kelljen csinálnia. Mondtam neki, nem mindent, de segítsen. Én sem vagyok fiatalabb, én is dolgozok rendesen, teljes műszakban és elfáradok. Itt röhögött egyet, majd közölte,ő nem csinálja.

Elmondtam, hogy eltelt a nyár, sehol nem voltunk kettesben. Mert a gyerek mamázni volt. Mondtam neki, hogy menjünk el moziba. Erre gúnyosan közli, hogy ne gondoljam, hogy ő majd vezet 80 kilométer egy szaros film miatt. De nem mentünk le a szabad strandra sem a városban, ami ingyen lett volna. Se egy séta, se egy bringázás, semmi az ég világon. Erre jött a támadás, hogy mert én nem mondtam, hogy menjünk. Pedig mondtam, de folyton dolgozik, meg fáradt.


2019. aug. 12. 09:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%
labtorlo vagy. nem kene ezt turnod.de hat ugyis tovabb fogsz martirkodni. el kene valnod, de nem fogsz.
2019. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Ja, és apukámnak nem derogál azt a pár jeles napot megjegyezni. És nem derogál közel 50 év után minden évben virággal köszönteni az anyukámat a házassági évfordulójukon. Én 13 év alatt semmit nem kaptam. Illetve első évben elmentünk egy wellness hétvégére, amit é én megszerveztem és ami nem tetszett az én férjemnek, mert minek kell elmenni éld költeni a pénzt.

És az ő kedves humora: tegnap közölte, azért nem csinálja meg az én dolgaimat, pl a bringámon a féket, mert nem fizetek érte. És én vagyok a fapina, mert ezen nem nevettem, mert ez szerinte vicces.

2019. aug. 12. 10:48
 23/37 anonim ***** válasza:
92%

Miért őt választottad?

Tudod h ezt csak azzal lehet csinálni aki hagyja?

Mikor fog eléggé fájni ahhoz h végre lelépj?

2019. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, még felsorolhatsz vagy 40 ilyet, de ha hagyod neki, akkor nem ő a hibás..

Ne haragudj, de miért nem apukádat vetted alapul és olyat választottál, nem egy olyat, aki szerint ez gáz...

2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%

“Én 13 év alatt semmit nem kaptam.”


Ez a probléma. 12 évig mindezt eltűrted, most meg, hogy betelt a pohár azt akarod, hogy változzon.


13 évig hagytad, hogy ilyen irányba forduljon a kapcsolat, hogy az elején még segített, mostanra abbahagyta, hogy az elején meg volt wellness, mostanra semmi.


Aztán most azt gondolod, hogy 2x szólsz neki, és rögtön megváltozik 13 év iránya. Nem, ez nem így működik. 12.9 éve mikor először ült sörrel a kezében nem kellett volna hagynod. Most ennyi idővel később nem fog 2 perc alatt megváltozni, lehet, hogy soha nem fog.


Vond le a tanulságot

2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%
jo akkor panaszkodd ki magad, fogadok, hogy ez nem az elso kerdesed. vagy a feszkot szitod, vagy ezzel par napra kipuffogod magad aztan hagyod, had alazzon továbbra is szenne.
2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
96%
egyszerű: ő pénzért csinálja meg a féked, akkor te meg összeírod, mennyi a mosás/takarítás/főzés heti díja ezentúl. Ha nem fizet, akkor nem eszik és nincs tiszta ruhája.
2019. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%
Én már a segítség szót sem szeretem. Ha dolgozik az asszony is, akkor ott nem segítségről kell, hogy szó legyen, hanem munkamegosztásról!
2019. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%

Te se csinalj semmit. Kaját csak magadnak meg a gyereknek. Ruhát szintén csak magatoknak moss. Ha reklamál, mondd neki az összeget, hogy mennyiért csinálod meg. Takaritast hagyd ameddig fel nem tunik neki, hogy kosz van. Egy bejárónő fizetését odaadhatja neked, ha azt akarja hogy megcsináld ezeket helyette.

A közös programokról csak annyi, hogy üljön otthon egyedül. Menjetek kettesben a gyerekkel, vagy barátnőkkel. Sőt, ott is hagyhatod a gyereket neki, ha ő úgyis otthon ülne, legalább vigyázhat rá.

Szülinapjára annyit kapjon amennyit ő szokott adni neked. És a többi alkalomra is. Viselkedj ugy vele, mint ő veled...

Mondd neki amikor sörözik, hogy lassan vágósúlyban van.

Ha ez sem használ, én a helyedben nem várnék sokáig a válással. Ilyen emberrel nem élnék együtt. Ráadasul a gyerek is ezt a példát látja.

2019. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell tovább sorolni, inkább azt áruld el, miért nem baxarintod ki?

Ha meg vele akarsz maradni, akkor vedd be a lexarom tablettát, ne foglalkozz a beszólásaival, lássa rajtad, hogy nélküle is boldog tudsz lenni :)

Ezenkívül, ha nem veszi ki a részét az otthoni dolgokból, akkor az ő rèszét ne csináld meg. Ne mosd a ruháit, ne pakolj el utána. Ez több hétig is eltarthat, de ne add fel ;)

2019. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!