Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen máshogy viselkedik, amióta dolgozik?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt a barátnőmmel, és 4 hónapja dolgozik teljes állásban, előtte nem talált munkát. Amióta dolgozik, ugyanazokat az unalmas ételeket főz csak, soha nincs már leves, és semmi különleges étel. Hétvégén is csak csirkét süt rizzsel és valami zöldséggel, utána egész nap fetreng. Hétköznap alig mosogat, volt, hogy már büdös volt a mosatlan, lehetett érezni a konyhában.

Ezek mellett sokkal többet költ csini ruhákra és kencékre.

Ha megkérem, hogy főzzön valami finomabbat, mert nagyon hiányolom + mosogasson el, akkor agresszív stílusban pirít rám, hogy majd, ha én is.

Rólam tudni kell, hogy 7 évvel idősebb vagyok, és 2x annyi pénzt keresek, mint ő. Külön kasszán vagyunk, de pontosan tudja, hogy bármennyivel kisegíteném, akármi is adódna, és nem szeretném, ha ezt kihasználná. A lakás is az enyém. Ezek mellett nekem nagyon színes életem van, időigényes hobbikkal, neki pedig semmi, csak üresség, sport, sminkek, sorozatok. Egy bizonyos játékba rengeteg energiát ölök, az ország legjobb klánjában játszom, és ezt a tudást és ezeket a kapcsolatokat is ápolni kell, sportlövészettel és makettek készítésével is foglalkozom, és sok barátom is van, nagy kanállal falom az életet. Ha még napi szinten házimunkát kellene csinálnom, hamar eljönne az, hogy nem jutna idő ezekre a hobbikra, és depresszióba esnék, régen már megtörtént ez, amikor anyáméknál laktam még, és állandóan terrorizáltak.

Igazságos, ha elvárja, hogy én mosogassam el, amit főzéskor ő csinál oda, mert a szükségesnél több evőeszközt és edényt használ el + a lakás is az enyém és jóval több pénzt tudok beletenni a közös életbe + sokkal színesebb az életem? Arról nem beszélve, hogy a munkám is komolyabb, nehezebb, az ő pozícióját pedig gyaorlatilag bármilyen felsőfokú végzettséggel be lehet tölteni, és szerintem egy sokkal kevesebb felelősséggel járó, nem annyira fárasztó munka.

Köze lehet a változáshoz annak, hogy szinte csak nőkkel dolgozik együtt az összes főnök is nő, és megfertőzik ideológiákkal? Amíg nem dolgozott, szó nélkül csinált mindent.


2019. aug. 25. 15:14
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Totál lenézed ezt a lányt es a csicskadnak tekinted. Csoda, hogy még veled van.
2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neked nőd. Te azt csak szeretnéd hogy legyen.

Nem látsz ki a nőgyűlöletedtől, az a baj.

Kutyának sem kellettél eddig sem. Gondolom ez ennyire fájdalmas érzés hogy ki kellett îrnod egy ilyen kérdést.

Hát tovább ne süllyedj légyszi'.

2019. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Az eszedbe sem jut, hogy mondjuk a barátnőd munkája fárasztóbb mint a tiéd?


-> Hogy jutna, mikor TÉNY, hogy nem igaz?

2019. aug. 25. 15:40
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Na jó. Mit dolgozol te, és mit a barátnőd? Most már kíváncsivá tettél.
2019. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy újdonságot mondok, de a szabadidőhöz mindenkinek joga van, és a szabadidejét mindenki úgy tölti el, ahogyan szeretné. Ha te gépezel és sportolsz meg barátkozol az a te dolgod. Ő meg sorozatokat néz és pihen. Nincs fontosabb meg kevésbé fontos hobbi, a számítógép előtt ücsörgést pedig nem nevezném színes és fontos hobbinak.

Tehát te nem gondolod azt, hogy neki joga van ugyanannyi szabadidőhöz, mint neked, nem becsülöd a munkáját, nem értékeled a személyiségét, nem elég színes, izgalmas. Egyértelmű tehát, hogy nem szereted igazán, csak saját magadat szereted, és azért vagy vele, mert jó, hogy van egy csicska meg ingyen punci. Ez undorító és megalázó. Nem utolsó sorban érdekes, hogy miért nem vagy egy karrierista, színes érdeklődésű nővel. Ja, megvan, mellette nem érzenéd istencsászárnak magadat....

2019. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
#19 Te nyilvánvalóan nem szereted, és vmi iszonyat magasról lenézed a “barátnődet”... szakíts vele, jobban jár nélküled...
2019. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

2 munkám van: projektmenedzser és hálózatépítő vagyok


ő: junior HR-es

2019. aug. 25. 15:44
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francnak tetted fel a kérdést?

Minden kommentelőnek ugyanaz a véleménye rólad, de te továbbra is hajtogatod, hogy milyen fas.a csávó vagy és mi jár neked!

Házvezetőre már sajnálod a pénz mi??!!

2019. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy igazi gyík vagy. Vagyis geek ha így jobban tetszik. A legellenszenvesebb emberfajta a világon. És az a baj, hogy hazaviszed a munkád, mert otthon is úgy akarsz irányítani mint a munkahelyeden. Ezek után nincs több hozzáfűzni valóm.
2019. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
99%

Az én férjem sokkal többet keres mint én. Nem "csak" 2x annyit. Közös kasszán vagyunk és bár neki költségesebb hobbijai vannak, mint nekem, soha nem sajnált tőlem semmit. Nekem általában több időm van a házimunkára, mert ritkábban túlórázom, ezért a nagyja házimunka rám hárul, de ha nem főzök, mert nincs időm, vagy kedvem, vagy épp nincs elmosogatva, soha egyszer sem hozta fel. Ha nincs főtt étel, akkor eszik szendvicset, vagy rendel valamit. Soha nem cseszegetett, hogy pihenés, lazítás, vagy sport helyett, a 8-10 óra munka után még álljak neki este 11-ig süteményt sütni. Sőt, most az én munkahelyemen van nagyobb pörgés, este hullafáradtan esek haza. Volt, hogy elvitt enni, vagy tegnap, mire hazajöttem, megfőzött két napra előre, meg elmosogatott, hogy tudjak pihenni, pedig a kerttel sok munkája van mostanában-azt főleg ő műveli.

Te nem szereted ezt a lányt. Ha szeretnéd, nem várnád el, hogy cselédet játsszon munka után. Attól, hogy kevesebbet keres, még pont ugyanúgy ott van napi 8 órában, odateszi magát és elfárad. Ha izgi ételeket szeretnél, akkor tartsd el a párodat, vagy vegyél fel egy házvezetőnőt, aki napi 6-8 órában azzal törődik, hogy a kedvedben járjon. Több fogásos vacsora, makulátlan tisztaság lesz az eredmény.

2019. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!