Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen máshogy viselkedik, amióta dolgozik?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt a barátnőmmel, és 4 hónapja dolgozik teljes állásban, előtte nem talált munkát. Amióta dolgozik, ugyanazokat az unalmas ételeket főz csak, soha nincs már leves, és semmi különleges étel. Hétvégén is csak csirkét süt rizzsel és valami zöldséggel, utána egész nap fetreng. Hétköznap alig mosogat, volt, hogy már büdös volt a mosatlan, lehetett érezni a konyhában.

Ezek mellett sokkal többet költ csini ruhákra és kencékre.

Ha megkérem, hogy főzzön valami finomabbat, mert nagyon hiányolom + mosogasson el, akkor agresszív stílusban pirít rám, hogy majd, ha én is.

Rólam tudni kell, hogy 7 évvel idősebb vagyok, és 2x annyi pénzt keresek, mint ő. Külön kasszán vagyunk, de pontosan tudja, hogy bármennyivel kisegíteném, akármi is adódna, és nem szeretném, ha ezt kihasználná. A lakás is az enyém. Ezek mellett nekem nagyon színes életem van, időigényes hobbikkal, neki pedig semmi, csak üresség, sport, sminkek, sorozatok. Egy bizonyos játékba rengeteg energiát ölök, az ország legjobb klánjában játszom, és ezt a tudást és ezeket a kapcsolatokat is ápolni kell, sportlövészettel és makettek készítésével is foglalkozom, és sok barátom is van, nagy kanállal falom az életet. Ha még napi szinten házimunkát kellene csinálnom, hamar eljönne az, hogy nem jutna idő ezekre a hobbikra, és depresszióba esnék, régen már megtörtént ez, amikor anyáméknál laktam még, és állandóan terrorizáltak.

Igazságos, ha elvárja, hogy én mosogassam el, amit főzéskor ő csinál oda, mert a szükségesnél több evőeszközt és edényt használ el + a lakás is az enyém és jóval több pénzt tudok beletenni a közös életbe + sokkal színesebb az életem? Arról nem beszélve, hogy a munkám is komolyabb, nehezebb, az ő pozícióját pedig gyaorlatilag bármilyen felsőfokú végzettséggel be lehet tölteni, és szerintem egy sokkal kevesebb felelősséggel járó, nem annyira fárasztó munka.

Köze lehet a változáshoz annak, hogy szinte csak nőkkel dolgozik együtt az összes főnök is nő, és megfertőzik ideológiákkal? Amíg nem dolgozott, szó nélkül csinált mindent.


2019. aug. 25. 15:14
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Hú de gusztustalan egy alak vagy kérdező!
2019. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Alibi munka? Ha egy cégnek megéri az én tanári fizetésem kétszeresét kifizetni egy senior HR-esnek, nem akkora kamu az a munka. Hiszen tőle függ, kiket vesznek fel, kiket bocsátanak fel. Ehhez jó emberismeret szükséges, ami szegénynek nyilvánvalóan nincs sok, hiszen veled van....
2019. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne erőlködj itt tovább kérdésekkel és magyarázkodással!


Kérj bocsánatot a barátnődtől és gondolkozz el a kommenteken, hogy mit csinálsz és gondolsz rosszul!

2019. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Már csak egyet nem értek. Te olyan okos és csodálatos ember vagy, hogy ilyen 1000 évente talán csak egy születik. A barátnőd szerinted kissé butus, alibi munkát végez, sorozatokat néz kikapcsolódásképpen, este fáradtan nem mindig van kedve több fogásos vacsorát készíteni, hétvégén meg pihenni szeretne. Fúdegáz! Áruld már el, miért vagy vele?

De komolyan!!! Ha a párodról, akivel együtt éltek ilyen rossz véleményed van, vagy legalábbis ennyire nincs értéke a szemedben, miért vagytok még együtt?

2019. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjatok màr meg!

Hol lenne egy ilyen suttyó, semmirevaló, arrogàns s**gfejnek nője?

Se munkája, se hobbija, se nője.Max szeretne, de soha nem jött neki össze semmi, aztán most próbálja kivetítgetni a sikertelensègét és a frusztrációját egy képzeletbeli nőre, merthogy élő nő szóba nem áll vele, és most itt provokál titeket a kitalált tyúksz*ros kis képzelt életével.

Ezt előadnà valahol, akárcsak az elképzelèseit egy párkapcsolatról, körberöhögnèk lesajnálva, aztán ott hagynàk.

2019. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam ez is csak egy klasszikus elkényelmesedett az asszony sztori, aztán a végére már majdnem biztos vagyok abban, hogy trollkodsz. 😃

Lehet, hogy ő csinálja oda, de azért, hogy tudj zabálni. Továbbá te magad írtad, hogy a csajodnak köszönhető, hogy nem vagy depis, mivel van időd hobbizni, hiszen megcsinál mindent helyetted. Ha megcsinál mindent helyetted, neki hogy lenne több ideje hobbizni? Az, hogy különkasszán vagytok végülis azt jelenti, hogy ő nem használja a pénzed, szóval tökmindegy, hogy mennyivel viszel haza többet.

33/f

2019. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az igaz, ilyen proli kockafejnek nem lehet nője, mert aki a neten ilyen nőgyűlőlő, arrogáns hólyag az a való életben sem tudja annyira leplezni a személyiségét hogy ne bukjon le egy nő előtt, pláne egy hres ezt egyből kiszúrná.
2019. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
27%
Kivéve, ha nagyon jól néz ki és aranyból van a farka. Meg ha a lány önbizalma a béka feneke alatt van, ami könnyen elképzelhető.
2019. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a lányt, jobban jár, ugyanis ettől rosszabb nem lehet neki, hogy a pasija így lenézi, kb. egy határ szarral azonosítod. Tégy jót neki, kérlek. Te p*cs. ;)
2019. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyná ő, csak nincs kit.Ki kezd egy ilyen frusztrált hülyegyerekkel?
2019. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!