Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen máshogy viselkedik, amióta dolgozik?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt a barátnőmmel, és 4 hónapja dolgozik teljes állásban, előtte nem talált munkát. Amióta dolgozik, ugyanazokat az unalmas ételeket főz csak, soha nincs már leves, és semmi különleges étel. Hétvégén is csak csirkét süt rizzsel és valami zöldséggel, utána egész nap fetreng. Hétköznap alig mosogat, volt, hogy már büdös volt a mosatlan, lehetett érezni a konyhában.

Ezek mellett sokkal többet költ csini ruhákra és kencékre.

Ha megkérem, hogy főzzön valami finomabbat, mert nagyon hiányolom + mosogasson el, akkor agresszív stílusban pirít rám, hogy majd, ha én is.

Rólam tudni kell, hogy 7 évvel idősebb vagyok, és 2x annyi pénzt keresek, mint ő. Külön kasszán vagyunk, de pontosan tudja, hogy bármennyivel kisegíteném, akármi is adódna, és nem szeretném, ha ezt kihasználná. A lakás is az enyém. Ezek mellett nekem nagyon színes életem van, időigényes hobbikkal, neki pedig semmi, csak üresség, sport, sminkek, sorozatok. Egy bizonyos játékba rengeteg energiát ölök, az ország legjobb klánjában játszom, és ezt a tudást és ezeket a kapcsolatokat is ápolni kell, sportlövészettel és makettek készítésével is foglalkozom, és sok barátom is van, nagy kanállal falom az életet. Ha még napi szinten házimunkát kellene csinálnom, hamar eljönne az, hogy nem jutna idő ezekre a hobbikra, és depresszióba esnék, régen már megtörtént ez, amikor anyáméknál laktam még, és állandóan terrorizáltak.

Igazságos, ha elvárja, hogy én mosogassam el, amit főzéskor ő csinál oda, mert a szükségesnél több evőeszközt és edényt használ el + a lakás is az enyém és jóval több pénzt tudok beletenni a közös életbe + sokkal színesebb az életem? Arról nem beszélve, hogy a munkám is komolyabb, nehezebb, az ő pozícióját pedig gyaorlatilag bármilyen felsőfokú végzettséggel be lehet tölteni, és szerintem egy sokkal kevesebb felelősséggel járó, nem annyira fárasztó munka.

Köze lehet a változáshoz annak, hogy szinte csak nőkkel dolgozik együtt az összes főnök is nő, és megfertőzik ideológiákkal? Amíg nem dolgozott, szó nélkül csinált mindent.


2019. aug. 25. 15:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan cseszett mód jól megy neked és ilyen igényeid vannak, fogadj fel egy szakácsnőt!


Remélem, ennek a csajnak lesz esze és hamar otthagy egy olyan csávóért, aki nem cselédként tekint rá.


Tudok főzni, de ha egyszer ezzel elő fog állni valamelyik párom, az asztalt ráborítom, porcelán tányérral együtt.

2019. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Hú de pofán b*sználak.
2019. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem pofánb*szta már az élet pàrszor:D
2019. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Te már leírtad egyszer ide ezt a sztorit azzal a kiegészítéssel, hogy megpofoztad és lelépett. Most mi van? :D
2019. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eljött az idő, hogy a kérdés megérjen törlésre! Amely jelentését megtettem a moderátorok fele! Ez a kérdés határozottan provokatív és látszik rajta, hogy a kérdező csak vitatkozni akar. De mivel akkora projektmenedzser vagy had mondjam el én is a véleményemet!


Én is piacvezető cégnél dolgozom eü ágon belül nem vagyok diplomás projekt menedzser, és diplomám sincs. Irodai munkám van ez tény, mert megpályáztam anno egy belső munkát. Az a projekt menedzser akivel jelenleg együtt dolgozom, kb olyan értelmetlen mint te! Diplomás emberként hülye döntéseket hozni, és még nyilvánosság elé is tenni az szép performance!


Ha esetlegesen mégsem törölnék a kérdést, akkor kérlek vegyél vissza az arcodból! Mert amit csinálsz az irritáló! Ahelyett hogy vagdalózól és olyan jól keresel vehetnél fel házvezetőnőt ahogy korábban javasolták! Nem igaz hogy két munkából ez lehetetlen. Meg tegyük fel ha esetlegesen tényleg két munkád van pl 8 órás főállású az egyik mert hát alap esetben az, akkor 8+4et dolgozol. Tekintve hogy a projekt menedzserek nem a korán kelésükről híresek és mondjuk 7re ha bemennek dolgozni már csoda, akkor papíron este 7ig dolgozol! Mikor mész lövöldözni, mikor játszol, mikor pihensz? Ez amit felsoroltál időbeosztásban úgy lehetetlen ahogy van. Hiába rugalmas a munkabeosztás órakeret van, aminek meg kell lennie.


A barátnődet csak részben sajnálom, mivel nem vagy a nyakában nem tudhatod mennyire fárad el! De a barátnődnek is kb annyi esze van mint neked, semmi. De ő nem azért, mert hülyeséget beszél, hanem mert képtelen egy ilyen figurát elhagyni. Többet érdemelne, de ha nem tesz ellene csoda nem fog történni!


Ui: ahogy ígértem a kérdés a moderátorok elé kerül

2019. aug. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként miért kell állandóan kérdéseket meg válaszokat töröltetni? Semmi értelme. A kérdező egy ostoba troll, hadd maradjon ennek nyoma. Ennél is idegesítőbb, amikor válaszokat törölnek, amire mások válaszolnak és semmi értelme mert amikor válaszol valaki az ötösnek mondjuk, az már rég nem is neki szól.
2019. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

"Egy bizonyos játékba rengeteg energiát ölök, az ország legjobb klánjában játszom, és ezt a tudást és ezeket a kapcsolatokat is ápolni kell"


Mindjart terdre borulok elotted, hogy megrekedtel egy 13 eves tini gyík fiu szintjen :DDDD

2019. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!