Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen máshogy viselkedik, amióta dolgozik?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt a barátnőmmel, és 4 hónapja dolgozik teljes állásban, előtte nem talált munkát. Amióta dolgozik, ugyanazokat az unalmas ételeket főz csak, soha nincs már leves, és semmi különleges étel. Hétvégén is csak csirkét süt rizzsel és valami zöldséggel, utána egész nap fetreng. Hétköznap alig mosogat, volt, hogy már büdös volt a mosatlan, lehetett érezni a konyhában.

Ezek mellett sokkal többet költ csini ruhákra és kencékre.

Ha megkérem, hogy főzzön valami finomabbat, mert nagyon hiányolom + mosogasson el, akkor agresszív stílusban pirít rám, hogy majd, ha én is.

Rólam tudni kell, hogy 7 évvel idősebb vagyok, és 2x annyi pénzt keresek, mint ő. Külön kasszán vagyunk, de pontosan tudja, hogy bármennyivel kisegíteném, akármi is adódna, és nem szeretném, ha ezt kihasználná. A lakás is az enyém. Ezek mellett nekem nagyon színes életem van, időigényes hobbikkal, neki pedig semmi, csak üresség, sport, sminkek, sorozatok. Egy bizonyos játékba rengeteg energiát ölök, az ország legjobb klánjában játszom, és ezt a tudást és ezeket a kapcsolatokat is ápolni kell, sportlövészettel és makettek készítésével is foglalkozom, és sok barátom is van, nagy kanállal falom az életet. Ha még napi szinten házimunkát kellene csinálnom, hamar eljönne az, hogy nem jutna idő ezekre a hobbikra, és depresszióba esnék, régen már megtörtént ez, amikor anyáméknál laktam még, és állandóan terrorizáltak.

Igazságos, ha elvárja, hogy én mosogassam el, amit főzéskor ő csinál oda, mert a szükségesnél több evőeszközt és edényt használ el + a lakás is az enyém és jóval több pénzt tudok beletenni a közös életbe + sokkal színesebb az életem? Arról nem beszélve, hogy a munkám is komolyabb, nehezebb, az ő pozícióját pedig gyaorlatilag bármilyen felsőfokú végzettséggel be lehet tölteni, és szerintem egy sokkal kevesebb felelősséggel járó, nem annyira fárasztó munka.

Köze lehet a változáshoz annak, hogy szinte csak nőkkel dolgozik együtt az összes főnök is nő, és megfertőzik ideológiákkal? Amíg nem dolgozott, szó nélkül csinált mindent.


2019. aug. 25. 15:14
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen egy felnőtt embertől, hogy számítógépes játékokkal játszik ilyen szinten. Ratyi vagy.
2019. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Most buktál le te szerencsétlen mert én is projektmenedzser vagyok, ráadásul egy piacvezető cégnél. Ha te valóban projektmenedzser lennél akkor pontosan tudnád hogy a munkájuk rugalmas, nem az a "napi 10 órát az irodában rohadok és ki sem látok a munka mögül". Sokszor van pl home officera lehetőség. Vagy nem az vagy akinek mondod magad, csak így akarsz nagynak tűnni, vagy tényleg projektmenedzser vagy (ez mondjuk megmagyarázná mitől van annyi szabadidò sportlövészkedni, kockulni meg a f. tudja még mit csinálni), akkor viszont ne add elő a mártírt, mert így is úgy is rajtad nevet mindenki.
2019. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Akár kamu, akár nem, akkor is szánalmas vagy. Az ilyen emberek inkább görnyedjenek egyedül a gép előtt, aztán egyék a szalámis szendvicset. Önmagukkal talán nem tudnak összeveszni.
2019. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Oké felfogtuk, te qrva jó vagy, a barátnőd meg - szerinted - egy nagy rakás xar... áruld már el, h akkor mi a fhaxért kínzod őt egy ilyen “kapcsolatban”, fhaxér nem alkalmazol inkább egy bejárónőt....? Hisz’ nyilván neked csak erre van szükséged... mi akadályoz? Bejárónőt bármikor találsz jó pénzért, ha meg esetleg dugni akarsz, prostik is is vannak dögivel... engedd már el szegényt, hagyd, h boldoguljon, te meg vígan élhetsz tovább az érzelmek nélküli látszat-valóságodban...!
2019. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy HR-esről nem állítanám, hogy bárkinek a hátán akar felkapaszkodni....Szerintem erőt gyűjt, hogy elhagyhasson, már ha van egy kis esze.
2019. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad, hogy ha szétmennétek, akkor rendelnéd a kaját, ahelyett, hogy magadra főzz. Na, ha ezt vígan tudnád finanszírozni, akkor mi állít meg abban, hogy most is így tegyél és rendeld a kaját? Ha lusta vagy főzni, akkor vegyél minden nap kész ételt. Ha lusta vagy takarítani, akkor fizess egy bejárónőt. Megcsinálja neked más, csak pénzbe kerül! A barátnőd nem csicska, hanem az élettársad. Neki nem a feladata, hogy rólad gondoskodjon. Nem egy magatehetetlen gyerek vagy, hanem felnőtt ember. Lásd el önmagad vagy fizess meg valakit, akinek az a munkája, hogy ellát téged!
2019. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Ez ugye csak vicc, hogy pont egy HR-es nem? Az egész világ hátán kapaszkodik fel, mert egy tudást nem igénylő, alibi munka. És fejlődni sem akar, a hálózatépítésbe is próbáltam belevonni, de nem hajlandó.
2019. aug. 25. 16:04
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Na mer aztán a te kamu melóidtól a földre kell borulni mi???

Lehet, hogy a csajod hülyítheted, de minket nem!!!

2019. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Persze, állítólag jól keresel, de egy szaros mosogatógépre nem telik? Meg 1200 ft-os menüre?
2019. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd, mi a kamu az én munkáimban? :)
2019. aug. 25. 16:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!