Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sokat dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat dolgozik és nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Baratommal 5 éve vagyunk egyutt,de meg nem költöztünk össze. Egesz heten dolgozik,meg hetvegen is mert el kell tartani a családját, az apukája nem el már. Ha egyutt vagyunk akkor alszik,vagy csak pihenunk. Anyukaja kicsit beteges kezelésekre jar faj a háta,lába,hasa. 2honapja kb nem dolgozik. De nekem ez a dolog nem tetszik. Elvárja hogy a fia gurizzen,ahelyett,hogy ő is el tudna vállalni akar egy részmunkaidős állást is,ami nem megerőltető 4 órában. A vallása miatt ő nem engedi,hogy hozzajuk koltozzek.

Ezen a nyaron se voltunk sehol és engem már teljesen kikeszit,hogy ennyiből áll az egesz kapcsolatunk, én már szeretnek elköltözni,utazgatni és a tobbi. A kiutat sem latom ebbol,mert az anyukaja nem fog már fiatalodni,így kb a paromnak kell majd istapolni anyagilag..Neki emiatt nincsen semmi penze,ideje,elete. Nagyon sajnalom ot,nem tudom mi lehetne a megoldas..

20/L



2019. szept. 14. 18:08
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Ezen kivul nagyon jól elvagyunk,minden oke csak ezen így nehezen tudok elmenni.
2019. okt. 30. 17:22
 42/44 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye pasi manapság aki összeköltözik egy nővel? Ki itt, ki ott, 2 naponta összejárni, erről szól, ez a trend.
2019. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok kezdenek megoldódni. Anyja talált munkat,a fia rajott arra,hogy az anyja milyen penz teren. Tegnap a haverjánal voltunk feljött a tema hogy mikor költözünk mi már össze stb. Erre ő azt felelte megint csak hogy hamar van meg meg ő mindent megfontol. Elegge elgondolkodtam ezen,mert azt biztosra mondhatom,hogy ő nagyon szeret engem. Ezért nem ertem,hogy akkor miért fel ettől,mert sztem inkább ez van benne,de hogyha nagyon szeret akkor miért fél. Mert már kezdem magam néha cikinek érezni ezt amikor masok elott ilyeneket mond 5es fel év utan. Nem ertem komolyan. Mert abban nem kételkedem,hogy ne szeretne vagy ilyesmi..
2019. dec. 2. 18:16
 44/44 A kérdező kommentje:
De ti ezt értitek? Mert ezen kivul rosszat nem tudok rola mondani se a kapcsolatunkrol.. nagyon jól elvagyunk ő is halal cuki velem tehát..
2019. dec. 2. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!