Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sokat dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat dolgozik és nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Baratommal 5 éve vagyunk egyutt,de meg nem költöztünk össze. Egesz heten dolgozik,meg hetvegen is mert el kell tartani a családját, az apukája nem el már. Ha egyutt vagyunk akkor alszik,vagy csak pihenunk. Anyukaja kicsit beteges kezelésekre jar faj a háta,lába,hasa. 2honapja kb nem dolgozik. De nekem ez a dolog nem tetszik. Elvárja hogy a fia gurizzen,ahelyett,hogy ő is el tudna vállalni akar egy részmunkaidős állást is,ami nem megerőltető 4 órában. A vallása miatt ő nem engedi,hogy hozzajuk koltozzek.

Ezen a nyaron se voltunk sehol és engem már teljesen kikeszit,hogy ennyiből áll az egesz kapcsolatunk, én már szeretnek elköltözni,utazgatni és a tobbi. A kiutat sem latom ebbol,mert az anyukaja nem fog már fiatalodni,így kb a paromnak kell majd istapolni anyagilag..Neki emiatt nincsen semmi penze,ideje,elete. Nagyon sajnalom ot,nem tudom mi lehetne a megoldas..

20/L



2019. szept. 14. 18:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
71%
Én a srác helyében lesz*rnám. Durván hangzik,de a saját életével kéne foglalkoznia,nem másét élni. Ő is egyszer él,és elpocsékolja erre. Az anyja meg tudná oldani ha nagyon akarná,de amíg mamapicifia kihúzza a kakából addig így kényelmes neki. Ha közölné hogy drága anyám,oldd meg magad,felnőtt vagy akkor nefélj összekapná magát ha rákényszerül. Dehát a srác halálosan töketlen balfax,tehát ne várj semmit. Én a helyedben lelépnék. A mamapicifiák sosem változnak meg. Később ha anyós lenne,belepofázna az életetekben mindenben,a picifiú meg mindig anyu kedvében akarna járni,neki adna igazat. veled szemben is. ez kell?
2019. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Igen, ő mondta,hogy inkább kipurcan a munkaba,csak neki ne kelljen dolgozni.
2019. szept. 14. 18:51
 13/44 anonim ***** válasza:
73%
És most ezt képzeld el úgy,hogy 10 év múlva te rohangálsz egyedül a gyerekeitek után mert ő túl elfoglalt az anyja helyett dolgozással,és addigra valszeg az ápolásával. egyedül vezeted a háztartást,sosincs otthon stb. ilyen életet képzelsz el magadnak?
2019. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Hat én nem ilyet.. Külön eletet szeretnek,utazgatni,tervezgetni
2019. szept. 14. 18:59
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt ezzel a faszival nem fogsz. Ugye te is tudod. Különben nem írtad volna ki.
2019. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak szakítani tudsz,más megoldás nincs.
2019. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjának él ő lessz az a tipusu férfi akinek nem való család. Vagy ha lessz is majd akkor ha már egyedül fog maradni. De sztem ne varj még éveket rá fiatal vagy. Majd találsz életrevalóbb férfit.
2019. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mamahoteles srac. Nem akar felnöni.

Vannak akik 30 felett is ilyenek maradnak.

Lehet majd kiprobalja az önallo eletet azutan visszamegy.

Csak éveket rabolnak egy nötöl es ennyi

2019. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott kellett volna hagynod! 15 éves naiv pitsát jól megvezeti már 5. éve... Pont szarik rád, nem veszed észre? Mi első évben(tavaly) már mindenfelé voltunk, fél éven belül összeköltöztünk, horvát nyaralás egyből, azóta már vissza is mentünk...
2019. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Nyilvan nálunk is lenne ilyen,de ő is ott el meg,ezért nincs mas választása,anyumat én se hagynám szarba,de nekem ez már kezd nem tetszeni,a testvére is beolvasott az anyjanak,hogy milyen pénzéhes,de nem tudom én se,hogy milyen munka lenne neki jó,ami nem megerőltető. Fiat meg kocsival se engedi munkaba csak biciklivel. Hat ez is mi? Bezzeg ő mindenhova kocsival szaladgál..Nekem is kell meg pár év mire lesz penzem saját lakásra és külön tudok koltozni,atmenetileg meg jo így. Csak úgy szeretném,hogy mindenkinek jo legyen. Anyja egyébként nagyon rendes asszony,jo a viszonyunk,de nem tudom így tisztán latni a dolgokat..azt se engedi,hogy osszekoltozzunk,csak házasság utan. Nem tudom mitevo legyek
2019. szept. 19. 09:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!