Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sokat dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat dolgozik és nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Baratommal 5 éve vagyunk egyutt,de meg nem költöztünk össze. Egesz heten dolgozik,meg hetvegen is mert el kell tartani a családját, az apukája nem el már. Ha egyutt vagyunk akkor alszik,vagy csak pihenunk. Anyukaja kicsit beteges kezelésekre jar faj a háta,lába,hasa. 2honapja kb nem dolgozik. De nekem ez a dolog nem tetszik. Elvárja hogy a fia gurizzen,ahelyett,hogy ő is el tudna vállalni akar egy részmunkaidős állást is,ami nem megerőltető 4 órában. A vallása miatt ő nem engedi,hogy hozzajuk koltozzek.

Ezen a nyaron se voltunk sehol és engem már teljesen kikeszit,hogy ennyiből áll az egesz kapcsolatunk, én már szeretnek elköltözni,utazgatni és a tobbi. A kiutat sem latom ebbol,mert az anyukaja nem fog már fiatalodni,így kb a paromnak kell majd istapolni anyagilag..Neki emiatt nincsen semmi penze,ideje,elete. Nagyon sajnalom ot,nem tudom mi lehetne a megoldas..

20/L



2019. szept. 14. 18:08
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Hetvegen mondta,hogy már nem fog jarni :D
2019. szept. 25. 06:19
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de 20 évesen màr 5 éves kapcsolatban vagy?! Szinte gyerekként jöttél vele össze, gondolom ez az első ilyen kapcsolatod, ezért ragaszkodsz hozzà ennyire, bàr érzed, tudod is talàn, hogy ez nem tökéletes. Lépj tovàbb, ismerkedj, talàld meg, aki jobb a mostani tàrsadnàl. Ne 10-20 év múlva , esetleg gyerekkel döbbenj rà, hogy fogalmad sincs màssal milyen lenne a szex, az élet!
2019. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
90%
"Oda nem koltozhetek a vallasa miatt" ---> menjen a halal fas#ara az ilyen onzo passziv-agressziv szulo! A fiatol elvarja, h eltartsa, de a baratnojet mar nem fogadja el. Mondd meg a parodnak, h rendezze ezt a nezetet anyukaval. Ha nem megy, hagyd ott Te a pics@ba, akkor is, ha faj.
2019. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Öt év alatt bőven megismerhetett volna már az a fiú. Miért nem házasodtok össze, ha szeretitek egymást? Ha meg ő hezitál, akkor nyilván nem akar téged, csak jó vagy, míg nem akad neki más.
2019. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Kidobtad már végre?
2019. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a pasinak eszébe juthatott volna hogy összeházasodjatok
2019. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Ezt a témát nekem kényes felhozni,mivel olyan mintha ráerőltetnem magam arra,hogy had koltozzek oda. Csak annyira logikátlan ez az egesz szitu,mivel eleg sokat vagyok ott. Házasság meg egyebek nem mostanaban lesz mivel ezekhez penz is kell.
2019. okt. 24. 18:09
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
A házassághoz nem kell sok pénz, csak két tanú, meg egy anyakönyvvezető. Amire te gondolsz, azt lagzinak hívják.
2019. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Engem legjobban az anyja idegesit ilyen szempontból. Kérlek ezzel kapcsolatban mondjatok el a velemenyetek. Én azt ertem,hogy felnevelsz két gyereket tamogatod oket, és már nem vagy a toppon,kesobb te is vársz a segitsegukre,de ez engem felbosszant,hogy minden penzt elvesz tole. Annyira,hogy meg munkaba se akarod kocsival engedni,mert neked kell a benzin,járjon a fiad biciklivel a hidegben,mert annak idején ő is úgy járt. 50 évesen nem hinnem,hogy mas is annyira fitt lenne,hogy ezért ne tudjon dolgozni legalább egy kicsit... a csodara meg hiaba var,senki nem fog neki munkat a kezébe adni. mivel nem voltam meg anya így ezt a helyzetet nem latom at. Csak annyira naiv voltam vele szembe,hogy most nagyon gonosznak és onzonek latom így penz teren. A fia meg imádja ot ezért nem fogja szarban hagyni,tehát így manipulalni tudja. Ez a hozzáállás borzaszto ellenszenvet váltott ki belolem. Már a kezelésnek vege és meg most is itthon ul,ahelyett,hogy keresne valami alkalmi munkat vagy bármit.
2019. okt. 27. 18:06
 40/44 anonim ***** válasza:
Mar rég szakítani kellett volna. Nehéz tudom, de később, hosszú távon boldogabb leszel (mással vagy egyedül), mintha ebben a kapcsolatnak nehezen nevezhető valamiben szenvedsz még akár évekig.
2019. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!