Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sokat dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat dolgozik és nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Baratommal 5 éve vagyunk egyutt,de meg nem költöztünk össze. Egesz heten dolgozik,meg hetvegen is mert el kell tartani a családját, az apukája nem el már. Ha egyutt vagyunk akkor alszik,vagy csak pihenunk. Anyukaja kicsit beteges kezelésekre jar faj a háta,lába,hasa. 2honapja kb nem dolgozik. De nekem ez a dolog nem tetszik. Elvárja hogy a fia gurizzen,ahelyett,hogy ő is el tudna vállalni akar egy részmunkaidős állást is,ami nem megerőltető 4 órában. A vallása miatt ő nem engedi,hogy hozzajuk koltozzek.

Ezen a nyaron se voltunk sehol és engem már teljesen kikeszit,hogy ennyiből áll az egesz kapcsolatunk, én már szeretnek elköltözni,utazgatni és a tobbi. A kiutat sem latom ebbol,mert az anyukaja nem fog már fiatalodni,így kb a paromnak kell majd istapolni anyagilag..Neki emiatt nincsen semmi penze,ideje,elete. Nagyon sajnalom ot,nem tudom mi lehetne a megoldas..

20/L



2019. szept. 14. 18:08
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sem valos dolog,amugy,hogy hozzajuk nem koltozhetek,mivel a vallás csak házasság utan támogatja,de amikor hetvegen lent vagyok meg maskor akkor mi van ?! Akkor se csak ülünk egymas mellett,zavaros nekem ez az egesz.. nem akarja nyilvan az anyja és kesz.
2019. szept. 19. 09:26
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azért nem költözhetsz oda, mert az anyja nem akarja. Még a végén teletömnéd a fia fejét és "elzárnád" a pénzcsapot előle.

Bár úgy tűnik ennek a fiúnak nem lehet beszélni... Engedd el szerintem. Ennek nem lesz utazgatás és tervezgetés a vége...

Sajnálom.

2019. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
31%

A munka tönkreteszi és elidegeníti az embert és a munka nem nemesít!


"Minden kényszermunka, amit az ember nem autonóm módon, örömből végez, ami nem szabad emberi tevékenység. Vagyis minden kényszerből végzett munka végső soron kényszermunka, legföljebb vannak jobban és kevésbé fizető kényszermunkák, és jól ismert az önkizsákmányolás, illetve a társadalmi elvárások révén jelentkező belső kényszer is. Ráadásul, mint láthattuk, a munkakényszertől rövid és egyenes út vezet a tényleges, szűkebb értelemben vett kényszermunkáig. Ezért nem felszabadítani kell a munkát, hanem elpusztítani!"

2019. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%
lehet ha szakítást hozod fel észbe kap és nem lesz anyja csicskása, csak ezeket el kell neki mondani
2019. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De nekem kényelmetlen ezt a dolgot felhozni,hogy bezzeg hozzatok meg miért nem lehet koltozni.. Amikor anyaval borzasztó kapcsolatom volt,akkor is azt mondtak,hogy koltozzek mamamhoz..
2019. szept. 24. 17:56
 26/44 A kérdező kommentje:
Ő meg azt mondja,hogy nem tartunk meg ott,hogy osszekoltozzznk. Meg “oruljek” hogy egy helyen dolgozunk,így látjuk egymast,meg hetvegen egyutt vagyunk.
2019. szept. 24. 18:02
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdemes erre a pasira egy hatodik évet is rápazarolni? Igazad van mindenben, a saját életét kéne élnie, nem az anyja kis kutyusának lennie, de ha neki ez kell és nem az, hogy tovább vigyétek a kapcsolatotok, sajnos megette a fene. Neki ez így jó, hogy feléd nem kell kötelezettséget vállania értsd: utazni, eltartani, együtt élni; hanem csak ott van az anyja, akit eltart, meg te, aki adja a p.... Na most ez nagyon csúnyán hangzik meg az évek alatt már annyira beleszerettél és nem hagynád el semmiképp se, hisz már ennyi ideje együtt vagytok meg minden. De figyelj, te nem ezt az életet akarod élni, csak a párodat ez nem érdekli, megváltoztatni pedig nem fogod tudni.


Egy volt osztálytársam /! év után szakított a párjával, akivel kb sehova nem jutottak el, mert a srácnak sose volt pénze, nem hogy összeköltözés stb. A mostani barátja direkt elment dolgozni abba a városba, ahova egyetemre jár és albérletben élt, hogy minél többet együtt tudjanak lenni. Szerinted?

2019. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Igen,nálunk is ugyanez a szitu.. Mostanaban ha megyun valahova mindent én fizetek.. Ami nekem nem okoz gondot,de terveztem,hogy nyaron elmegyünk nyaralni,és meg azt is kifizetem neki. De ezek a dolgok amiket leírtam nagyon elgondolkoztatnak. Foleg,hogy egyutt vagyunk miota és nem latom azt,hogy ő is szeretné ezeket. Átmenetileg ezt is megértem,hogy az anyja beteg,kezelésre jar,de emellett is meg lehetne oldani mindent. Amugy sem hiszem,hogy 7napbol 7et ott lennek akkor sem.. de nem kötelessége az anyjanak se befogadni engem. De erre vallasos temara hivatkozni nekem eleg fura.. Az egy dolog,hogy ő az,lehet egyszer én is/mi is azok leszunk,de akkor ezt nem vetítem ki másokra,hogy mit csinaljatok..
2019. szept. 24. 18:55
 29/44 A kérdező kommentje:

Nem kell ahhoz penz,hogy mondja az anyjanak,hogy márpedig szeretnénk osszekoltozni,foleg amikor lassan a testvére is költözik onnan el. Persze a rezsibe kell,meg én segitenek mindenben amiben tudok.

Belegondolni igaz nekem is furcsa lenne,hogy veluk laknék,de az meg furcsább,hogy ennek meg a gondolata is jo pár evre nyúlik el..

2019. szept. 24. 19:01
 30/44 anonim ***** válasza:
88%

hm. Milyen nagy divat lett a körmöshöz futkozás.

Mintha ez egy létszükséglet lenne, főleg egy idősebb nőnek. Én nem járok körmöshöz, magam lakkozom ki a körmeimet, és szépek.

Kérdező! Nem pazarolj el még egy évet erre a kapcsolatra.

2019. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!